Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V pondělí se nejspíš vydáte po delší době do školy. Přemýšlíte, co vás následujících pár měsíců zpátky v lavicích čeká? Věnujte poslední víkend prázdnin k tomu, abyste se zaměřily na přivolání co nejšťastnějších chvilek.

Jak šťastně začít nový školní rok? Myslete na pravou nohu

studentka
zdroj: Getty Images studentka
aktualizováno 31.08.2019, 00:00 | 31.08.2019, 00:00 | Krásná.cz

V pondělí se nejspíš vydáte po delší době do školy. Přemýšlíte, co vás následujících pár měsíců zpátky v lavicích čeká? Věnujte poslední víkend prázdnin k tomu, abyste se zaměřily na přivolání co nejšťastnějších chvilek.

Nový školní rok může přinést jak hezké okamžiky, tak mnohá zklamání. Těm horším věcem jako jsou špatné známky nebo horší vztahy se spolužáky a učiteli se však můžete pokusit vyhnout, když uděláte následujících pár věcí.


Sepište si body, kterých chcete v dalším školním roce dosáhnout


Co vám minulý školní rok nešlo a stresovalo vás to? Udělejte si body, co se vám nedařilo a zkuste to hned do začátku školního roku co nejvíc eliminovat. Na velký papír si do levého sloupce napište, co musíte změnit nebo zlepšit.


Pohádaly jste se třeba před začátkem roku s kamarádkou? Pokud jste se ještě neusmířily, využijte hned první školní den a zajděte za ní. Až tento úkol splníte, tak si to na papíře odškrtněte a do pravého sloupce si to na papíře zapište jako první úspěch.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak si splnit velký sen? Pomůže nástěnka vizí!
Nabijte se pozitivní energií! Využijte magii letní bouřky
Ještě nemáš svůj talisman? Víme, jak najít ten pravý
 


Body se ale můžou týkat čehokoliv. Projděte si v hlavě minulý školní rok a zamyslete se, jestli vám někdo výrazně pomohl například dosáhnout lepší známky, zatímco vy jste mu to zatím neoplatily. Přineste takovým lidem první školní den nějakou maličkost, kromě dobrých vztahů si také zlepšíte karmu.


Vyrobte si nový amulet


Nosíte na klíčích už roky svůj amulet pro štěstí? Zamyslete se, jestli je za tak dlouhou dobu ještě pořád nabitý pozitivní energií a zda vám stále přináší štěstí. Jestliže se vám loňský školní rok moc nedařilo, možná by to chtělo amulet očistit nebo vyměnit.
Jiný amulet byste měly zvolit i v případě, že byste chtěly tento školní rok nastoupit do školy jako nový člověk. Třeba chcete být přátelštější, chodit upravenější nebo mít zkrátka lepší známky.

 

amulet
(Foto: Getty Images)

 

Když se v jakékoliv oblasti rozhodnete změnit, měly byste vyměnit i svůj amulet, abyste se lépe zbavily starých návyků.
Dobrým amuletem také může být tužka pro štěstí. Jestli chcete zlepšit své studijní výsledky, použijte k psaní testů tužku, kterou jste si někam zapsaly toto přání. Uvidíte, že vám dokáže přinést hodně štěstí, když bude nabitá pozitivní energií.


Vykročte pravou nohou


Podle pověry by měli první školní den všichni školáci a studenti vykročit pravou nohou, aby se jim během školního roku dařilo. Proto na to nezapomeňte a vykročte pravou nohou hned, jakmile budete opouštět postel. Snížíte tím riziko, že vám třeba ujede autobus nebo přijdete kvůli něčemu pozdě.

 

štěstí
(Foto: Getty Images)


Nechoďte do školy v černé


Pozitivní energii byste měly do nového školního roku přivolat také tím, co budete mít na sobě. Zkuste vynechat černé oblečení a vzít si nějaké jasné barvy jako je žlutá, červená nebo růžová. Díky tomu uvidí i vaši spolužáci, že chcete začít nový školní rok s dobrým přístupem.0 hlasů
Vaše hodnocení