Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jaký bude červenec podle horoskopu? Astrolog Pavel Hanzal má svou měsíční předpověď.

Horoskop na celý srpen: Býky čeká tvrdé období, na Váhy nová seznámení

Měsíční horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Měsíční horoskop - 7
aktualizováno 01.08.2018, 00:00 | 01.08.2018, 00:00 | Astrolog Pavel Hanzal, www.pavelhanzal.cz

Jaký bude červenec podle horoskopu? Astrolog Pavel Hanzal má svou měsíční předpověď.

Beran

V průběhu srpna obdržíte od vesmíru tolik energie, že byste ji mohli rozdávat. Budete se chtít předvést, prosadit, ale také bavit. Proč ne, pokud dokážete zvládnout vlastní ego. Důležité také je, abyste uměli projevit soucit, když to bude potřeba.
 

Rada: Nebuďte příliš tvrdí.

 

Býk


Není před vámi úplně jednoduché období, ale bez práce nejsou koláče. Nejvíce se budete muset popasovat se situacemi, které budou nabourávat váš zaběhnutý rytmus. Nebojte se reagovat, změna je život.


Rada: Nespoléhejte se na štěstí, vše byste si měli poctivě zasloužit.

 

Blíženci


Nadšení vám v srpnu rozhodně chybět nebude. Jen je velkou otázkou, zda dokážete zkrotit sebe sama v okamžicích, když bude potřeba klid, rozvaha a pečlivost. Také se soustřeďte na praktickou stránku života. Pokud toto vše zvládnete, bude srpen dobrý.

 

Rak
V podstatě můžete prožít úspěšný měsíc po všech stránkách. Jedinou překážkou by se mohly stát různé omezení a životní zkoušky, které si pro vás Universum připraví. Ovšem budete mít dost síly i inspirace to ustát.


Lev
Převážná část srpna je jednoznačně vaším měsícem. Aby byl co nejvíce prospěšný, je vhodné, abyste se snažili krotit ve vašich hlubokých vnitřních touhách a vášních. Také se občas smiřte s tím, že prostě po vašem pokaždé nebude.

 

Panna
Vyhnete-li se občasným zmatkům, které občas zahrozí, mělo by se vám v srpnu dařit. Nejlepší nabídka přijde v poslední dekádě, kdy můžete vše realizovat do hmotné sféry. Ale ani předchozí dny nebudou marné. Nabídnou vám příležitost všem dokázat, že máte sebevědomí.

 

Váhy
Jestliže se popasujete s občasným tlakem, který na vás bude svět vyvíjet, můžete být spokojeni. Srpen přeje mezilidským kontaktům. A to jak v oblasti kariérních, tak přátelských aktivit. Také zapracujte na schopnosti se rázněji rozhodovat.

 

Štír
Zkuste se méně zaměřovat na vaše okolí a více se soustřeďte na vlastní rozvoj. To neznamená, že se stáhnete do sebe nebo budete ostatní přehlížet. Jen se zbytečně nezatěžujte spalující touhou, abyste byli za každou cenu centrem všeho dění.


Rada: Méně je někdy více.

 

Střelec
Je před vámi vcelku úspěšné období, které můžete využít k dalšímu posunu v životě. Jedinou komplikací by mohl být závěr měsíce. V poslední dekádě si musíte dát pozor, abyste nepřehlédli nějakou maličkost.


Rada: Povinnosti neignorujte!

 

Kozoroh


Prožíváte velmi silné období, kdy dokážete prosadit mnoho ze svých záměrů. Jen byste se měli zamyslet, za jakou cenu. Přílišná bezohlednost by se vám totiž mohla vrátit v tom, že od sebe odeženete některé blízké lidi.


Rada: Více vstřícnosti a vnímavosti vám rozhodně neuškodí.

 

Vodnář


Měsíc srpen byste měli zkusit využít k získání nových zkušeností. Hlavním tématem bude uvědomit si, že někdy je potřeba se přizpůsobit nebo dokonce začít respektovat něco nebo někoho jiného, než vaši silnou potřebu svobody.


Rada: I Universum má určitý řád.

 

Ryby


Hlavně první dvě dekády mají v popisu práce příležitost k posunu na duchovní cestě prostřednictvím meditací a práce s vlastním podvědomím. Ke konci měsíce se budete muset také zaměřit na každodenní realitu pozemského světa, ze které byste neměli utíkat.0 hlasů
Vaše hodnocení