Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Možná jsi sama zaregistrovala, že tě více přitahují modroocí kluci než třeba borci, kteří se pyšní hnědou barvou duhovky. Rozhodně to není náhoda, protože i barva očí souvisí s povahou člověka.

Jaké má oči? BARVA DUHOVKY prozradí o tvém klukovi neskutečné věci!

Tajemství
zdroj: Thinkstockphotos Tajemství
aktualizováno 17.06.2017, 00:58 | 17.06.2017, 00:58 | Krásná.cz

Možná jsi sama zaregistrovala, že tě více přitahují modroocí kluci než třeba borci, kteří se pyšní hnědou barvou duhovky. Rozhodně to není náhoda, protože i barva očí souvisí s povahou člověka.

Tak schválně, jaké má tvůj kluk oči?

 

Zelené oči
Máš vedle sebe kluka, který má zelené oči? Pak se rozhodně máš na co těšit. Zelenoocí lidé jsou velmi kreativní a zábavní. Občas se ale může stát, že tě přítel překvapí svými protichůdnými vlastnostmi, a tak nikdy nebudeš vědět, jak na danou situaci zareaguje. Co se týče vztahu, pak zelenoocí kluci hledají vážnější známost. Jenom si dej pozor na jejich výbuchy žárlivosti, které jsou občas dost nesnesitelné.

 


Modré oči
Modrá barva je barvou naděje a míru. To platí i o modrookých chlapech, kteří jsou opravdu milující a pravdomluvní. Rozhodně bys ale měla vědět, že často dokážou se svým okolím manipulovat. Patří totiž mezi dominantní jedince, kteří mají rádi věci tak, jak si umanou. S tím souvisí i jejich další negativní vlastnost, kterou je sobectví. Pokud se s těmito "charakterovými vadami" dokážeš poprat, pak váš vztah bude vyrovnaný a harmonický. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Láska podle krevní skupiny! Víme, jestli se k sobě hodíte!
Odhal povahu svého přítele podle TYPU CHODIDLA
Chodíš s klukem ve znamení BLÍŽENCE? Víme, jaký je v posteli a zda se k němu hodíš


Hnědé oči
Kluky s hnědými duhovkami si zamiluješ především díky jejich veselé a optimistické povaze. Jsou to přesně ti lidé, kteří přijdou do depresivního prostředí a za pár minut ho přetvoří v oázu zábavy a dobré nálady. Pozitivní také je, že nemají příliš negativních vlastností. Jediné, čím tě zřejmě bude hnědooký kluk štvát, je to, že veškerý čas bude trávit v práci. Stručně řečeno workoholik hadr! Rozhodně to ale není nic, co by mělo ohrozit váš veselý a hravý vztah. Navíc asi i ty sama potvrdíš, že hnědoocí kluci patří mezi nejlepší milence.

 


Šedé oči

Šedá barva může působit chladně a neurčitě. Možná ti bude trvat trochu déle, než se v těchto lidech vyznáš. Jedno je ale naprosto jisté! Neodsuzuj tyto kluky na první pohled. Dej jim šanci, aby si tě získali a přesvědčili o tom, že bez nich nemůžeš žít. Pod šedou a někdy tvrdou slupkou se může skrývat opravdový diamant. V každém případě se připrav na jejich tvrdohlavost, která může ohrozit váš vztah. 3 hlasů
Vaše hodnocení