Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jaké bude září podle horoskopu? Astrolog Pavel Hanzal má svou měsíční předpověď.

Horoskop na celé září: Blíženci pozor na přehlížené detaily, Kozorozi na vysoké nároky

Měsíční horoskop - 8
zdroj: Thinkstockphotos Měsíční horoskop - 8
aktualizováno 01.09.2018, 00:00 | 01.09.2018, 00:00 | Astrolog Pavel Hanzal, www.pavelhanzal.cz

Jaké bude září podle horoskopu? Astrolog Pavel Hanzal má svou měsíční předpověď.

Beran
Po celé září se musíte vypořádat s povinnostmi. Nebojujte s nimi a snažte se o pozitivní přístup. Od druhé dekády budete mít o něco více inspirace a chuti po svobodomyslnějším způsobu života. Zkuste vše rozumně skloubit dohromady.
Rada: Praktikujte cestu lásky.

 

Býk
Nespoléhejte se na náhodu nebo na štěstí. Sladké plody získáte jedině tak, že budete cílevědomě pracovat na tom, po čem toužíte. Od druhé dekády měsíce září se také připravte na to, že všechno nemusí fungovat podle zajetých kolejí.
Rada: Cvičte jógu.

 

Blíženci
První dny září vás ještě zachytí v dobrém myšlenkovém rozmaru. Později se ale připravte na to, že lehkost bytí nebude vždy fungovat. V druhé dekádě se věnujte detailům, které jindy přehlížíte. Na konci měsíce se situace zase uvolní.
Rada: Zlepšete vaši míru soustředěnosti.

 

Rak
Na tvrdost narazíte i v tomto měsíci. Snažte se těmto zkouškám čelit s nadhledem a využívejte k tomu svoji empatii. V poslední dekádě září si pohlídejte, aby váš život zůstal v harmonii. Buďte diplomatičtí, ale současně se nebojte rozhodovat.
 

Lev
Nejlepší bude začátek měsíce, kdy dokážete skloubit dynamické myšlení, organizační schopnosti a smysl pro detaily. Naopak nejvíce problematická bude poslední dekáda září. V ní se budete muset smířit s tím, že ne vše půjde podle vás.
Rada: Každý člověk potřebuje svobodu a volnost.

 

Panna
Je před vámi poměrně dobré období, pokud si dáte pozor na lži a podvody. Naštěstí je se svými analytickými schopnostmi většinou včas odhalíte. Nejlepší bude prostředek měsíce, kdy můžete i hodně věcí vykonat.
Rada: Věnujte se výživě.

 

Váhy
Občas se budete muset rozhodovat rychleji, než je vám vlastní. Zrovna tak dostanete příležitost si uvědomit, že pozemský svět není jenom o kráse a estetice. Jeho tvrdost je také součástí života každého člověka, vás nevyjímaje.
Rada: Rozvíjejte svoji vůli.

 

Štír

Září může být poměrně hodně úspěšným obdobím, jestliže se vyvarujete dvěma věcem. Tou první je touha po vedoucím postavení, přičemž hrozit to bude v první dekádě. Od druhé dekády se zase naučte více odpouštět a pamatujte, že každý má právo jednat podle vlastního uvážení.
 

Střelec
Zkuste neutíkat před každodenními aktivitami, které okolní svět vyžaduje. Jedině tak se posunete dál. Důležité je také si uvědomit, že každý člověk je jiný. V opačném případě totiž budete ztrácet čas řešením různé bezpředmětné kritiky.
Rada: Naučte se pracovat s vnitřní energií.

 

Kozoroh
Září je jednoznačně o tom, zda se dokážete víc uvolnit a jestli to samé umíte poskytnout i vašemu okolí. Tvrdá práce s vysokými nároky je bezpochyby správná a často přinese úspěch, ale všechno má svoje meze. Myslete na to!
 

Vodnář
Máte zajímavou možnost na to, abyste dali dohromady nezávislost, svobodu a cílevědomost. Je jenom na vás, zda toho využijete v hmotném nebo duchovním světě. Hlavně to nevyplýtvejte na různá pozlátka a lákadla bez hlubšího rozměru.
Rada: V pravdě je síla.

 

Ryby
Pořádek dělá přátele. Toto jednoduché přísloví by se mělo stát vaším hlavním sloganem pro měsíc září. A je úplně jedno, o jakou oblast života půjde. Kdekoliv to budete ignorovat, setkáte se s nepříjemnými problémy.
Rada: Meditujte i v běžných činnostech.0 hlasů
Vaše hodnocení