Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Možná už jste slyšely, že když si nebudete nic přát, nic se vám nesplní. Najděte si jedno klidné odpoledne, zapřemýšlejte nad svými cíly a sny, zapalte si svíčky a pusťte se do tvoření. Manifestujte své sny do reality!

DIY: Vytvořte si svou tabulku snů a vyšlete své přání do vesmíru!

Žena a svíčka
zdroj: Getty Images Žena a svíčka
aktualizováno 22.09.2018, 00:00 | 22.09.2018, 00:00 | Tereza Majzlíková

Možná už jste slyšely, že když si nebudete nic přát, nic se vám nesplní. Najděte si jedno klidné odpoledne, zapřemýšlejte nad svými cíly a sny, zapalte si svíčky a pusťte se do tvoření. Manifestujte své sny do reality!

Některé teorie tvrdí, že vše o čem přemýšlíme, nevědomě zhmotňujeme do svého života. Když jste celý den smutné a myslíte na to nejhorší, pravděpodobně si zrovna nic pozitivního do života nepřitáhnete. Když opravdu věříte, že tu zkoušku ve škole bez problému uděláte, štěstí vám bude nakloněno, vylosujete si dobrou otázku nebo vám učitelka pomůže.

 

Vision board
(Foto: Instagram)

@terinavajo

 

Jak to celé vlastně funguje?

 

Známá kniha od Rhondy Byrne "Tajemství" hovoří o tzv. zákonu přitažlivosti. Tento zákon tvrdí, že bychom měly zaměřovat svou pozornost na pěkné zážitky a pozitivní myšlenky, spíše než na ty negativní. Vybízí nás k tomu, abychom věřily, že vše je možné, pokud si to opravdu přejeme. Při manifestaci svých snů je důležitá důvěra bez jakýchkoliv pochybností. Neměly bychom zapomenout ani na vděčnost. Dejte si pozor na to, co si přejete. Své přání si pečlivě promyslete a formulujte je přesně. Buďte trpělivé, jděte svým snům naproti a nevzdávejte se.

 

ČTĚTE TAKÉ:

3 praktické tipy, jak do svého pokoje vnesete pozitivní energii

Vesmírné znamení? Jak se nechat životem vést ve chvílích, kdy nevíte kudy kam?

Ochraň se, probuď svou intuici nebo si dodej energii! To vše dokáže magický náramek

Jak si vyrobit svou vlastní "vision board"?


Budete potřebovat několik starých časopisů, nůžky, lepidlo, fixy a tvrdý papír formátu A3. Pracovní prostředí by mělo být příjemné a pohodlné. Nalaďte se do dobré nálady, nenechte se nikým rušit a dejte volný proud své kreativitě.

 

Tabulka přání
(Foto: Instagram)

@ulrika_beijbom


Rozdělte své sny do několika kategorií:


• Osobní růst, zdraví, koníčky: V čem se chcete zdokonalit? Jakými aktivitami chcete vyplnit svůj čas? Chcete zhubnout nebo zapracovat na svém sebevědomí?
• Škola/práce/podnikání: Potřebujete se zlepšit ve škole nebo najít novou brigádu?
• Láska/vztahy: Přejete si novou lásku nebo si chcete udržet tu aktuální? Rády byste potkaly nové lidi? Nebo trávily více času s kamarády?
• Prosperita: Přály byste si vydělat si nějakou tu korunu? Více cestovat? Nebo třeba nový nábytek do pokojíčku?

 

DIY
(Foto: Getty Images)


Postup:

 

Vystřihujte z časopisů hesla a obrázky, které vaše přání připomínají. Každý roh papíru věnujte jedné životní oblasti a postupně na papír přilepte jednotlivé fotky a slogany. Fantazii se meze nekladou. Klidně si své přání samy nakreslete. Doprostřed papíru můžete nalepit svou fotografii nebo nějaký symbol, který bude zastupovat vaši osobnost. Hotový výtvor vystavte na viditelné místo ve svém pokoji a občas si své sny připomínejte. Přejeme hodně štěstí!0 hlasů
Vaše hodnocení