Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Osobnostní rysy nejsou stejné po celý život, ale neustále se mění v závislosti třeba na tom, co zrovna prožíváme. Přesto o vás i nejmenší detaily odhalí, co je základem vašeho charakteru. Jste tvrdohlavé a vždycky si stojíte za svým? Nebo je vaším...

Která dívka je nejatraktivnější a co to vypoví o vašem charakteru?

osobnost
zdroj: Getty Images osobnost
aktualizováno 23.11.2019, 00:00 | 23.11.2019, 00:00 | Krásná.cz

Osobnostní rysy nejsou stejné po celý život, ale neustále se mění v závislosti třeba na tom, co zrovna prožíváme. Přesto o vás i nejmenší detaily odhalí, co je základem vašeho charakteru. Jste tvrdohlavé a vždycky si stojíte za svým? Nebo je vaším hlavním rysem klid a platí, že tichá voda břehy mele? Poznejte svůj charakter podle jednoduchého testu.

Je známo, že například způsob chůze odhaluje, jestli jste sebevědomé nebo zranitelné. To, jakým způsobem uklízíte, zase hodně napoví o vaší asertivitě. Každodenní volby toho o vás dokážou hodně vypovědět. Například se podívejte na následující obrázek a rozhodněte, která z dívek bude nejvíc atraktivní, když se otočí. Řiďte se svými pocity a nemyslete na běžné standardy krásy.

 

test
(Foto: Brightside.me)

 

Co o vás váš výběr vypovídá?


Dívka č.1:


Pokud se vám zdá být nejkrásnější tato dívka, pravděpodobně jste klidné, sebevědomé, odvážné a rozhodné dívky. Nebojíte se nových překážek, ale ani náročných zkoušek. Jste připravené řešit veškeré problémy se vztyčenou hlavou. Rády děláte nové věci a do všeho, co se vám zamlouvá, se vrháte s nadšením. Změny ve vašem životě vás nevivádí z míry. Díky své trpělivosti vždycky dosáhnete svého cíle. Víte, co od života chcete a jdete si za tím.

 

test
(Foto: Brightside.me)


Dívka č.2


Volba druhé dívky o vás říká, že jste velmi společenské ženy, které rády navazují kontakty s druhými lidmi a dobře s nimi vychází. Občas jste trochu lehkomyslné až naivní, máte hodně hravou povahu. Zároveň ale víte, jak získat to, po čem toužíte. Máte raději smích než pláč, snažíte se zůstat za každou cenu pozitivní a nepřipouštět si špatné věci. Ne vždy se vám to ale daří a někdy vás dokáže hodně vzít i sebemenší negativní slovo prohozené směrem k vám.

 

test
(Foto: Brightside.me)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jaký je váš nejsilnější povahový rys? Jednoduchý KVÍZ odhalí vaše pravé já
TEST OSOBNOSTI: Tajemství tvé oblíbené barvy
TEST: Vyber si kámen, odhalí tvou osobnost


Dívka č.3


Jestliže jste daly přednost této dívce, pak pravdepodobně patříte mezi skromné a plaché osobnosti. Neotevíráte se ostatním lidem ihned, ale až s postupem času. Nemáte moc rády spontánnost a býváte spokojenější, když váš život plyne podle plánu. Jste laskavé, vyhýbáte se konfliktům a nikdy nezůstanete moc dlouho uražené. U druhých lidí se vždycky snažíte pochopit jejich emoce a pocity. Pokud chcete udělat někomu radost, zvládnete i nepohodlí, které je s tím spojené. Nevadí vám trávit čas jen sama se sebou a milujete harmonii.

 

test
(Foto: Brightside.me)


Dívka č.4


Vybraly jste si tuto dívku? Pak jste hodně klidné a není snadné vás naštvat nebo vyvést z míry. Řídíte se spíš rozumem než srdcem. Jste si jisté tím, čeho chcete dosáhnout, a tak jste ochotné překonat všechny potíže, které se vám postaví do cesty. Patříte mezi hrdé, ale zároveň jemné ženy, které jsou samy se sebou spokojené. Často přemýšlíte o ostatních lidech a vyhýbáte se tomu, abyste jim jakkoliv uškodily. Někdy se zdáte být druhým lidem chladné, ve skutečnosti jste ale velmi společenské a neváháte komukoliv pomoct, když je to ve vašich silách.

 

test
(Foto: Brightside.me)


Dívka č.5


Volba této dívky o vás vypovídá, že patříte k nezávislým a vytrvalým osobnostem. Jste zyvklé na to, že vždy dosáhnete toho, co chcete. Nepřestáváte na sobě pracovat a kvůli svému sebevědomí zřídkakdy požádáte někoho o pomoc. I když jsou druzí lidé připravení poskytnout vám svou péči a podporu, vy to od nich nepřijmete a nadále zůstáváte tvrdohlavé. Stejně tak není jednoduché přesvědčit vás o tom, abyste změnily názor. Moc často si neuděláte čas na to, abyste potkaly druhé lidi. Avšak ti, které jste k sobě pustily, se stanou vašimi skutečnými přáteli a ve všem se na vás mohou spolehnout.

 

test
(Foto: Brightside.me)0 hlasů
Vaše hodnocení