Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak se chováte ve vypjatých situacích? Běsníte a občas se chováte lehce nelogicky, nebo zůstanete klidné a na všechno jdete s rozumem? Hodně toho na vás prozradí právě znamení vašeho horoskopu. Podívejte se, jestli byste měly patřit mezi ty největ...

Jste spíš stresaři nebo kliďasky? Poznejte to podle znamení

Kliďas nebo stresař
zdroj: Getty Images Kliďas nebo stresař
aktualizováno 06.04.2019, 00:00 | 06.04.2019, 00:00 | Krásná.cz

Jak se chováte ve vypjatých situacích? Běsníte a občas se chováte lehce nelogicky, nebo zůstanete klidné a na všechno jdete s rozumem? Hodně toho na vás prozradí právě znamení vašeho horoskopu. Podívejte se, jestli byste měly patřit mezi ty největší flegmatiky, nebo naopak mezi dívky s horkou hlavou.

Možná už jste přemýšlely, proč se někdy chováte trochu nepřiměřeně situaci. Nejspíš vás trochu uklidní, že na tom má velký podíl vaše znamení. Některá z nich jsou totiž mnohem vznětlivější než jiná.


Kliďasky


Pokud jste se narodily ve znamení býka, raka nebo kozoroha, tak se dokážete i ve velkém stresu stále chovat rozvážně. I když se o býcích říká, že jsou tvrdohlaví, tak svoje vypětí většinou nedávají najevo, pokud tedy vůbec nějaké prožívají. Jsou totiž spíš stabilní, a i když kolem probíhá bouře, tak oni zůstávají na místě a nenechají se strhnout ani větší dávkou adrenalinu.

 

To samé platí i pro raky a kozorohy. Pokud jste se však narodily ve znamení ryb, tak už se blížíte středu, což znamená, že někdy se z míry vyvést necháte.


Zlatý střed


Znamení, u kterých nikdy nevíte, jestli vybouchnou nebo nikoliv, jsou panna, váhy, blíženci a štír. Panna je z těchto znamení nejvíce tichá poklidná. K tomu, aby ji přepadl vztek, vede opravdu dlouhá cesta. Také váhy jsou stále ještě rozvážné a každou situaci pečlivě rozeberou, jestli jim to za to naštvání vůbec stojí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Patříte mezi těchto 6 znamení horoskopu? Znamená to, že ve vztahu umíte být pěkné mrchy!
Chceš už konečně zhubnout? Vyzkoušej dietu podle svého horoskopu!
Uši prozradí, jakou máš inteligenci


Naopak blíženci už dovedou udržet nervy na uzdě o něco hůř. Celkově totiž mají blíže k lidem, než aby stáli opodál, a tak se rychle zařadí do diskuse a chtějí prosazovat svůj názor. Když vycítí napětí, tak rádi rozhodují, než aby to nechávali dělat někoho jiného, a to i za cenu stresu. Ještě o stupeň dál se nachází štíři, kteří se naježí ještě snáze, přestože pořád zvládají základy sebeovládání a případný hněv na rozdíl od nerváků potlačí.


Nerváci


Mezi nejvíc vynervovaná znamení patří vodnář, lev, střelec a na prvním místě se zde umisťuje beran. Vodnář se často rozhoduje ve stresových situacích na základě toho, co ho bude nervovat méně. Občas překvapí tím, že projeví svou klidnou stránku, která je však normálně spíš pečlivě schovaná.

 

Kliďas nebo stresař
(Foto: Getty Images)


Lvi a střelci se nechávají svými nervy ovládat mnohem víc. Když se lvice nachází ve vypjaté situaci, tak dokáže opravdu zařvat jako správná šelma. Hájit sám sebe dokáže také střelec i za cenu toho, že by tím utrpělo jeho okolí.


Když se ale situace vymyká z rukou beranovi, začíná mít rudo před očima a občas neví, co vysloví a koho raní tím, co třeba řekne. Beran je znamení, které dokáže napětí kolem ještě zvýšit a většinou tím ničemu nepomůže. Nemůže však za to, v jakém znamení horoskopu se narodil, a proto by se měl za nepřiměřených okolností nacházet ve společnosti býka, který by ho postavil nohama zpátky na zem.0 hlasů
Vaše hodnocení