Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pořád nevíte, co svému milému, kamarádce nebo mamince darovat pod stromeček? Znamení zvěrokruhu vám napoví!

Dárky podle znamení horoskopu: Co potěší Berany nebo třeba Střelce?

Dárek k Valentýnu
zdroj: Thinkstockphotos Dárek k Valentýnu
aktualizováno 15.12.2018, 00:00 | 15.12.2018, 00:00 | Krásná.cz

Pořád nevíte, co svému milému, kamarádce nebo mamince darovat pod stromeček? Znamení zvěrokruhu vám napoví!

Kupujete letos dárky na poslední chvíli? Nevadí! Znamení zvěrokruhu vám prozradí, co vaše nejbližší nejvíce potěší!

 

Beran


Temperamentní a přátelští Berani dárky milují a mohlo by je dost mrzet, kdybyste na ně zapomněly. S komplikovaným balením a mašličkami si nedělejte hlavu. Jsou příliš netrpěliví na to, aby to ocenili. Milují legraci, barvy a zábavu. Potěší je vtipný předmět, adrenalinový zážitek nebo třeba barevná šála a čepice.


Býk


Žádné jiné znamení neocení praktický dárek tak jako Býci. Milují luxusní, vkusné a funkční věci. Příliš je nepotěší blbůstky a předměty, které jsou na okrasu a moc dlouho nevydrží. Darujte jim třeba koš plný výběrových potravin, kašmírovou šálu či kvalitní vychytávku do domácnosti.


Blíženci


Zvídaví Blíženci milují prozkoumávat svět, učit se nové věci a poznávat nové lidi. Nejvíce je potěšíte poukázkou na vzdělávají kurz nebo workshop, který uspokojí jejich touhu po nových informacích a dostanou možnost socializovat se s ostatními účastníky. Pozorně poslouchejte, až vám zase budou vyprávět o svých zájmech a zálibách.


Rak


Když vybíráte dárek pro Raka, myslete také na prezentaci a připojte k němu kartičku s osobním věnováním. Je pro ně velmi důležité vědět, že jste si s výběrem a balením daly práci a neodbyly jste to. Raci rádi tráví čas doma a ocení pěkné věci. Potěší je vkusná dekorace nebo třeba vonná svíčka.

 


Lev


Lvi jsou od přírody sebevědomí a rázní a milují být středem pozornosti. Dopřejte jim to! Dejte jim extravagantní dárek , se kterým se budou moct pochlubit svým známým. Dopřejte jim neotřelý zážitek jako například jízdu ve sportovním voze nebo let ve vzduchovém tunelu. Potěší je také kvalitní šperky.


Panna


Když vybíráte dárek pro Pannu, dejte si velký pozor, abyste nekoupily něco, co už doma má nebo by pro to nenašla využití. Panny jsou velmi šetřivé a skromné a plýtvání nesnesou. Potěší je dobrá kniha nebo praktický předmět do domácnosti. Rády také pečují o svůj vzhled a ženy ve znamení Panny ocení kosmetiku nebo třeba poukázku na masáž.


Váhy


Elegantní Váhy jsou jedním ze vzdušných znamení, což znamená že je ovládá fantazie a intelekt. Celý život hledají cestu k harmonii a jsou rození snílci. Potěší je umění v jakékoliv formě, zajímavá kniha nebo lístky do kina na nejnovější fantasy film.

 


Štír


Smyslní Štíři si umí užívat života. Milují tajemství a užijí si, když jim dárek zabalíte do několika vrstev papíru nebo pro ně připravíte nějakou hádanku. Štíři dbají na svůj vzhled a milují tmavé barvy. Pokud se rozhodnete koupit jim něco na sebe, poohlédněte se po něčem v černé, královsky modré nebo třeba fialové barvě.


Střelec


Střelci jsou dobrodruzi a cestovatelé. Nepotěší je praktické dárky - těmi v nich nadšení a zápal rozhodně neprobudíte. Jsou vášnivými sportovci, a tak byste měly zjistit, které aktivitě se ve volném čase nejraději věnují. Kupte jim třeba tenisovou raketu nebo zajímavou stolní hru, kterou si budou moct přibalit na cesty.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak vybrat pod stromeček správnou knížku?

Balení dárků povyšte na umění. Jak na to?

Nechceš za dárky utrácet nehorázné sumy? Máme tipy na dárky do 250 Kč!


Kozoroh


Kozoroh je praktický a ke spokojenému životu potřebuje komfort. Dopřejte mu ho! Kupte mu třeba teplý svetr, hrnek na čaj nebo cokoliv, co mu usnadní život. Vyhněte se klasickým lapačům prachu a roztomilým plyšákům.


Vodnář


Vodnáři milují spontánnost a přesně tak by měl vypadat i dárek, který jim dáte. Měl by mít vtip, nápad a být tak trochu atypický. Vodnáře fascinují esoterické vědy a vesmír. Kupte jim tarotové karty nebo zajímavou encyklopedii.

 

Ryby

 

Stále zasněné a romantické Ryby potěší něco, co nakrmí jejich citlivou duši. Milují hudbu, četbu, tanec, zvířata, rostliny a umění. Potěší je také dobré jídlo nebo jemný šperk.

 

Co jste letos pořídily svým blízkým pod stromeček vy?0 hlasů
Vaše hodnocení