Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nic nepotěší dívku více než nový pár bot. A tak se klidně stane, že v botníku máme desítky párů bot a až podle nálady se rozhodneme, kterým dáme dnes přednost. Někdo sáhne po teniskách, jiný po jehlách. Co všechno o tobě právě výběr bot odhalí?

Co o tobě prozradí výběr bot? TEST OSOBNOSTI

Kufr plný bot
zdroj: Thinkstockphotos Kufr plný bot
aktualizováno 16.04.2017, 00:22 | 16.04.2017, 00:22 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Nic nepotěší dívku více než nový pár bot. A tak se klidně stane, že v botníku máme desítky párů bot a až podle nálady se rozhodneme, kterým dáme dnes přednost. Někdo sáhne po teniskách, jiný po jehlách. Co všechno o tobě právě výběr bot odhalí?

Portál Brightside uveřejnil průzkum, který se zabývá spojitostí mezi charakterem člověka a výběrem bot.

 

Sportovní tenisky
Jsi velmi vyrovnaná a málokdy úzkostlivá. O lidech, kteří rádi nosí tenisky se říká, že stojí nohama pevně na zemi. Zkus si ale občas vzít i elegantnější obuv. Uvidíš, že se budeš cítit žensky.

 

Módní vysoké sandály
Je vidět, že miluješ nakupování nových bot. I když si je zrovna nemůžeš dovolit, vždy najdeš způsob, jak je získat. Jako člověk jsi velmi příjemná, vášnivá, ale občas až příliš konzervativní. Zkus být více otevřená.

 

Baleríny
Není nic pohodlnějšího, než když se po celém dni přezuješ do pohodlných balerín. Tento typ bot o tobě prozrazuje, že tě nezajímá, co si o tobě myslí ostatní.

 

 

Venkovské holínky
Tento typ obuvi může znamenat, že jsi trošku drsnější a možná někdy i agresivní. Zároveň o tobě venkovské holínky říkají, že jsi inteligentní a velmi rozumná.

 

Třpytivé boty
Ráda navazuješ nová přátelství, ale jsi přitom opatrná. Máš ráda kouzelné věci, a také máš smysl pro detail. Jsi velký perfekcionalista, který má rád věci pod kontrolou.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jaká jsi v posteli? Mnohé prozradí měsíc narození
TEST OSOBNOSTI: Tajemství tvé oblíbené barvy
Přivolej si lásku pomocí drahého kamene! Je to snadné


Lesklé boty

Pokud se tvé boty lesknou novotou a čistotou, znamená to, že máš ráda pozornost. Vždy si tě lidé všimnou. Také jsi velmi přirozená a nemáš ráda, když se někdo chová křečovitě a nepřátelsky. Ostatní lidé tě mají velmi rádi.

 

Jehly
Nedokážeš si svůj den představit bez jehlových podpatků? Pak jsi velmi sebevědomá a užíváš si, když se za tebou lidé otáčejí. Nejvíce na tobě lidé obdivují to, že si jdeš za svými sny a nebojíš se jít do ničeho po hlavě.

 

 

Platformy
Boty s platformou o tobě říkají, že jsi velmi empatický člověk, který se zajímá o ostatní. Jako ryba ve vodě se cítíš na sociálních sítích, kde jsi schopna strávit hodiny.

 

Elegantní boty
Jsi velmi milá a klidná osoba, která dokáže projevit své city. Lidé tě mají rádi především proto, že všem ochotně pomůžeš a mohou se na tebe spolehnout.

 

Designérské kousky
Pokud tvůj šatník obsahuje výhradně designérské kousky, znamená to, že jsi tichá osoba, které dělá dobře, když hezky vypadá. Nebojíš se investovat a vždy dáváš přednost kvalitě před kvantitou.1 hlasů
Vaše hodnocení