Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V horkých letních dnech, kterých se nám v poslední době dostává víc než dost, představuje zmrzlina skvělý způsob, jak se osvěžit. Některé volby naši osobnost odhalují mnohem víc, než si myslíme. Stejné je to v případě výběru zmrzliny. Co na vás ne...

Co o tobě prozradí tvá oblíbená zmrzlina?

zmrzlina - 1
zdroj: Getty Images zmrzlina - 1
aktualizováno 28.07.2018, 00:00 | 28.07.2018, 00:00 | Krásná.cz

V horkých letních dnech, kterých se nám v poslední době dostává víc než dost, představuje zmrzlina skvělý způsob, jak se osvěžit. Některé volby naši osobnost odhalují mnohem víc, než si myslíme. Stejné je to v případě výběru zmrzliny. Co na vás nebo vašeho blízkého práskne jeho oblíbená příchuť?

Vanilka
Vy jste pravděpodobně dost konzervativní. Vanilková zmrzlina je totiž ta nejběžnější a nejrozšířenější příchuť. Na druhou stranu s vanilkovou zmrzlinou nikdy nemůžete šlápnout vedle a víte, že vždycky bude dobrá. Nejspíš je to tak i ve vašem životě – postupy, které se vám osvědčily, zkrátka neměníte.

 

zmrzlina - 3
(Foto: Getty Images)


Čokoláda
Vy jste pravděpodobně velká požitkářka. Milujete zábavu, společnost, dobré jídlo a jste ráda středem pozornosti. Zároveň budete nejspíš hodně ambiciózní a v životě si jdete tvrdě za svým. Proč také ne, splnění životních vizí něco stojí.


Jahoda
Svět se dělí na dvě skupiny lidí – ty, které nesnáší jahodovou zmrzlinu a ty, co jí milují. Pokud patříte ke druhé skupině, jste pravděpodobně dost odvážná, stojíte si za svým názorem a jen tak vás v životě něco nerozhází. Skvělé, jen ať vám ten přístup vydrží.

 

zmrzlina - 2
(Foto: Getty Images)


Pistácie
Vy budete nejspíš typická kreativní duše, která ráda cokoliv tvoří. Věnujete se malování, psaní nebo tanci, uhádly jsme to?Ať tak či onak, jste pro své okolí velkou inspirací a zkrátka takový "chodící originál". Jste přirozeně sama sebou a nebojíte se dát najevo, co cítíte.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co o něm prozradí výběr dárku?

Chceš poznat skryté vlastnosti svého kluka? Zaměř se na PÍSMO

Jak dobré jste kamarádky? Barva očí prozradí o vašem přátelství víc, než bys čekala


Ovocný sorbet
Buď skutečně tolik milujete ovoce nebo nemáte ráda smetanovou zmrzlinu. Případně jste veganka nebo si hlídáte figuru. Stoprocentně ale budete někdo, kdo o své tělo pečuje a záleží mu na tom, co si do něj dává. Také jste nejspíš dost introvertní a věnujete se četbě, vzdělání a sebe-rozvoji.0 hlasů
Vaše hodnocení