Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zabere to jen pár vteřin a o vašem osudu budete mít jasněji. Numerologický výklad na míru zvládne opravdu každý.

Laskavá dvojka či dobrodružná pětka? Odalte svou tajemnou sílu díky numerologii

Numerologie
zdroj: Getty Images Numerologie
aktualizováno 10.04.2019, 00:00 | 10.04.2019, 00:00 | Krásná.cz

Zabere to jen pár vteřin a o vašem osudu budete mít jasněji. Numerologický výklad na míru zvládne opravdu každý.

Jednoduchým vzorcem vypočítáte své životní neboli osudové číslo. Lze z něj vyčíst mnohé: charakter, vlastnosti, co vás baví a naplňuje. Probuďte se ze zimního spánku ve společnosti zcestovalé sedmičky, příchod jara zas nejlépe oslavíte s rozparáděnou trojkou. Nevěříte?

 

Jak získat své životní číslo?


Jednoduše sečtěte číslice v celém datu svého narození, tedy den, měsíc i rok. Ve sčítání pokračujte až do doby, než se dostanete k jednotné číslici. Pozor si dejte na čísla 11 a 22, ty představují speciální dvojciferná čísla, která se těší vlastní charakteristice.


Příklad:
Jana se narodila 20. 9. 1987. Součet číslic data narození:
2 + 0 + 9 + 1 + 9 + 8 + 7 = 36
3 + 6 = 9
Její životní číslo je tedy 9

 

Životní číslo – 1


Ano, jistě, samozřejmě! Jedničkám není radno odmlouvat. Jsou to aktivní a odvážní vůdci, kteří si jdou tvrdě za svým. Cílevědomostí často druhé inspirují. Ale i ti nejlepší občas potřebují spolupracovat s ostatními, aby dosáhli těch nejlepších výsledků.

 

Životní číslo – 2


Chcete-li si s někým od srdce popovídat, zajděte za laskavou dvojkou. Trpělivě vás vyslechne, diplomaticky se vyhne nepříjemným tématům a vy se budete v její přítomnosti cítit jako v bavlnce.

 

Životní číslo – 3


Noční kluby, bary a hospody, to jsou nejoblíbenější působiště lidí s životním číslem tři. Pokud kývnete na party s trojkou, můžete si být jisti, že si odnesete zážitky na celý život. Trojky totiž ze všeho nejvíc nesnáší nudu. Osobním kouzlem dokáží oslnit každého, koho si zamanou. Po party se pak nesmíte divit, že domů dorazíte s protančenými podrážkami u bot.


Životní číslo – 4


Všichni z cesty, čtyřka jede. Konzervativní osoby s životním číslem čtyři jsou cílevědomé, systematické a nemají rády změny. Donutit je postupovat podle jiných pravidel, než na která jsou zvyklí, je téměř nadlidský úkol.

 

Životní číslo – 5


Pětky zastihnete jen stěží, jsou totiž pořád v pohybu, milují cestování a hlavně změnu. Neustálý hlad po dobrodružství zaplňují prací, jsou však přelétavé a hodně tvrdohlavé.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Délka prstů odhalí tvou osobnost!
TEST OSOBNOSTI: Tajemství tvé oblíbené barvy
TEST: Vyber si kámen, odhalí tvou osobnost

 

Životní číslo – 6


Loajální k přátelům, neúprosní ke zbytku. To je osobní motto osob s životním číslem šest. Věrným kamarádům šestka mile ráda podá pomocnou ruku, kdykoliv to potřebují. Ostatní to ovšem budou mít za příplatek. Šestky mají duši obchodníka, nerady dělají věci zadarmo. Navíc si i pamatují všechna příkoří, která se jim kdy stala.

 

Životní číslo – 7


Sedmičky jsou věční snílci. Kamarádi o nich tvrdí, že pořád chodí s hlavou v oblacích. Sedmičky se svým citem pro detail milují plánování různých výletů, určitě se vyplatí vyrazit s nimi na venkov, k moři nebo třeba do hor.

 

Životní číslo – 8


S osmičkami není radno si zahrávat. Tihle lidé jsou houževnatí, se všemi problémy si hravě poradí. S osmičkou ale máte postaráno o loajálního kamaráda, který se jen tak neztratí. A ti jsou přece nejlepší.

 

Životní číslo – 9


Moudrost, citlivost a zodpovědnost. To jsou hlavní atributy lidí s životním číslem devět. Díky vysoké úrovni mentální energie dokáží překonat leckterou překážku. Při jejich honu za životním ideálem devítkám často nedochází, co je pro ně důležité, a neumějí být dostatečně sobecké.


Životní číslo – 11


Inteligentní jedenáctky jsou ambiciózní vizionáři. Inspiraci vidí všude kolem. Mají i svou bouřlivou emotivní stránku, která čas od času vybublá na povrch a dokáže všechno pořádně zamotat. Pokud se jedenáctky naučí potřebné trpělivosti a sebeovládání, mohou poměrně jednoduše dosáhnout svých cílů.

 

Životní číslo – 22


Urputní dříči, to jsou lidé s životním číslem 22. Jejich partneři od nich nemohou čekat nic převratného. Vztah je totiž pro dvaadvacítky až druhotnou záležitostí. Na prvním místě je práce. Měly by se naučit trochu zvolnit a věnovat více času svým přátelům a milovaným.0 hlasů
Vaše hodnocení