Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Někdo má jednu pihu vedle druhé po celý rok, jiným se nadělají roztomilé pihy s příchodem sluníčka a další je naopak nemají vůbec. I jedna malá piha však může prozradit mnoho věcí nejen o vaší povaze, ale také o tom, na co byste si měly v životě d...

Co prozradí pihy: Poznáte podle nich dobrou kámošku i štěstí v lásce

pihy
zdroj: Getty Images pihy
aktualizováno 08.06.2019, 00:00 | 08.06.2019, 00:00 | Krásná.cz

Někdo má jednu pihu vedle druhé po celý rok, jiným se nadělají roztomilé pihy s příchodem sluníčka a další je naopak nemají vůbec. I jedna malá piha však může prozradit mnoho věcí nejen o vaší povaze, ale také o tom, na co byste si měly v životě dávat pozor.

Přestože mnoho dívek si nechá pihy odstranit, pro některé z nich jde o znamení krásy, které k nim zkrátka patří. Výraznou pihou na obličeji vždy vynikala nad ostatními slavná americká supermodelka Cindy Crawford nebo také česká herečka Tereza Voříšková. Nemusí však jít o tak výrazné znaménko jako mají ony. Stačí se podívat, kde je umístěná vaše piha a podle toho zjistíte následující věci.


Piha na tváři


Pokud máte pihu na pravé tváři, můžete být rády, protože vás čeká šťastný život plný úspěchů. Snadno se však necháte něčím překvapit. Pokud je piha trochu níž až u čelisti, občas jste trochu nesoustředěné. Naopak piha na levé tváři značí, že jste velmi energické a někdy se kvůli tomu dostanete do pořádného průšvihu. Piha u levé čelisti na vás práskne, že jste kritické k sobě i okolí a jakmile je trochu chladno, tak hned nastydnete.


Piha v oblasti rtů


Máte spíš introvertní povahu a často se dokážete ponořit hluboko do svých myšlenek. Většinou nedáte na názor ostatních a máte svou vlastní pravdu. To, že si nenecháte poradit, vám už přineslo pár problémů.

 

pihy
(Foto: Getty Images)


Piha na nose


Jestliže máte pihu z levého boku nosu, tak máte sice spokojenou a veselou, ale také trochu přelétavou povahu. Nic vás neudrží na místě a často rušíte plány a vymýšlíte nové. Lidé s pihou z pravé strany nosu jsou aktivní a neustále vymýšlejí nějaké výlety. Lenost jim nic neříká, potřebují však mít spíš volnější životní styl.


Dívky s pihou na špičce nosu jsou těmi nejlepšími kamarádkami, které nerady pomlouvají ostatní a vždy jsou ochotné s něčím pomoct. Naopak moc nespoléhejte na jedince s pihou u nosních dírek, mohlo by se vám to vymstít, protože tito lidé často střídají přátele. Ženy s pihou uprostřed horní části nosu jsou smyslné a sexuálně založené, rády se výrazně, někdy až trochu vyzývavě oblékají.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pryč s nechtěnými znaménky - jak nejlépe na to?
Jak se poznala čarodějnice: Upálili by vás ve středověku? Zrzky, pozor!
Pihy nejsou problém, ber je jako plus


Pihy u obočí a ucha ovlivňují lásku a osobní štěstí


Máte pihu někde blízko obočí? Pak jste typy, pro které je láska smyslem života a dřív nebo později potkáte životního partnera. Manželstvím nijak neopovrhujete a naopak je pro vás důležité se jednou vdát, také jste spíš stálé a věrné. Lidé s pihou u pravého spánku jsou nadaní pro umění a kreativní tvorbu. Pokud ji máte u toho levého, tak se dokážete rychle pro něco nadchnout a dělat unáhlená rozhodnutí. Zklidněte se!


Jestli máte pihu u ucha nebo na uchu, v profesním životě se vám bude velmi dařit, ale v soukromí nebudete mít kvůli tomu tolik času na své blízké. Ti vám tak budou často vyčítat, že se na svůj věk chováte až moc bezstarostně.

 

pihy
(Foto: Getty Images)


Piha poblíž oka vypovídá o vaší potřebě být milovány. Musíte neustále přijímat důkazy lásky, u kterých často chcete, aby byly materiální. Zároveň se ale v lásce chováte čestně a neděláte věci za zády vašeho partnera.


Piha na čele


Vzácně se stane, že mají lidé pihu přímo uprostřed čela. Takoví jedinci často rychleji mluví a až pak domýšlejí důsledky, zároveň ale nemají problém s vyjadřováním a jsou dobří řečníci. Jsou přímočaří a neberou si servítky.


Piha na bradě


Zlepšujete se s každým dnem, rády rozvíjíte své vzdělání i dovednosti. Je pro vás nezbytné, aby vás kontakt s druhými lidmi v něčem obohacoval. Na to, že byste mohly uspět v umění, nejspíš přijdete až za pár let. Někdy byste se měly vrátit nohama trochu na zem.0 hlasů
Vaše hodnocení