Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Říkáš si, že už bys konečně taky chtěla mít trochu štěstí, nebo chceš, aby se ti splnilo alespoň jediné tvé přání? Věř, že všechno jde, když člověk doopravdy chce a důvěřuje tomu. Funguje totiž zákon gravitace!

Jak mít vše, po čem toužíte?

Přát si
zdroj: Thinkstockphotos Přát si
aktualizováno 26.07.2019, 00:00 | 26.07.2019, 00:00 | Krásná.cz

Říkáš si, že už bys konečně taky chtěla mít trochu štěstí, nebo chceš, aby se ti splnilo alespoň jediné tvé přání? Věř, že všechno jde, když člověk doopravdy chce a důvěřuje tomu. Funguje totiž zákon gravitace!

Stejně asi jako většina holek, i ty máš svá přání. Mezi nejčastější a největší přání mladých dívek patří získat srdce kluka. Kluka, který si tě třeba ani nikdy nevšimnul, nebo o tebe prostě jen nemá zájem. Já si ale myslím, že člověk může mít opravdu všechno, jde jen o to, jak moc tomu důvěřuješ.

Sama sebe bych mohla uvohla bych to uvést na své vlést za příklad. Rozešla jsem se s přítelem, ale po půl roce jsem zjistila, že mi chybí a že by bylo možná fajn dát to zase dohromady. Jenže co, samozřejmě mě už nechtěl. Já se s tím ale nesmířila. Říkala jsem si, že takhle to skončit nemůže. Něco ve mně mi našeptávalo, že mi dva k sobě patříme a že je nutné začít od začátku. I když mi okolí tvrdilo, že je to zbytečné, že musím jít dál, nevzdala jsem to.

 

Hot love - 1
Když budeš usilovně myslet na lásku, nějaký kluk se ve tvém životě objeví. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Teď si asi pokládáš otázku, co jsem tedy asi tak dělala? Důležité je říct, že jsem věřila. Není to ale něco, čím se sama přesvědčuješ, že by to tak mělo být, musí to být něco v tobě. A tak je to se vším, pokud něco opravdu chceš, musíš tomu dát takový smysl, jako by to snad už tak bylo, jako by ta věc s tebou existovala, jako bys ji měla (téměř) u sebe. Jako by se ti to už splnilo.

Já jsem naštěstí moc dobře znala pocit, jaké to je být s ním, nebylo tedy pro mne příliš těžké tomu uvěřit. I přes to, že mi tvrdil, že my dva už nikdy spolu nebudeme, nyní jsme spolu opět oficiálně dva měsíce.

PŘEČTI SI TAKÉ:
20 způsobů, jak si USNADNIT život
Vesmír splněných přání
Přání. A sny se mění ve skutečnost!

Ale abych se dostala k hlavní podstatě věci a nemluvila jen o sobě. Většina lidí má tendence, když si něco přejí, chvíli vytrvat, a když nevidí výsledky, jednoduše si řeknou: "Moje víra je na nic, moje přání se prostě nestane skutečností." Jenže právě na tohle vesmír říká: "Tvé přání je mi rozkazem!“ Když myslíš, že se to nestane, tak se to taky nestane. Lidé totiž uvažují až moc negativisticky a právě to negativní k sobě svými myšlenkami přitahují.

Je zajímavé, že všechny tyto věci jsou okolo nás. V poslední době jsem se začala více rozhlížet okolo sebe a skutečně, i na obyčejné malované kartičce najdete nápis: "My tvoříme svou budoucnost.“ Ano, je to tak! Stejné to je s náladou. Chceš mít skvělý den, ale už od rána ti přijde, že je všechno špatně a jen se v tom utvrzuješ? Například si oblékáš tričko a ještě si ho stihneš zamazat od zubní pasty nebo snídaně. Obvykle taková nehoda končí slovy: "To je fakt děsný den." Proč o tom ale přesvědčuješ svou mysl, když ve skutečnosti chceš něco jiného?

 

Špatný den
Když budeš vstávat s blbou náladou, budeš mít na prd celý den. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Je opravdu důležité, aby lidé uměli třídit své myšlenky. Pokud tedy i ty patříš mezi holky, které spíše uvažují negativně než pozitivně, z každé situace si pamatují spíše to špatné než dobré a z každé věci, která se jim nepovede, získají dojem, jak jsou nešikovné a že na to nemají, nesmíš se divit, že k sobě nepřitáhneš nic pozitivního. Opět zmiňuji, že skutečně funguje zákon gravitace a stejně jako země přitahuje nás, my přitahujeme věci, na které myslíme.

Sama ale moc dobře vím, jak je těžké nemyslet na špatné věci, jak je těžké věřit něčemu, co ani trochu nevypadá tak, jak si přejeme. Jde ale přesně o ten princip, nejen se přesvědčovat, ale žít s tou myšlenkou, jako by byla skutečností.

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše: 
ČTENÍ Z DLANĚ. Prozradí, jaký váš partner doopravdy je!
Naprogramujte si zdraví pomocí myšlenky

Už se ti třeba stalo, že jsi o někom mluvila nebo na někoho myslela a ten dotyčný člověk se ti třeba během dne ozval nebo jsi ho potkala? To je přesně ten "zcela nevinný“ zákon přitažlivosti, který si většina z nás ani neuvědomuje. Bez ohledu na to, jak jsi měla špatný den, zkus si říct, co se ti stalo dobrého, co ti udělalo radost, za co jsi v daný den vděčná. Stejně jako o tom pojednává dost známý dokument Tajemství. Je opravdu důležité, abys nejdřív byla vděčná za to, co máš, poté je důležité důvěřovat svým myšlenkám a představám. A bod třetí? Přijímat to, co ti vesmír nabízí.

Rozhodně se nestane, že se ti tvoje přání splní během jednoho dne. Že ti vše spadne do náruče. Vše se děje tak nevinně, že je důležité hledat i drobná "zlepšení“ nebo dary. Jednoduchý příklad třeba o vztazích. Chceš nějakého kluka, usilovně tomu důvěřuješ, představuješ si, jak jste spolu a prostě v tom vidíš nějaký smysl, i když třeba okolí říká něco jiného. Ne, nepočítej s tím, že ti zaklepe na dveře s kytkou v ruce, ale otevřou se ti třeba nové možnosti, jak na vašem vztahu pracovat. Například se potkáte na akci, dáte se do řeči – i takové nevinné dárky jsou tvou "odměnou“. Ani bych to nenazvala odměnou, je to spíše to, čemu věříš a co ti vesmír posílá obratem.

 

Úsměv
Usměvaví lidé mají kolem sebe další usměvavé lidi. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Nezapomeň také na to, že pozitivní lidé taktéž přitahují pozitivní lidi. Pokud kolem sebe budeš šířit špatnou náladu, nemůžeš čekat, že lidé kolem tebe budou veselí a šťastní. Platí prosté pravidlo, že přitahujeme stejné věci (tedy stejné věci, na které myslíme). Píšeš si status na FB, jak jsi v háji, že se máš špatně? Pak nečekej, že se ti ozve někdo, kdo hýří skvělou náladou. Spíše ti nějaký stejný chudák napíše: "Jo, mám se taky fakt blbě." Ale ty přeci nepotřebuješ kolem sebe další lidi, kteří nemají dobrou náladu a kteří mají "problémy“. Je tedy důležité na všem vidět něco pozitivního, a pokud nechceš přijímat špatnou náladu jiných, nesmíš ji také šířit.

Doufám, že alespoň trochu chápeš, co chci tímto článkem říct, že si z toho něco odneseš. Pokud bys to raději chtěla slyšet znova, třeba lépe vysvětlené, doporučuji se podívat na dokument Tajemství. Někomu to přijde směšné, hloupé, ale ti, kteří se přesvědčili, že na tom skutečně něco je a že to funguje, to mohou doporučit stejně jako já. Hodně štěstí!7 hlasů
Vaše hodnocení