Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Barva očí o nás prozrazuje mnohé a vypovídá také hodně věcí o naší povaze. Není proto divu, že může odhalit i to, jakou šanci má naše přátelství, aby vydrželo a jestli potrvá navěky.

Jak dobré jste kamarádky? Barva očí prozradí o vašem přátelství víc, než bys čekala

Kamarádky
zdroj: Thinkstockphotos Kamarádky
aktualizováno 19.06.2018, 00:00 | 19.06.2018, 00:00 | Krásná.cz / ten

Barva očí o nás prozrazuje mnohé a vypovídá také hodně věcí o naší povaze. Není proto divu, že může odhalit i to, jakou šanci má naše přátelství, aby vydrželo a jestli potrvá navěky.

Mohlo by se zdát, že na barvě očí z hlediska našich přátelství nezáleží. Pravdou ale je, že často si své kamarádky vybíráme právě podle jejich povahy, a ta je barevným odstínem našich duhovek rozhodně ovlivněna.

 

Jaké barvy očí se k sobě hodí a jaké bude vaše přátelství?

 

Modrá a zelená barva očí


Zelená a modrá, pro blázny je dobrá. Toto staré rčení v tomto případě rozhodně neplatí. Anebo možná ano, ale v tom nejlepším slova smyslu. Pokud má jedna z kamarádek modrou a druhá zelenou barvu očí, tvoří většinou ten nejlepší tým do nepohody. A také nejbláznivější, protože tyhle dvě se spolu rozhodně nikdy nenudí. Zatímco majitelka modrých očí bývá věrná, upřímná a pravdomluvná společnice, majitelka zelených očí bývá kromě toho také veselá a optimistická. No může být lepší kombinace než upřímnost a veselost? Z této dvojice vznikají nepochybně skvělé kamarádky na celý život! Jen pozor na vzájemnou závist.

 

 
Hnědá a zelená


Majitelky oříškově hnědých očí mívají zajímavou a někdy těžko předvídatelnou povahu. Bývají často neklidné, zvídavé a trochu nestálé. Zatímco majitelky zelených očí mají rády od druhých upřímnost a stálost. Nositelky hnědých a zelených očí mohou být dobrými kamarádkami, pokud se budou snažit být k sobě vždy pravdomluvné a ohleduplné ke svým pocitům.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Mají tě tvé kámošky opravdu rády?
CITÁTY O PŘÁTELSTVÍ: Pošli nějaký své kamarádce a potěš ji
10 znamení, podle kterých poznáš, které tvé kamarádky jsou opravdové

 
Hnědá a modrá


Zatímco nositelky modrých očí jsou většinou spíš klidné a věrné povahy, nositelky hnědých očí jsou jejich pravým opakem. Bývají náladové a nestálé. Jako kamarádky se musí snažit, aby jejich přátelství zůstalo veselé a nedat prostor zlým pocitům, aby ovlivnily jejich přátelství. Pokud hnědoočky zvládnou ovládat své nálady, mohou udržet se svými modrookými parťačkami přátelství navěky.


Modrá a šedá barva očí


Dívky, které mají duhovky těchto barev, jsou si povahově poměrně podobné, a proto si také často velmi rozumí. Šedá barva duhovek je empatičtější, její nositelka také bývá velkou puntičkářkou. Obě barvy značí klidné povahy, a tak ani zde nedochází moc často k hádkám a sporům. Jediný problém může nastat, když se jim začne líbit stejný kluk. V tu chvíli se z nich mohou stát rivalky!0 hlasů
Vaše hodnocení