Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každá dívka si podprsenku vybírá podle jiných kritérií. Některé ženy sahají pouze po push-upce, jiné chtějí především pohodlí v podobně bezkosticové podprsenky. Vyzkoušej si tento test osobnosti, který o tobě mnohé prozradí.

TEST OSOBNOSTI: Co o tobě prozradí PODPRSENKA?

Podprsenka
zdroj: Thinkstockphotos Podprsenka
aktualizováno 22.07.2017, 00:52 | 22.07.2017, 00:52 | Krásná.cz

Každá dívka si podprsenku vybírá podle jiných kritérií. Některé ženy sahají pouze po push-upce, jiné chtějí především pohodlí v podobně bezkosticové podprsenky. Vyzkoušej si tento test osobnosti, který o tobě mnohé prozradí.

Patti Wood, expertka na řeč těla, vytvořila zajímavou studii, ve které rozdělila ženy do čtyř kategorií. Možná tě překvapí, že hlavní roli v tomto testu hraje způsob zapínání podprsenky. "Existují čtyři odlišné typy osobnosti. Každý typ se rozhoduje jinak, a jinak se staví k problémům. Není žádný důvod, proč by výběr spodního prádla nesouvisel s naší osobností," řekla Patti Wood pro Daily Mail.


1. Podprsenku zapínáš vzadu
Pokud podprsenku zapínáš vzadu, pak velmi dbáš na tradice. Nerada zkoušíš nové věci a nejraději se držíš starých a zajetých kolejí. Okolí tě má velmi rádo, protože jsi přátelská a duchaplná. Kamarádi si tě tak cení, že by se pro tebe klidně rozkrájeli. Ve školním nebo pracovním kolektivu jsi také oblíbená, a to především díky tomu, že jsi týmový hráč.

 

 

2. Podprsenku zapínáš vepředu
Má tvá podprsenka zapínání vepředu? Pak jsi člověk, který nerad ztrácí čas. Občas se i ve svém osobním životě chováš ukvapeně a nepředvídatelně. Zkus alespoň na moment zpomalit. Také dbáš na kvalitu. Ráda zainvestuješ do kvalitních kousků oblečení. Ani bychom se nedivili, kdybys měla v šuplíku schované designerské podprsenky.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Co o tobě prozradí výběr bot? TEST OSOBNOSTI
TEST osobnosti: Co o tobě prozradí styl, jakým piješ kávu?!
TEST OSOBNOSTI: Tajemství tvé oblíbené barvy

 

3. Podprsenku zapínáš vepředu, a pak ji přetáhneš dozadu
Jedním slovem můžeme říci, že jsi charismatická. Lidé tě zbožňují, protože je s tebou vždycky zábava. Ostatní se ti snaží přizpůsobit, což se ti velmi zamlouvá. Obecně lze říci, že miluješ výzvy a ráda se učíš novým dovednostem. Člověk jako jsi ty, je za každé situace zářivou hvězdou.

 


4. Podprsenku přetahuješ přes hlavu
Nejdříve si podprsenku zapneš, a teprve až potom ji přetáhneš přes hlavu? Z tohoto způsobu zapínání lze usoudit, že jsi pořádná puntičkářka. Zásadně se držíš přísloví: "Dvakrát měř, jednou řež." Nerada děláš ukvapené závěry a často jsi velmi nervózní.0 hlasů
Vaše hodnocení