Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nelíbí se ti hodnocení vašeho vztahu podle horoskopu? Podívej se, jaký živelný horoskop je připravený pro tvou lásku.

Láska podle živlů

Láska
zdroj: Thinkstockphotos Láska
aktualizováno 27.07.2014, 00:00 | 27.07.2014, 00:00 | tej

Nelíbí se ti hodnocení vašeho vztahu podle horoskopu? Podívej se, jaký živelný horoskop je připravený pro tvou lásku.

Někdo na horoskopy dá, jiný zase ne. Samozřejmě není dobré, řídit svůj život podle horoskopu, výkladu snů a jiných věšteb. Je dobré, když si z toho vezmeme jenom něco, nebo ještě lépe, když je čteme jen tak pro zajímavost a buď vyjde, nebo ne. Ti, kteří svůj život řídí přísně podle horoskopu, a že těch lidí není málo, si zadělávají akorát na deprese a zbytečný stres. Podívej se, co na tvou lásku říká horoskop rozdělený podle živlů.

 

Oheň: Střelec, Beran, Lev
Voda: Štír, Rak, Ryby
Vzduch: Blíženci, Vodnář, Váhy
Země: Kozoroh, Býk, Panna

 

Oheň s vodou – V tomto vztahu záleží na schopnosti domluvit se, v opačném případě to není zrovna ideální. Jeden chce to, druhý zase ono. Pokud zvládnete přijmout kompromis, či střídat zájmy, jste na dobré cestě. Oheň tomu druhému dodává energii a voda naopak uklidňuje.

 

Oheň se vzduchem – Tato kombinace se k sobě vůbec nehodí. Neustálé hádky, nemožnost jakéhokoliv kompromisu a pravidelná Itálie. Tento vztah je dobrý pro krátký románek, ale dlouhodobý vztah bude určitě trpět.

 

Oheň se zemí – Tito jedinci se skvěle doplňují, podobně, jako je tomu s vodou. Oheň zemi nabuzuje a země ho uklidňuje. Vztah může být chvilkami na hraně, jelikož má každý z živlů odlišné představy o budoucím životě. Opět záleží na kompromisu.


 

Oheň s ohněm – Tento vztah bývá velmi intenzivní, a tak jak v pozitivním, tak negativním směru. Vášnivá láska, intenzivní hádky,… Během tohoto vztahu se jistě nudit nebudeš.

 

Voda s vodou – Během tohoto vztahu záleží na každém jedinci. Buď bude váš vztah jedničkový, nebo ten nejhorší. Budete si buď vzájemně pomáhat, nebo se utápět. To ovšem zjistíš už na začátku vztahu, jak to každý máte.

 

Voda se vzduchem – Zpočátku vypadá vztah jako ideální a plný vzrušení. Postupem času se však začínají projevovat rozdílné názory nejen na zábavu, ale také na život. Později může láska vyplynout až v nenávist.

 

Voda se zemí – Jedna z nejlepších kombinací, která tě může potkat. Vzájemně se budete doplňovat, pomáhat a na okolí budete působit jako ideální pár. Váš vztah má šanci vydržet opravdu dlouho.

 

Vzduch se vzduchem – V tomto vztahu se ti moc dařit nebude. Navzájem se budete vyčerpávat hádkami a pomluvami a věř, že tento vztah nemá cenu a akorát se oba trápíte. Zpočátku to může vypadat ideální, ale málokdy to vyzní do budoucna.

 

Vzduch se zemí – Jsi připravena na něco vážného? Tvá láska také? V tom případě do toho jděte, budete se skvěle doplňovat a vzájemně si rozumět. V tomto vztahu může víc trpět země, ale pokud se zvládnete vzájemně uklidnit, nemusí v tom být žádný problém.

 

Země a země – Ty i partner jste velmi klidné povahy, dokážete si představit budoucnost, naplánovat volný čas a vzájemně se uklidňovat a chápat. Snaž se neustále myslet pozitivně a uvidíš, že váš vztah bude na jedničku.
 12 hlasů
Vaše hodnocení