Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Která znamení mají šanci na vážný vztah a která naopak vůbec? Tady je jejich žebříček. Na prvních příčkách se nacházejí ta znamení, která jsou pro partnerství jako stvořená a nalézt ideálního partnera pro ně nebude žádný problém.

Dlouhodobý vztah v nedohlednu? Možná za to může vaše znamení!

láska
zdroj: Getty Images láska
aktualizováno 18.05.2019, 00:00 | 18.05.2019, 00:00 | Krásná.cz

Která znamení mají šanci na vážný vztah a která naopak vůbec? Tady je jejich žebříček. Na prvních příčkách se nacházejí ta znamení, která jsou pro partnerství jako stvořená a nalézt ideálního partnera pro ně nebude žádný problém.

Mezi první z nich tedy patří:


Panna
Štír
Střelec
Lev


Pokud jste mezi nimi, tak budete ve vztahu vážně šťastné. I když zrovna nikoho po boku nemáte, nemusíte se bát. Přestože si třeba chvíli počkáte, můžete si být jisté, že na vás čeká někdo, s kým to opravdu klapne na jedničku. Sex na jednu noc vám nic neříká, vy se totiž poohlížíte po někom, s kým to bude běh na delší trať. A opravdu ho najdete, stačí se jen pořádně podívat, protože vaše vyhlídky jsou nadějné!


Za těmito vztahovými znameními se v prostřední části žebříčku nacházejí:


Vodnář
Váhy
Beran
Ryby


Našly jste se tu? Ve vztazích občas trochu tápete, i na vás se ale štěstí usměje. V životě sice nepůjdete ze vztahu do vztahu a zažijete i nějaké ty románky, v nitru ale po svém protějšku toužíte a časem ho k sobě přitáhnete.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak si udržet dlouhodobý vztah?
12 ideálních párů podle znamení zvěrokruhu!
Na své pleti zobrazila všechna znamení zvěrokruhu. Její díla hraničí s dokonalostí

 

Vyvarujte se ale toho, abyste si ho nenechaly proklouznout mezi prsty. Vaše šance na vážný vztah jsou průměrné. To znamená, že byste se měly zasnažit, protože se nemůžete spoléhat jen na osud tak jako znamení na prvních příčkách tohoto žebříčku.


Jestli jste tu své znamení ale stále neviděly, tak se v pořadí nejspíš nacházíte až na konci, kde jsou:


Kozoroh
Blíženci
Rak


Tato znamení jsou značně přelétavá a ve vztazích nestálá. Jestliže mezi ně patříte, tak u potenciálních partnerů až moc váháte, jestli se k vám hodí a někdy trochu přeberete. Nechte si trochu poradit třeba od štírů nebo lvů, kterým se daří, co dělají jinak! Většina kozorohů, blíženců nebo raků sice podle hvězd v současné době o vztah nestojí, pokud jste však přesvědčené, že je to naopak, budete na sobě a svém vnímání světa muset pracovat.

 

vztah
(Foto: Getty Images)


Znamení, které má teď podle horoskopů úplně nejmenší šance na vážný vztah, je býk. Přestože je pro toto znamení důležité stabilní zázemí a vztah pro něj rozhodně není cizí slovo, zatím spíš nalézá krátké románky, které vždy nějak skončí. V lásce zatím nenachází stálé štěstí a připadá si jako smolař.


Jestli jste ale až na posledních příčkách horoskopu nebo jste se narodily ve znamení býk, nezoufejte. Chce to jen zaměřit se víc na sebe a najít, v čem děláte chybu. Když na to přijdete, najdete i klíč k tomu, proč se vám zatím nedařilo a jako to do budoucna změnit. Tento horoskop vám má ukázat jen cestu, co byste měly očekávat, když se budete dál chovat tak jako doposud.0 hlasů
Vaše hodnocení