Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Víš, že pokud tě něco pobaví, zvětší se ti zorničky? Oko je opravdu taková malé okénko do duše a dokáže o nás prozradit daleko víc, než si dokážeme představit. Naše touhy, sny ale i to, jaký bude tvůj vyvolený v posteli!

Jaký bude v posteli? Poznej to podle barvy jeho očí!

Láska
zdroj: Thinkstockphotos Láska
aktualizováno 13.08.2018, 00:00 | 13.08.2018, 00:00 | Karolína Šimečková

Víš, že pokud tě něco pobaví, zvětší se ti zorničky? Oko je opravdu taková malé okénko do duše a dokáže o nás prozradit daleko víc, než si dokážeme představit. Naše touhy, sny ale i to, jaký bude tvůj vyvolený v posteli!

Barva očí je způsobena kombinací mnohých faktorů a bezpochyby závisí i na povahových rysech. Jde tedy vážně pouze podle ní poznat, jaký je tvůj přítel milenec? Ano, opravdu to jde. Pokud se svého prvního styku s dotyčným bojíš, můžeš se na něj hravě připravit nebo se naopak dozvědět něco, co jsi o svém miláčkovi doposud nevěděla.


1. Modré oči


Je tvůj vysněný princ kocour modroočko? Pak jsi narazila na pěkného manipulátora. Navzdory nevinnosti, se kterou bývá tato barva spojována, jsou lidé s modrýma očima hraví a moc rádi flirtují. Strategicky promýšlí následující krok, aby byl jejich čas strávený s tebou v posteli perfektní. Jsou velmi dominantní a kvůli tomu mají nejradši sex zezadu, při kterém jsou páni situace a mohou si s tebou dělat, co chtějí. Bývají netrpělivý a sex s nimi proto není tak dlouhý, zato velice intenzivní. Díky svému sklonu k pravdomluvnosti nemají sebemenší problém s tím říct, co se jim líbí, a na způsobu milování se s nimi tak snadno domluvíš.

 


2. Hnědé oči


Kukadla jako rozteklá čokoláda, jednou dobyvatel, jednou zamilovaný básník. Lidé s hnědýma očima bývají velice šťastní a vyrovnaní lidé, kteří se snaží dosáhnout všeho, na co jen pomyslí. V práci využívají svého smyslu pro řád a preciznost, to ale v posteli zcela padá. Muži s hnědýma očima jsou totiž v sexu nejméně aktivní! Překvapivé? To samozřejmě, nemusíš se ale bát. Když má totiž tvůj hnědooký princ náladu, je jako uragán a můžeš se těšit na zasypání vášnivými polibky. Tito kluci bývají většinou konzervativnější a preferují sex v misionářské poloze. K tomu se váže také jejich sklon k absolutní věrnosti a odsuzování těch, kteří ji naopak berou na lehkou váhu.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:
Barva očí prozradí, jaká jsi
Která barva očí nejvíc sexy? Navíc vyvolává dojem něhy a věrnosti!
MOJE POPRVÉ: Když to kluk umí

 
3. Zelené oči


Tajemný a sexy tygr. Proč že si to tolik z nás o zelenookých klucích myslí? Protože jsou tyto oči velice ojedinělé. Dokážou tě bez sebemenšího zaváhání upoutat jedním pohledem a flirtovat s tebou tak, až se ti rozklepají kolena. Lidé se zelenýma očima bývají smyslní a zábavní. Často je najdeš v centru pozornosti, kde většinou baví své přátele či rodinu. Na rozdíl od kluků s modrýma očima jsou zelenoocí požitkáři a milování s nimi zažiješ dlouhé a procítěné. Nejsou tak vášniví ani divocí, ale dávají tolik lásky, kolik jen mohou. Tu musí také dostat zpět, nebo přijde žárlivost a podezřívavost. Správné uspokojení tohohle milovníka znamená dostat na oplátku orgasmus, na který jen tak nezapomeneš.

 

Jakou barvu očí má tvůj vysněný?0 hlasů
Vaše hodnocení