Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Která dívka by se nechtěla cítit žádaná. Nepřijde vám ale někdy, že všichni kluci, se kterými jste chodily, si byli v něčem podobní? A tak přemýšlíte, proč pořád potkáváte stejné typy kluků, se kterými vám to třeba nevychází. Kde je chyba?

Co o vás prozradí to, jaký typ kluků přitahujete?

Žena přemýšlí o mužích
zdroj: Getty Images Žena přemýšlí o mužích
aktualizováno 02.03.2019, 00:00 | 02.03.2019, 00:00 | Krásná.cz

Která dívka by se nechtěla cítit žádaná. Nepřijde vám ale někdy, že všichni kluci, se kterými jste chodily, si byli v něčem podobní? A tak přemýšlíte, proč pořád potkáváte stejné typy kluků, se kterými vám to třeba nevychází. Kde je chyba?

Ne že byste za to doslova mohly vy samy. Možná však máte vlastnosti, které vaše zájemce přitahují jako vosy na med a lákáte kvůli tomu kluky s podobným vzorcem chování. Dva stejné lidi sice na planetě nepotkáte, někdy ale nastane situace, ve které vám chování jednoho připomene chování jiného, který byl po vašem boku předtím. Který z následujících druhů kluků se kolem vás pořád pohybuje?


Nevyzrálí kluci


Možná působíte, nebo se aspoň snažíte působit hodně zkušeně a světoznale. Kluci, kteří jsou ve skutečnosti ještě dětmi, ve vás tudíž hledají takovou matku. Proto se vás snaží naoko provokovat, podvědomě ve vás ale hledají nějaký pevný bod, kterého by se mohli chytit . Do této skupiny patří i věční průšviháři, kteří ve vás při svých excesech hledají oporu. Nebo možná touží po dívce, která by je do světa dospělých uvedla a něco je naučila, když na své rodiče nedají.


Machři


Tito kluci se většinou touží ukázat před dívkami, které je budou nepokrytě obdivovat. Dodávají si díky tomu sebevědomí, což by kluk se zdravým sebevědomím vůbec neměl zapotřebí. Vypovídá to o vás, že se nebojíte ostatní chválit a dodávat jim sílu.

 

Žena obdivuje muže
(Foto: Getty Images)

 

Dejte si ale pozor na to, abyste to nepřeháněly a nevyvolávaly dojem, že si připadáte horší než ostatní, když pořád někoho vychvalujete.

 

Snažilové


Nejspíš jste jako nedobytné pevnosti, které z mužské strany vyžadují hodně snahy a aby kluk neustále dokazoval svůj zájem. Třeba si totiž moc nevěříte, a tak potřebujete pořád vidět, jak moc si vás kluk váží.

 

Kluci se sice snaží rádi, ostatní dívky však jejich nekonečná snaha baví jen v prvních dnech a poté by do vztahu rády vložily trochu snahy i ony. Někdy přitahujete snažily i proto, že o ně zrovna máte pramalý zájem a oni se tak jako na potvoru snaží ještě víc.

 

ČTĚTE TAKÉ:

7 typů kluků, na které narazíte na Tinderu
TEST: Jaký typ kluka se k tobě hodí?
Jaké holky kluci milují, a jaké nenávidí?


Kamarádi


Přitahujete kluky, kteří většinou skončí ve friendzone? Tak jste asi trochu potvory, které nestojí o moc hodné kluky jako o partnery. Skončíte naopak vy většinou jako kamarádka, maximálně kamarádka s výhodami? Možná se chováte až moc jako kluk a parťák, než jako kořist.


Štváči


Když si někoho najdete, tak vám tento vztah přinese do života spoustu komplikací. Tito kluci vám jako naschvál neodepisují, na schůzky chodí pozdě, na všechno mají řeči, všechno bojkotují a klidně před vámi balí jiné holky.

 

Proč se jimi ještě zabýváte? Možná vás to jejich zahrávání přece jen trochu baví, vyhledáváte dobrodružství a klidný vztah je pro vás nuda. Znamená to, že ve svém životě potřebujete vzrušení a aby se pořád dělo něco, nad čím musíte přemýšlet. Je však tenká hranice mezi tímto výkladem a možností, že se sebou snadno necháte mávat!

 

Muž a žena
(Foto: Getty Images)


Závisláci


Naštěstí v tomto případě nejde o drogově závislé, ale o kluky, kteří se na vás takříkajíc pověsí. Proběhlo pár schůzek a on už ví, že s vámi chce strávit celý život? To je sice hezké, pokud s vámi ale bude chtít trávit každou volnou chvilku i na úkor vašich kamarádů, začne vás to po čase štvát.

 

Nejspíš působíte zodpovědně a evokujete u druhých lidí pocit, že díky vám budou mít lepší život. Tito kluci nežijí ve vlastním světě, ale raději ve světě druhých. Nejspíš u nich vyvoláváte dojem, že jste fascinující bytost, máte ucelené názory a jste si ve všem jisté, protože musíte rozhodovat za oba. Zkuste být občas trochu nejisté v rozhodnutích a zkusit, jestli byste si mohly dovolit být sem tam na takovémto klukovi závislé vy. Pokud ne, tak nejste rovnocenní partneři pro život.0 hlasů
Vaše hodnocení