Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nevíte, jestli je to ten pravý, nebo jesti byste měly přijmout novou pracovní nabídku? Rozhodnout se správně a rychle není zrovna jednoduchá věc. Vezměte si na pomoc pár předmětů, které určitě máte doma a nahlédněte do své budoucnosti.

Neumíte se rozhodnout? Tyto jednoduché věštící metody vám pomohou!

Žena a svíčka
zdroj: Getty Images Žena a svíčka
aktualizováno 12.01.2019, 00:00 | 12.01.2019, 00:00 | Krásná.cz

Nevíte, jestli je to ten pravý, nebo jesti byste měly přijmout novou pracovní nabídku? Rozhodnout se správně a rychle není zrovna jednoduchá věc. Vezměte si na pomoc pár předmětů, které určitě máte doma a nahlédněte do své budoucnosti.

Předtím, než začnete, zkuste se na chvíli zklidnit a utišit své myšlenky. Pokud máte dost času, můžete si pohrát i s tou správnou mystickou atmosférou. Zapalte svíčky, pusťte si příjemnou hudbu, nenechte se nikým rušit a můžete jít na věc.

 

Věštění pomocí knih


Tato jednoduchá metoda dokáže odpovědět až překvapivě jasně a přímo. Vduchu nebo klidně i nahlas vyslovte svou otázku a požádejte o jasnou odpověď. Následně si ze své knihovny vyberte jednu knihu a bez rozmyslu ji otevřete. Řádky, které jako první uvidíte, jsou vaší odpovědí. Nad výběrem knihy vůbec nepřemýšlejte, jednejte spontánně a intuitivně. Možná se vám ze záčátku může zdát, že odpověď, kterou jste dostaly, nedává smysl. Zkuste se nad ní chvíli zamyslet a číst mezi řádky. Určitě objevíte nějaký skrytý význam.

 

 

Věštění pomocí kostek


Je to snadné. Zatřeste kostkou v rukou a vyslovte otázku, na kterou jde odpovědět ano nebo ne. Sudé číslo znamená kladnou odpověď, liché zápornou. Za každou odpověď nezapomeňte vduchu poděkovat.


Nejste si jistá, jak velkou šanci máte u kluka, který se vám líbí, nebo jestli uspějete v testu? I na to vám kostky dokážou odpovědět. Tentokrát sledujte číslo, které vám padne. Čím je vyšší, tím větší je pravděpodobnost, že uspějete.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak se zbavit noční můry? Pomůžou jednoduché rituály našich předků
Léčivé kameny: Který pomůže proti nespavosti nebo vyléčí zlomené srdce?
Posvátné symboly: Který vám přinese ochranu nebo novou lásku?

 

Podomácku vyrobené kyvadlo


Budete potřebovat provázek a nějaký korálek či přívěsek, ke kterému máte alespoň trochu osobní vztah. Přívěsek či korálek pověste na provázek, který na konci zavažte, jako byste z něj chtěly vytvořit náhrdelník. Pohodlně se usaďte, zklidněte svou mysl a opřete si loket o stůl. Kyvadlo držte v rukou a začněte s ním komunikovat. Požádejte ho, aby vám ukázalo, jakým směrem a způsobem se bude hýbat, pokud bude chtít odpovědět kladně. Zastavte ho a zeptejte se, jak bude vypadat záporná odpověď. Když to zjistíte, můžete se začít ptát. Pohyb kyvadla nijak neovlivňujte. Trpělivě vyčkejte na jeho odpověď. Pokud si tuto metodu zamilujete, můžete si na internetu nebo ve speciálních obchůdcích zakoupit opravdové kyvadlo.

 

 

Zapojte svou vlastní mysl


Tohle je bezesporu ta nejtěžší metoda. Vyžaduje klid, trpělivost, schopnost naslouchat své intuici a neovlivňovat své myšlenky. Je docela zábavné ji trénovat a rozhodně to stojí za pokus. Pohodlně se usaďte, dýchejte a uveďte své tělo a mysl do meditačního stavu. Vduchu se zeptejte na to, co vás zajímá. První věc, která vás napadne, je tou správnou odpovědí. Všechny správné odpovědi nosíme uvnitř. Jen si to nechceme přiznat a neumíme důvěřovat něčemu tak nehmatatelnému jako je intuice.

 

Navedly vás tyto věštící metody správným směrem? Dejte nám vědět do komentářů!0 hlasů
Vaše hodnocení