Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

O problematice indigových dětech se v poslední době hodně mluví. Tvrdí se, že děti, které se nyní rodí, jsou jiné než ty, které se rodily před desítkami a stovkami let. Projevuje se to nejenom v jejich vzhledu, ale hlavně v jejich vědomí, myšlení ...

Indigové děti – co jsou zač?

Dítě
zdroj: Thinkstockphotos Dítě
aktualizováno 05.02.2013, 00:00 | 05.02.2013, 00:00 | Krásná.cz/Mersmerize

O problematice indigových dětech se v poslední době hodně mluví. Tvrdí se, že děti, které se nyní rodí, jsou jiné než ty, které se rodily před desítkami a stovkami let. Projevuje se to nejenom v jejich vzhledu, ale hlavně v jejich vědomí, myšlení a psychice.

Název indigové se jim přisuzuje kvůli barvě aury. Aura je energetické pole, které se nachází okolo živých organismů, zvířat a lidí. Má různé vlastnosti a různé barvy, tvoří ji různé pohyby energie, které ovlivňují daného člověka. V barvě aury každého člověka se totiž odráží jeho duchovní vědomí a můžeme z této barvy leccos vyčíst. Ne každý může auru vidět, ale podle těch, kteří tuto problematiku studují, je možné své vnímání vycvičit tak, abychom auru dokázali vnímat.

Barva indigových dětí je tedy tmavě modrá až fialová. Vyzařuje ji šestá čakra, která by měla být propojena s naší intuicí, s takzvaným "třetím okem“. Tyto lidé jsou jiní a při pozorném sledování se dají poznat. Jak?

Jaké jsou indigové děti?

Děti s podobnou aurou mají schopnost abstraktního myšlení mnohem dříve než ostatní děti. Jsou často velice nadané a talentované, s velice dospělým a moudrým pohledem, který u dětí není tak obvyklý. Jsou čestné, bez učení mají vyhraněný cit pro spravedlnost a dokáží bez problémů rozeznat to, co je podle lidských norem dobré a co špatné.

 

Aura
Aura o člověku vypovídá, jaký je. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Na druhou stranu často mívají problém s autoritami a lidmi, kteří je chtějí řídit. Někteří z nich mají příliš silnou schopnost empatie, proto mohou být citlivé a náchylné k pláči. Řeč pro ně bývá často omezující, protože jsou si vědomi toho, že často s ní nemohou vyjádřit veškeré své pocity. Potřebují málo spánku, bývají velice kreativní, občas netrpělivé. Tyto děti také mívají sklony k poruchám pozornosti či k hyperaktivitě, jejich pozornost může být těkavá, často nezvládají stres a nátlak.

Proč jsou tady?

O indigových dětech se mluví nejčastěji v souvislosti s hnutím New age (hnutí, které tyto děti označuje za nositele paranormálních schopností. Mohou se podle nich naučit telepatii apod.). Hnutí New Age také zastává názor, že tyto schopnosti děti často nemají, protože jsou utlumeny vnějšími vlivy – výchovou, komunikačním omezením, sociálními vlivy kamarádů a příbuzných.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Dobrodružství venku z těla - astrální cestování
Nauč se vidět auru, dozvíš se o lidech víc
Reflexní terapie pro rovnováhu těla i duše

Podle některých tu indigové děti nejsou jen tak bez důvodu. Mají nás upozornit na potřebu zlepšení světa a života lidí celkově. Myslí se tím problematika míru, korupce, odcizení od přírody.

 

Aura
Indigové děti by měly změnit svět. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Pro ty, kteří v indigové děti věří a zastávají postoj, že jsou skutečně tady, aby nás upozornili na problémy se světem, určitě byl rok 2012 zklamáním. Před ním se hodně mluvilo o konci světa, který často nebyl chápán jako konec – zastánci indigových dětí tvrdili, že s koncem Mayského kalendáře tyto děti převezmou budoucnost Země a vše se rázem zlepší.

Jak se stavíš k indigovým dětem a k aurám obecně ty? Věříš na paranormální schopnosti a na to, že někdo může vidět auru druhých?8 hlasů
Vaše hodnocení