Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Oheň, země, vzduch a voda. Čtyři živly, mezi které je rozděleno všech 12 znamení zvěrokruhu. Živel dává jednotlivým znamení do vínku určitou charakteristiku. Každému živlu sluší jiné barvy nebo vyhovují různá prostředí. Pro jednotlivá znamení a ži...

Vůně podle znamení horoskopu: Která nejlépe podtrhne vás temperament?

Parfém
zdroj: Getty Images Parfém
aktualizováno 13.10.2018, 00:00 | 13.10.2018, 00:00 | Tereza Majzlíková

Oheň, země, vzduch a voda. Čtyři živly, mezi které je rozděleno všech 12 znamení zvěrokruhu. Živel dává jednotlivým znamení do vínku určitou charakteristiku. Každému živlu sluší jiné barvy nebo vyhovují různá prostředí. Pro jednotlivá znamení a živly jsou charakteristické také vůně, které jim přirozeně vyhovují a souzní s jejich povahou.

Které vůně nejvíce podtrhnou vaši podstatu a temperament?

 

Ohnivá znamení


Narodily jste se ve znamení berana, lva nebo střelce? Ohnivá znamení jsou spontánní, akční, temperamentní a hravé, ale také výbušné, žárlivé, vzteklé a hádavé. Ženy, kterým vládne oheň, jsou většinou spíše extrovertní povahy a vášeň jim není cizí. Tomuto živlu budou vyhovovat energické, výrazné, impulzivní a hravé vůně. Oheň rád experimentuje a líbí se mu být středem pozornosti. Nebojí se ani orientálních a netradičních vůní, kterými na sebe upozorní, kdekoliv přijde. Beran, lev i střelec milují život, jsou optimističtí a vyhovovat jim tak budou také veselé ovocné a květinové vůně.

 

Parfémy
(Foto: Archiv firem)

 

* Yves Saint Laurent Black Opium Glowing, 1799 Kč, Hugo Boss Orange, 844 Kč, prodává notino.cz

 

Zemské znamení


Panně, kozorohovi a býkovi vládne zemský živel. Typická je pro ně praktičnost, konzervativnost a spolehlivost. Netouží po životě jako na horské dráze, preferují jistotu a zajeté koleje. Ochotně vám se vším pomohou a co slíbí, to také splní. Někdy je brzdí přílišná opatrnost a starostlivost a mohly by více popustit uzdu své fantazii. Sází na osvědčené a tradiční vůně, které jsou příjemné, ale ne příliš extravagantní.

 

Parfémy
(Foto: Archiv firem)

 

* Avon Pure EDT, 499 Kč, Avon Today Tomorrow Always Forever EDT, 499 Kč

 

Vzdušná znamení

 

Blíženci, Váhy a Vodnáři jsou hovorní, aktivní, společenští, zvídaví, originální a veselí. Milují lidi, ale jsou občas trochu nespolehliví, nestálí a roztěkaní. Mlátí s nimi emoce a střídají se jim nálady jako ponožky. Líbí se jim hravé, živé a aktivní vůně, které jen podtrhnou jejich optimistickou povahu. Vzduch miluje svobodu a nespoutanost a jde naproti novým dobrodružstvím. Jejich vůně by měla v ostatních probudit úsměv stejně jako jejich veselá povaha a smysl pro humor.

 

Parfémy
(Foto: Archiv firem)

 

* Yves Rocher Oui à l´amour, 1490 Kč, Yves Rocer Mon Evidence, 1200 Kč

 

Vodní znamení

 

Ryby, Rak a Štír jsou velmi citlivá a intuitivní znamení. Vyznačují se vysokým soucitem a empatií a v životě jsou pro ně nejdůležitější vztahy a rodina. Mezi jejich stinné stránky patří pomstychtivost, urážlivost a schopnost manipulace. Vodě sluší parfémy, které evokují přímořské destinace, svěžest a vůni oceánu. O vodních znameních se také říká, že mají silně rozvinutou sexualitu. Budou jim slušet výrazné a extravagantní vůně plné vášně a smyslnosti.

 

Parfémy
(Foto: Archiv firem)

 

* Beyonce Heat Kissed, 248 Kč, Calvin Klein Eternity Aqua, 649 Kč, prodává elnino.cz

 

Která vůně nejvíce vyhovuje vám? Pasuje k vašemu znamení horoskopu?0 hlasů
Vaše hodnocení