Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jaké zvíře uvidíte na obrázku jako první, vypovídá hodně o vaší osobnosti.

Jaký je váš nejsilnější povahový rys? Jednoduchý KVÍZ odhalí vaše pravé já

Tajemná žena
zdroj: Getty Images Tajemná žena
aktualizováno 20.04.2019, 00:00 | 20.04.2019, 00:00 | Krásná.cz

Jaké zvíře uvidíte na obrázku jako první, vypovídá hodně o vaší osobnosti.

Lidská osobnost je spletencem mnoha vlastností a zvyků, natolik osobitým, že každý z nás je naprosto jedinečný. U každého z nás přesto převládají některé ústřední rysy, které člověka charakterizují a předurčují k tomu, jaké je jeho místo a poslání ve společnosti. Jste spíše člověk čestný se smyslem pro spravedlnost, rozený vůdce nebo citlivá povaha, vždy ochotná vyslechnout druhé a pomoci jim v jejich trápení?

 

Zajímavé je, že i když si o sobě některé věci ani neuvědomujete, je to právě vaše osobnost, které vede vaše kroky i slova. V konkrétních situacích se zachováte nejen podle vnějších vlivů, ale i podle toho, co vám velí vaše vnitřní já. Mysl a rozum vám možná napovídají něco jiného, ale svou přirozenou osobnost nepřelstíte.

 

Jaký je váš nejsilnější povahový rys?

 

Podívejte se na následující obrázek, ve kterém je ukryto zvíře. Které spatříte jako první?

 

Osobnostní kvíz
(Foto: napadynavody.sk)


ČTĚTE TAKÉ:

TEST OSOBNOSTI: Co o tobě prozradí strom?
OBRÁZKOVÝ TEST: Jaký jsi typ osobnosti?
TEST: Vyber si kámen, odhalí tvou osobnost

 

 

BÝK


Pokud jste jako první nebo jediné zvíře spatřili býka, nechybí vám sebedůvěra a víra, že to, co děláte, děláte dobře. Nepotřebujete být středem pozornosti, přesto ve společnosti vždy vynikáte, máte přirozené charisma, na druhé působíte jako autorita i jako vzor. Ctíte tradice, hodnoty, morálku. Příčí se vám lži, přetvářka a pokrytectví, máte obrovský smysl pro spravedlnost a umíte být tvrdí, když totéž vyžadujete po druhých. Za pravdu dokážete bojovat, čímž se ale nemáte potřebu chlubit před ostatními, nevadí vám, zachovávat si před druhými určitý punc neproniknutelnosti a tajemství.

 

KŮŇ


Spatříte-li nejprve koně, jste rozený vůdce. Vždy jste připraveni vystoupit z davu nebo naopak stanout v jeho čele. Rozhoří-li se někde boj, vždy vás vtáhne a pohltí, nedokážete se držet stranou a jen tak přihlížet. Jste velmi vnímaví, citliví, věci se berete dost osobně, i proto se necháváte tolik strhnout. Umíte bojovat sobecky za to, cos e týká vás osobně, ale i za druhé, jste citliví na to, když se někomu děje jakékoli příkoří. I ve vyhrocené situaci se ale nenecháváte strhnout falešnými emocemi, většinou si dokážete zachovat chladnou hlavu, řídit se rozumem a mít neustále jasnou mysl. Pro věci se rychle zapálíte, ale také dokážete ve svém odhodlání vytrvat, za což si vás druzí velmi cení.


MEDVĚD


Vidíte-li ze všeho nejdřív medvěda, pak jste osobnost, která je tu pro druhé více než sama pro sebe. Jste báječní posluchači, vzorní partneři, milujete svou rodinu, jste spolehliví přátelé na celý život. Problémy a trápení druhých často kladete dokonce výše než své vlastní. A to nejen v osobním životě, pomoc druhým vnímáte jako své poslání, které vás předurčuje i ve volbě povolání. Na druhé působíte jako vzdělaní a rozumní lidé, obracejí se na vás s důvěrou, protože dokážete v mnohém zklidnit, poradit, ale také zachovat tajemství. Nenávidíte lež, přetvářku, podraz a odsuzování druhých.0 hlasů
Vaše hodnocení