Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zaměřily jste se někdy pozorně na své prsty a všimly jste si, v jakém poměru jsou vůči sobě třeba ukazováček a prsteníček? Věřte, že o vás ruce mnohé vypovídají a prsty vám třeba řeknou i to, co o sobě ještě nevíte.

Jaké máte prsty? Prozradí to váš charakter

prsty
zdroj: Getty Images prsty
aktualizováno 01.06.2019, 00:00 | 01.06.2019, 00:00 | Krásná.cz

Zaměřily jste se někdy pozorně na své prsty a všimly jste si, v jakém poměru jsou vůči sobě třeba ukazováček a prsteníček? Věřte, že o vás ruce mnohé vypovídají a prsty vám třeba řeknou i to, co o sobě ještě nevíte.

Něco na vás práskne znamení vašeho horoskopu, jiné věci prozradí barva vašich očí nebo třeba vaše oblíbené číslo. K následujícím zjištěním budete potřebovat jen svoji ruku. Platí to však všeobecně, a proto když se naučíte znát, co délka nebo tvar prstů prozradí, tak budete schopné velmi rychle odhadnout druhé lidi.


Palec


Pokud máte výrazný a silný palec, značí to o vás, že máte silně vyvinuté ochranitelské sklony a patříte spíš mezi silné osobnosti. Lidé s menším a tenčím palcem mívají naopak problémy se zdravím a k životu potřebují podporu ostatních, aby překonali strach z nových věcí. Dlouhý a hubený palec mají lidé s hlavou v oblacích, s krátkým palcem by vás podlé této teorie měly trápit problémy se sebeovládáním.

 

ruka
(Foto: Getty Images)


Prostředníček


Prostředníček, který nad ostatními prsty hodně přečnívá, mívají pracovití, ale také tvrdohlaví lidé s hodně vyvinutými morálními hodnotami. Jestli je ale váš prostředníček skoro stejně dlouhý jako zbytek prstů, jste často lehkomyslné a v některých věcech nezodpovědné.


Ukazováček


Velikost ukazováčku hluboce souvisí s velikostí vašeho ega. Pokud u vás tento prst opravdu přečnívá, tak jste někdy až trochu panovačné a rozkazovačné, protože si myslíte, že víte všechno lépe než ostatní. Pokud je však váš ukazováček kratší, máte co dohánět na svém sebevědomí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co o vás prozradí to, jaký typ kluků přitahujete?
Co na vás prozradí váš nejoblíbenější účes?
TEST osobnosti: Co o tobě prozradí styl, jakým piješ kávu?!


Prsteníček


Na svém prsteníčku poznáte nejen záležitosti lásky, ale také sexuality. Muži, kteří mají prsteníček kratší než ukazováček jsou totiž často gayové, a v případě stejné délky těchto dvou prstů jde o bisexuály. Dlouhý prsteníček, který je delší než ukazováček, mají hezcí, neodolatelní lidé, kteří jsou pro své okolí vysoce přitažliví. Někdy oplývají tvůrčími schopnostmi, ale i násilnickými sklony.


Lidé s kratším prsteníčkem než je ukazováček se nemusí stydět za své velké sebevědomí, které se obvykle projevuje hlavně mezi lidmi, zatímco v soukromí dají přednost tichu a pohodě. Ženy, které mají oba tyto prsty stejně nebo hodně podobně dlouhé, jsou něžné a starostlivé. Někdy se neštítí menší lži, když jde o to vzbudit ve druhém člověku důvěru či zalíbení.

 

prsty
(Foto: Getty Images)


Malíček


Zahnutý malíček je známkou čilosti a vychytralosti. Lidé s dlouhým malíčkem jsou výmluvní, kratší malíček obvykle značí tichost a skromnost.


Délka prstů


Pokud máte dlouhé prsty, patříte mezi rychlé lidi, kteří se však urazí i kvůli maličkostem a rádi trucují tak dlouho, než si je někdo zase získá zpátky. Lidé s kratšími prsty mají sklony k impulzivnímu chování a zatímco se zaměří na jednu věc, snadno přehlédnou něco jiného. Výrazné prsty mají také požitkáři, zatímco štíhlé prsty značí věrnost a někdy sarkasmus.


Jak dlouhé jsou vaše články?


Své o vás vypovídá i velikost jednotlivých článků na prstech. Pokud jsou všechny v poměru k prstu souměrné, patříte mezi vyrovnané a sebejisté dívky, které si všechno plánují do posledního detailu. S výrazným vrchním článkem máte sklony k bláznivosti a občas i hysterii. Rády na sebe upozorňujete a narozdíl od lidí se stejně dlouhými články prstů vám vůbec nevadí improvizace.


Pokud máte naopak nejdelší dolní článek prstu, který je blíž k zápěstí, tak nad vším až moc přemýšlíte a příležitosti vždy zvažujete tak dlouho, až vám nakonec proklouznou mezi prsty.Váhavé a pochybovačné býváte i ve vztazích k druhému pohlaví.0 hlasů
Vaše hodnocení