Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásné spodní prádlo nám dokáže zvýšit sebevědomí a cítíme se díky němu přitažlivé. Věděla jsi ale, že tvá oblíbená barva prádla o tobě dokáže leccos prozradit? Zjisti, co o tobě řekne právě tvoje barva.

Co o tobě prozradí oblíbená barva tvého spodního prádla?

Podprsenka
zdroj: Thinkstockphotos Podprsenka
aktualizováno 25.09.2016, 00:27 | 25.09.2016, 00:27 | Krasna.cz/an

Krásné spodní prádlo nám dokáže zvýšit sebevědomí a cítíme se díky němu přitažlivé. Věděla jsi ale, že tvá oblíbená barva prádla o tobě dokáže leccos prozradit? Zjisti, co o tobě řekne právě tvoje barva.

Neustále jsou prováděny nezávislé výzkumy, které potvrzují, že je pro nás nákup spodního prádla velmi důležitý. Celých 82 procent dívek a žen se shoduje na tom, že si přeje mít v šatníku krásné kalhotky a ještě krásnější podprsenku. Málo která z nás si ale uvědomuje, že oblíbená barva spodního prádla dokáže také vypovědět něco o našem intimním životě, vztahu, ale i také o nás samotných.

Když v tvém šatníku převažuje černé spodní prádlo

Jestliže máš nejradši černé spodní prádlo, vypovídá to o tobě, že jsi velmi praktická. Pravděpodobně si uvědomuješ, že černá se jen tak nezašpiní, tudíž vždy působí čistě a může být nošena například pod černé šaty.

 

Velká prsa
Černá o tobě prozradí, že jsi sebevědomá. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Černá o tobě ale tvrdí také to, že máš kuráž, jsi silná a ambiciózní osobnost. Co se vztahů týče, jsi to v páru právě ty, kdo je vůdčí osobností. V poslední řadě dívky, které milují černou barvu spodního prádla, jsou také ty, které se občas snaží skrývat své emoce.

Když v tvém šatníku převažuje bílé spodní prádlo


Fanynky bílého spodního prádla rády podtrhují přirozenou krásu. Jsou to sebevědomé, klidné a vážné osoby, které dokáží skutečně milovat a pečovat o ostatní. Mají sklony k tomu být někdy až moc upřímné, což jde ruku v ruce se silnými emocemi.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Nejvtipnější reklamy na podprsenky: Tohle bys nečekala. VIDEO
TEST: Spodní prádlo prozradí, jaká jsi v posteli
Jak poznat, že ti nesedí podprsenka
Expřítel Rihanny, který ji bil: O panictví jsem přišel v 8 letech, proto se chovám jako zvíře
Uma Thurman nebo Christian Slater nazí při vyvrcholení. V kině vás čeká šok

Co se intimního života týče, v posteli si rády hrají na nevinné a jsou otevřené učit se novým sexuálním praktikám.

Když v tvém šatníku převažuje modré spodní prádlo

Modrou milují tvrdohlavé romantičky, které dávají hodně na emoce a milují představu zamilovat se do někoho nového. Tyto ženy mají většinou velmi dobrý vkus a umějí se velmi pěkně oblékat - jednoduše řečeno, jsou módními umělkyněmi.

 

Podvazky
Jsi romantička? A máš doma modré spodní prádlo? (Foto: Thinkstockphotos)

 

Jsou ale také nezávislé a rády vystupují z davu lidí. V posteli jsou velmi hravé, ale i vážné. Po intimních hrátkách ale vždycky chtějí pokračovat v mazlení a tulení se.

Když v tvém šatníku převažuje červené spodní prádlo


Preferuješ spíše červené spodní prádlo? Pokud ano, pak to o tobě vypovídá to, že jsi velmi vášnivá a energetická osobnost.

 

Spodní prádlo - 1
Červenou nosí vášnivky. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Snažíš se plně využívat vlastní krásu ke svému prospěchu. Víš moc dobře, jak potěšit svého kluka v posteli, ale na druhou stranu vždy očekáváš, že ti tvá práce bude nějakým způsobem oplacena. Záliba v červené také značí, že jsi občas až moc dramatická a plná očekávání, což ale patří k tvému půvabu a osobnosti.

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše:
5 důvodů, proč vaše prsa nejsou SEXY? Víme, jak to změnit!
V kabince se stylistkou spodního prádla

Proč si ho vlastně kupujeme?


A na samý závěr... Jaké jsou tři nejhlavnější důvody, abychom si vlastně kupovaly oblíbené barvy našeho spodního prádla? Neděláme to jen kvůli sobě, ale také kvůli svým protějškům. I přesto však, mezi tři nejčastější důvody patří vybudování si pevnějšího sebevědomí, pocit sebejistoty a hlavně také kvůli usnadnění svádění.

Tak co, už víš, jak tě oblíbená barva tvého prádla charakterizuje? Ztotožňuješ se?3 hlasů
Vaše hodnocení