Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Už tě nebaví krátkodobé vztahy, které nemají perspektivu? Chceš si najít někoho, s kým můžeš budovat opravdový vztah, který bude založený na lásce a důvěře? Pak bys ve svém hledání měla naslouchat hvězdám a horoskopu.

Hledáš ideálního kluka? Zaměř se na tato znamení!

Kluk k zulíbání
zdroj: Thinkstockphotos Kluk k zulíbání
aktualizováno 07.06.2018, 16:00 | 07.06.2018, 16:00 | Krásná.cz

Už tě nebaví krátkodobé vztahy, které nemají perspektivu? Chceš si najít někoho, s kým můžeš budovat opravdový vztah, který bude založený na lásce a důvěře? Pak bys ve svém hledání měla naslouchat hvězdám a horoskopu.

Představujeme ti pět znamení, se kterými je radost randit. Je na ně spolehnutí, dokážou tě pochopit a především s nimi nikdy není nuda.

 

BÝK
Kluk ve znamení Býka je velmi silný a odolný. Nic ho nerozhodí, což je pro dobro vztahu velmi podstatné. Pokud nebudeš mít svůj den, Býk to pochopí a dá ti dostatek osobního prostoru. Na druhou stranu je důležité říci, že Býci neradi prohrávají. Připrav se na to, že ve vzájemných hádkách asi nikdy nevyhraješ. Obecně je ale jasné, že s Býky je radost žít, a to nejen díky tomu, že mají smysl pro rodinu, pro kterou by se klidně i rozkrájeli.

 


RAK

Bojíš se, že tě kluk podvede? Pak si vyber zrozence Raka, neboť tohle znamení patří mezi nejvěrnější. Nemusíš se obávat, že by se Rak jenom po očku podíval po jiné dívce. Pokud tě doopravdy miluje, pak jsi pro něj vším a klidně tě následujících padesát let bude nosit v náručí. Raci milují budování vztahu a potrpí si na to, aby jejich dívky byly spokojené. Jenom si dej pozor, aby k nevěře nedošlo na tvé straně. Nedokážeme si představit, že by ti Rak zálety odpustil…

 

ČTĚTE TAKÉ:

Víš, s kým SPÍŠ? Noční úbor o tvém klukovi prozradí velké pikantnosti
Máš ve svém okolí LHÁŘE? Víme, co ho odhalí
Známe nejtemnější stránky tvého kluka! Na tohle bacha


KOZOROH
Na první pohled by se mohlo zdát, že Kozoroh je nudný a konzervativní. Opak je ale pravdou, a pokud Kozoroha opravdu poznáš, pak zjistíš, že je to skvělý kluk, který by se pro tebe rozkrájel. Je to pravý gentleman, se kterým se budeš cítit dobře a hezky. Rád ti otevře dveře, sundá kabát nebo třeba pomůže s těžkým nákupem. Na Kozoroha se můžeš pokaždé spolehnout!

 


VODNÁŘ

Většina lidí považuje Vodnáře za nestálé a vrtkavé. I když by se mohlo zdát, že nevydrží u jedné holky, dokážou tě překvapit! Láska s nimi dělá opravdové divy, a tak se připrav na smršť romantických zpráv a gest. Navíc se s Vodnářem nikdy nebudeš nudit, a to nejen ve dne, ale i v noci. Pokaždé tě dokáže něčím překvapit.

 


RYBY

Ryby můžou ze začátku vztahu působit „nemastně – neslaně“. Chvilku jim trvá, než vyjádří své vztahy, což pro některé holky může být nepochopitelné. Pokud ale dáš Rybám čas, pak se ti za tvé čekání bohatě odmění. Ve vztahu jsou klidní, jemní a především dokážou skvěle naslouchat. Nejsou příliš konfliktní, a tak se nemusíš obávat velkých hádek.0 hlasů
Vaše hodnocení