Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Na jaké barvy v obchodě nejčastěji reagujete? Která ve vašem šatníku výrazně převládá? Budete překvapené, co všechno to o vás prozradí.

Co o vás prozradí barva, kterou nejčastěji nosíte?

Rudé šaty
zdroj: Thinkstockphotos Rudé šaty
aktualizováno 17.11.2018, 00:00 | 17.11.2018, 00:00 | Krásná.cz

Na jaké barvy v obchodě nejčastěji reagujete? Která ve vašem šatníku výrazně převládá? Budete překvapené, co všechno to o vás prozradí.

Zamyslete se. Po které barvě nejdříve sáhnete, když se ráno rychle potřebujete rozhodnout, co na sebe?

 

Oblečení
(Foto: Getty Images)

 

Černá


Lidé, kteří rádi nosí černou, jsou velmi ambiciózní a jdou si tvrdě za svým cílem. Přesto jsou citliví a emocionální, i když se to občas snaží skrývat. Černá barva jim dodává na eleganci a serióznosti a zároveň odvádí pozornost od vnějšího vzhledu k vnitřní kráse, která je pro tyto lidi mnohem důležitější.

 

 

Šedá


Šedá je neutrální barva a její nositelé se snaží být pro okolí neviditelní. Nemají rádi extravaganci a nepotřebují být středem pozornosti. Jsou klidní, vyrovnaní a vyspělí. Je velmi těžké číst jejich emoce.


Bílá


Bílá je symbolem něžnosti, nevinnosti, jednoduchosti, čistoty a svobody. Pokud zrovna v životě začínáte novou kapitolu, můžete mít tendenci pořídit si nové bílé kousky. Lidé, kteří nosí bílou opravdu často, jsou svědomití, spolehliví a mají sklony k perfekcionalismu.


Červená


Barva vášně a síly, kterou byste měly nosit, když zrovna potřebujete zapůsobit nebo někoho přesvědčit. Pokud jste si červenou oblíbily, pravděpodobně jste velmi energické, trochu divoké a máte rády dobrodružství. Chcete na sebe upoutat pozornost a baví vás flirtovat.

 


Růžová


Hraje vás šatník v růžových barvách? Pak jste romantické, optimistické a obklopujete se lidmi s milou a klidnou povahou. Nestydíte se za svou ženskost a na své okolí často působíte jako princezna z pohádky. Růžová barva také výrazně snižuje agresivitu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak si zařídit bydlení podle barvy vaší aury

Jak dobré jste kamarádky? Barva očí prozradí o vašem přátelství víc, než bys čekala

Těchto 5 otázek o tobě prozradí víc než bys čekala!


Modrá


Modrá vyjadřuje inteligenci, důvěru, spolehlivost a sebevědomí. Možná také proto jsou školní a pracovní uniformy často laděny do této barvy. Modrou si často oblékají milí, sympatičtí a spolehliví lidé.

 


Zelená


Zelená je barva, které navozuje dobrou náladu a pohodu. Její nositelé jsou milí, aktivní a často se angažují ve veřejných věcech. Většinou žijí v krásném a harmonickém prostředí a nemají vůbec problém s finanční stabilitou.


Žlutá


Barva lidí veselé povahy, kteří milují život a dobrodružství všeho druhu. Jsou velmi přátelští, bystří, aktivní a kreativní. Do společnosti přinášejí dobrou zábavu a optimismus. Mají sklony k závislostem.

 


Fialová


V minulosti byla fialová vnímána jako barva vyšší společnosti. Evokuje bohatství a luxus. Lidé, kteří ji nosí, milují umění, zajímají se o věci mezi nebem a zemí a jsou velmi kreativní. V jejich žilách koluje vášeň. Jsou to typičtí snílci a občas můžou být trochu nepředvídatelní.

 

Ve které barvě se cítíte úplně nejlépe? Napište nám do komentářů!0 hlasů
Vaše hodnocení