Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Oblázky. Jsou malé, tvrdé a vydržely staletí. Když jim budeš důvěřovat, pomohou ochránit tebe i tvůj domov.

Kouzelná moc kamenů. Věř jim a ochrání tě

Čarovné kameny
zdroj: Thinkstockphotos Čarovné kameny
aktualizováno 04.10.2012, 00:00 | 04.10.2012, 00:00 | Krasna.cz/lk

Oblázky. Jsou malé, tvrdé a vydržely staletí. Když jim budeš důvěřovat, pomohou ochránit tebe i tvůj domov.

Kameny k magii odedávna patří a je jedno, zda to jsou přírodní oblázky, které vylovíš z potoka nebo si je přivezeš od moře, nebo drahokami  polodrahokami, které koupíš v obchodě. Vždyť jsou staleté, mohou mít různé tvary a barvy. Je dokonce i jedno, zda jsou leštěné, nebo neopracované. U kamenů jde o to, který na tebe zapůsobí.

Kámen tě totiž musí oslovit, aby mohl působit ve tvůj prospěch. Samozřejmě ke každému znamení je přiřazený nějaký kámen, ale pokud tě zaujme nějaký, který k tobě údajně vůbec nepatří, kašli na to. Pokud budeš mít pocit, že ten káme k tobě prostě sedne, vem si ho.

Kamínek přičaruje lásku...

S kamenem, který si tě vybral, pak můžeš zkoušet různá kouzla. Cítíš se sama, jsi nešťastně zamilovaná a toužíš, aby tě tvůj vyvolený oslovil? Vyzkoušej kouzlo lásky.


Vezmi do ruky svůj vyvolený kamínek, najdi si klidné místo, kde tě nebude nikdo rušit. Nejlépe počkej, až budeš sama doma, aby ses mohla plně soustředit. Ale klidně si vyjdi na procházku na své oblíbené místo. Důležité prostě je, abys byla někde, kde je ti příjemně a kde tě nikdo nebude rušit. Vezmi kamínek do ruky a mysli chvilku na něco příjemného, na něco, co tě uvolní a zbaví každodenní starostí.

 

 

Pak se svým kamínkem začni komunikovat. Je na tobě, zda to bude v duchu, nebo nahlas. To není důležité, záleží spíš na tobě, jak se budeš cítit příjemně. Zeptej se kamínku, jestli mu nevadí, že ho zahříváš, svěř se mu s tím, co tě trápí, jak se cítíš. Neboj se a hlavně si nepřipadej jako blázen, když budeš komunikovat s neživým předmětem.

Zahřívej kamínek v dlani, zavři oči, soustřeď se jen na kamínek. Pak si představuj, jak se koulí k člověku, se kterým bys chtěla chodit.

Přitom několikrát opakuj: "Vážu svůj osud k tvému, lásku milého mi sešli."

Otevři oči a soustřeď se na klid, který vyzařuje z kamínku. Tak by to mělo být vždy, když ho vezmeš do ruky. Do příštího čarování kamínek ulož na nějaké zvláštní místo, například do sametového pytlíčku, a nezapomeň mu poděkovat za kouzlo, které pro tebe vykoná.

... nebo ochrání tvůj domov...

Na toto kouzlo budeš potřebovat opravdu hodně kamínků, takže pokud jsi letos u moře sbírala jako divá, alespoň budeš vědět, co s nimi teď uděláš :-) Můžeš provést ochranné kouzlo, které bude chránit tvůj domov, nebo alespoň pokoj. Potřebuješ kameny a hliněnou nebo kameninovou nádobu.

PŘEČTI SI TAKÉ:

MAGIE: Chybí ti láska? Přičaruj si ji!
Objev léčivou sílu stromů
Máš depku? Zbav se problémů ve vodě

Kouzlo bys měla provádět v klidu, takže opět počkej, až budeš mít jistotu, že tě nikdo nevyruší. Vezmi první kamínek, podrž ho ve své dominantní ruce a vnímej, jakou vyzařuje energii. Při tom odříkej: "Kameny z hor, kameny z vody, sluncem prohřáté kameny, k pomoci jste mi určeny."

Při tom vlož kámen do nádoby. Celý postup opakuj znovu s dalším kamenem, dokud nádoba nebude plná. Je tedy dobré, když nádoba není příliš velká, nebo kameny příliš malé. Mohla bys kouzlit věčnost. Plnou nádobu polož doma na vhodné místo a prones zaklínadlo: "Kameny, střežte tento dům, zlo nepouštějte přes můj práh, temnota ať spí pod zemí a přízrak neruší mě v snách."

 

 

Zhruba po roce bys měla kameny očištit ve vodě s mořskou solí a kouzlo znovu opakovat.

... nebo dokonce tebe

S pomocí kamenů si můžeš přičarovat bezpečí i pro tvoji osobu. Jak na to? Kamínky si musíš sama vylovit z nějaké říčky nebo potoka. Není to nutné, ale kouzlo bude mít větší účinost, když se na tom místě, budeš cítit příjemně. Stůj ve vodě a dívej se směrem po proudu a zatím ze dna seber pět malých oblázků. Při tom si představuj, že potřebuješ ochránit a že právě tyto kameny ti pomohou vytvořit ochranný val kolem tvé osoby. Jakmile tvá ruka oblázek sevře, vnímej, jak vyzařuje energie. Právě tato energie tě bude ochraňovat. Kamínky nos u sebe, aby tě mohly chránit. Můžeš si na ně pořídit nějaký pytlíček, nebo si z nich můžeš udělat šperk.4 hlasů
Vaše hodnocení