Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

První rande. Stres, nervozita a očekávání se v tobě mísí takovým způsobem, že nedokážeš myslet na nic jiného. Jak na to, aby probíhalo hladce a hlavně, co od něj čekat?

Jeho znamení ti prozradí, jaké bude vaše první rande!

Rande
zdroj: Getty Images Rande
aktualizováno 03.02.2019, 00:00 | 03.02.2019, 00:00 | Karolína Šimečková

První rande. Stres, nervozita a očekávání se v tobě mísí takovým způsobem, že nedokážeš myslet na nic jiného. Jak na to, aby probíhalo hladce a hlavně, co od něj čekat?

Navzdory tomu, že se to opakuje častěji o ženách, i muži jsou každý úplně jiný. Existují bouřliváci, tajemní, ti, kteří milují fotbal ale třeba i ti, kteří nepohrdnou lístky do opery. Kombinací je bezpočet, přesto ti můžeme prozradit, jak bude vypadat vaše první rande a jediné, co k tomu potřebuješ vědět, je jeho datum narození.


Beran (21. 3. - 20. 4.)


S tímto znamením se na první schůzce rozhodně nudit nebudeš! Oheň obklopující Beranovu planetu Mars zaručuje, že kluk, se kterým se potýkáš, rozhodně není jen tak někdo. Miluje výzvy, adrenalin, a pokud si něco zamane, udělá cokoli pro to, aby to taky dostal.


Na první schůzce od něj můžeš čekat sebevědomé vystupování, kterým se ale nenech vystrašit. Navzdory Beranově tvrdohlavosti i on touží po opravdové lásce a romantickém vztahu, stačí mu jen ukázat, že to tak cítíš i ty. Tím hned pookřeje a zahrne tě láskou, která bude stejně spalující, jako jeho znamení.

 

Býk ( 21. 4. - 21. 5.)


Kluci ve znamení Býka bývají klidní, usměvavý a radostní. Jsou to pracanti od přírody s občasnými sklony k workoholismu, jejich vytrvalost se ale neprojevuje pouze v práci. Jakmile jim dáš příležitost, budou se k tobě chovat jako ke královně, vztah je podle nich totiž založen především na vzájemné úctě a potěšení.


Pokud si hodláš vyjít s klukem ve znamení Býka, musíš být ale připravená přizpůsobit se jeho tempu. Jeho slunečná povaha může na první pohled klamat, neboť Býky dokážou přehnané emoce snadno vyvést z míry a i oni sami mají na začátku vztahu problém kompletně vyjádřit, co cítí. Jakmile se ale trochu otrká, vše půjde stranou a ty se pro něj staneš středobodem vesmíru.

 

 

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)


Kluk ve znamení Blíženců dokáže na první pohled zazářit díky svému okouzlujícímu šarmu. Je inteligentní, vtipný a má velkou schopnost komunikace. Navzdory jeho bouřlivosti a nepředvídatelnému jednání je muž ve znamení Blíženců pozorný a romantický idealista.


Rande s Blížencem může být bezpochyby zajímavá záležitost. Díky jeho vynalézavosti a originalitě se můžeš těšit na rande, na které rozhodně nezapomeneš. Jen si dej pozor, Blíženci nemají rádi jakékoli předsudky, ať už ty, které se týkají jich samotných, anebo kohokoli jiného. Další věcí, kterou nemůžou vystát, je neupřímnost, proto buď jednoduše sama sebou, to totiž funguje vždy.

 

Rak (22. 6. - 22. 7.)


Tak teď jsi narazila na opravdového romantika. Kluci ve znamení Raka jsou díky svému vodnímu živlu citliví a vnímaví partneři, kteří jsou schopni udělat vše pro své milované. Krom svého středobodu vesmíru, kterým pro něj jeho vyvolená bezpochyby je, se vyžívá v dobrém jídle, umění a hudbě.


Na schůzce s Rakem se budeš jednoduše cítit jako v bavlnce. Pokud se mu opravdu líbíš, udělá pro tebe, co ti na očích uvidí. Jediné, na co je dobré si dát pozor, jsou neuvážená slova. Raci jsou díky své empatii velice sensitivní lidé, které dokážou rozhodit vážnější témata.

 

 

Lev (23. 7. - 22. 8.)


Kluci ve znamení Lva jsou rození vůdci. Sebevědomí, ambiciózní a perfektní v upoutávání něčí pozornosti. Díky své slunečné povaze k sobě všechny přitahují jakýmsi magnetem jejich osobnosti a jen málokdo jim dokáže odolat. I ve vztahu bývají přirozeně dominantní a tak trochu sebestřední.


Na prvním rande s tímto lvíčkem si dej pozor. Jeho ohnivá osobnost dokáže spálit i zkušené hráče. Sice se s ním můžeš v jednu chvilku královsky bavit, jakmile ale dojde na kritiku, naježí se mu hříva a ty se můžeš připravit na tichou domácnost. Lvi potřebují permanentní obdiv, který následně jejich partnerovi přinese jistotu a stabilitu, kterou jen málokterý vztah má.


Panna (23. 8. - 22. 9.)


Idealistické Panny bývají klidní, milující a spolehlivý společníci. Jsou to lidé na úrovni a rozhodně se na ně můžeš v mnohém spolehnout. Milují pořádek, jsou pracovití a pozorní. Na milostném vztahu si zakládají, i přesto, že s vyznáním lásky můžou mít ze začátku trochu potíže.


Kluk ve znamení Panny miluje výzvy a nepochybuj, že schůzka s tebou pro něj jednou takovou bude. Doma si jistě naplánuje všechny možné scénáře a témata, o kterých byste se mohli bavit. Nemusíš se děsit jeho připraveností, prostě je jen nervózní, stejně jako ty.

 

 


Váhy (23. 9. - 23. 10.)


Váhy jsou veselí a dobrosrdeční lidé, kterým stačí ke štěstí opravdu málo. V životě usilují o harmonii a soulad. Jejich vášní je umění, často bývají sami tvořiví a na rande s takovou Váhou se rozhodně nudit nebudeš. Je jedno, zda tě vezme do kavárny, kina, nebo jen na procházku, vždycky si totiž vymyslí něco extra.


Na rande s tímto zlatíčkem si dej pusu na zámek, co se sprostých slov týče. Hrubé chování a drsná slova nepatří mezi věci, které by uměla tato čistá duše jen tak přehlédnout.

 

Štír (24. 10. - 22. 11.)


Kluk ve znamení Štíra bývá introvertně založený, s hlubokou duší a touhou po opravdové lásce. Ve společnosti se drží spíše v pozadí, proto si ho nemusíš na první pohled vůbec všimnout. Jeho názory jsou ale jasně vyhraněné, nerozhodnosti se tedy bát rozhodně nemusíš. Štíři mají přirozeně vyvinutou intuici a vrozený psychologický talent, který jim často pomáhá při řešení hádanek lidských emocí druhých.


Rande s tímto citlivým stvořením bude nezapomenutelné, ať už díky jeho křehkosti, či překvapení, co se jeho rozhodnosti týče. Navzdory tomu, že na první pohled vystupuje velice poddajně je velice rozhodný a nespravedlnost se ho často velmi dotýkají.

 

 

Střelec (23. 11. - 21. 12.)


Upřímní, dobrosrdeční, nespoutaní. Tři slova, která dokonale definují každého Střelce. Tato ohnivá stvoření mají srdce na dlani a nudit se s nimi rozhodně nebudeš. Kluk ve znamení Střelce je kreativní dobrodruh, pro kterého slovo strach neexistuje.


Díky jeho hravé povaze bude i vaše rande bezpochyby plné překvapení. Střelci nesnáší lži a pomluvy, proto si na to dej na vaší schůzce pozor. Naopak si cení upřímnosti a touhy objevovat.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)


Muž v zemském znamení Kozoroha je klidný a vyrovnaný člověk milující pořádek a svůj klid. Na první pohled může vypadat, jako samotář, nenech se ale tak snadno ošálit. Své skutečné pocity a sny schovává pod tlustou slupkou, neboť se málokdy otevírá lidem, které dostatečně nezná.


Kluk, se kterým si chceš vyjít, má v hlavně všechno srovnané a pečlivě naplánované, od příchodu na rande po jeho zakončení. V určitých aspektech se může zdát chladný, nenech se ale zmást, Kozorohům jen chvilku trvá, než se dokážou otevřít. Ve vztahu jsou to ale běžci na dlouhou trať a můžeš nám věřit, že pokud budeš jeho vyvolená, čeká vás dlouhodobý a láskyplný vztah.

 

ČTĚTE TAKÉ:
7 chyb, kvůli kterým vám po prvním rande rozhodně nezavolá
TEST: Jak ti jde randění?
Jaké by mělo být dokonalé rande?


Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Kluk ve znamení Vodnáře je nepřehlédnutelná osobnost plná elánu a touhy objevovat nové. I přes jeho idealismus si zakládá na originalitě a díky tomu se často setkává s nepochopením. Za to, čemu věří je ochoten bojovat, stejně jako za své přátele nebo lidi, které miluje.


Rande s Vodnářem je rozhodně neopakovatelný zážitek. Díky jeho odhodlání a přímočarosti se ti možná bude zdát, že jde na vše moc rychle, jde mu ale jen o to, aby věděl, na čem je. Nesnáší pokrytectví a obdivuje, když si člověk umí i v těžších situacích prosadit vlastní názor.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)


Harmonické a emocionálně založené Ryby můžou na první pohled působit pasivním dojmem, nenech se ale klamat. Jsou to lidé s jasně vytyčenými cíli, za kterými si ambiciózně jdou. Muž ve znamení Ryb věří ve vyšší morální principy, k ostatním se snaží být ohleduplný a pozorný. Pokud po něčem touží, je velmi cílevědomý.


Na první schůzce se bude chovat zdrženlivě a spíše než cokoli si tě bude oťukávat, nechce totiž rozhodně nic zkazit. Jakmile ale pocítí křídla lásky, bude velmi pozorný a své vyvolené snese modré z nebe.0 hlasů
Vaše hodnocení