Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máš ráda čerstvou vůni citronu, nebo dáváš raději přednost květinám? Věděla jsi, že tvá oblíbená vůně o tobě hodně prozradí? Takhle zjistíš, jaká podle svého voňavého vkusu jsi.

Co o tobě řekne tvoje oblíbená vůně?

Oblíbená vůně
zdroj: Thinkstockphotos Oblíbená vůně
aktualizováno 29.08.2013, 00:00 | 29.08.2013, 00:00 | Krasna.cz/an

Máš ráda čerstvou vůni citronu, nebo dáváš raději přednost květinám? Věděla jsi, že tvá oblíbená vůně o tobě hodně prozradí? Takhle zjistíš, jaká podle svého voňavého vkusu jsi.

Různé vůně mají schopnost pozvednout naši náladu a zároveň nám pomáhají relaxovat po náročném dnu a povzbudit naše smysly. Zjisti tedy, co o tobě vypovídá právě ta tvoje nejoblíbenější.

Citrony

Pokud máš rád čistou vůni citronu, často pak upřednostňuješ, aby byly tvé věci dobře přehledné a organizované. Dáváš přednost světlým barvám a máš energetický přístup k životu. Nechybí ti však ani rychlé rozhodování a cílevědomost. Pro milovníky této vůně se hodí jóga, chůze se psem nebo jízda na kole.

 

Citrony
Vůni citronů vyhledávají lidé, kteří jsou energičtí. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Pomeranče

Pomerančové vůně jsou charakteristické pro jedince velmi kreativní, ale také pro ty se sklonem k náladovosti. Pokud i ty máš ráda pomeranče, pravděpodobně nedáš dopustit na teplo a pohodlnost je pro tebe vším. Tato vůně prý zlepšuje náladu a navozuje pocit klidu, který je pro tebe velmi důležitý.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Parfémy vonící po cukrovinkách
Vyzkoušej vůni Ewy Farne
Vůni první lásky si vybavíme i po letech, říká chemik

Horský pramen


Máš ráda tuto svěží vůni? Pokud ano, jsi milovnicí přírody. Upřednostňuješ zdravý životní styl, nedělá ti problém recyklování a máš ráda vše ekologické. Milovnice této vůně také často jezdí na lyžích nebo na horském kole. Charakteristická je také láska k zemitým barvám a ke všemu, co nějak souvisí s přírodou.

Mořský vánek

Slečny, které milují vůni moře a mořského vánku jsou uvolněné a bezstarostné. Jsou také milovnice zvířat, jejich práv a nechybí ani ochota chránit ohrožené druhy. Pokud i ty máš ráda tuto vůni, mohla by ses dobře uplatnit v charitě. U tebe bodují jedině světlé barvy a tmavé příliš nevyhledáváš.

 

Vůně moře
Ti, kdo milují moře, jsou uvolnění a bezstarostní. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Vůně levandule

Jako zastánkyně levandule kladeš na sebe i na ostatní vysoké nároky, držíš se svých cílů a jdeš si pevně za nimi. Snažíš se uplatnit v různých oblastech svého života, jako je práce, rodina, ale neodmítneš ani dobré počtení nebo sklenku vína s kamarádkou. Nejlepší dovolená pro tebe je tam, kde můžeš ochutnávat tradiční kuchyni.

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše: 
Sedmička nejdráždivějších vůní, které ho v posteli úplně rozdivočí
Novinka: Parfém podporující hubnutí! Přičichněte a zhubněte

Květiny

Pokud máš ráda sladkou vůni květin, patříš mezi romantičky s dobrým srdcem. Máš slabost pro milostné příběhy, klasické filmy a nechybí ti víra v lásku na první pohled. Máš ráda teplé barvy a pohodlí. Navazuješ také silné pouto jak s přáteli, tak i s rodinou. Ráda pečuješ o ostatní a máš pozitivní pohled na svět, který často přenášíš na ostatní.

Tak co myslíš? Sedí na tebe charakteristika osobnosti podle oblíbené vůně?10 hlasů
Vaše hodnocení