Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Objevte krásu a léčivou energii drahých kamenů, které hojně využívali i naši předci. Pomůžou vám podpořit léčbu zdravotního problému i nepříjemné životní situace. Propojí vás s přírodou a poslouží i jako příjemný módní doplněk.

Léčivé kameny: Který pomůže proti nespavosti nebo vyléčí zlomené srdce?

Drahé kameny
zdroj: Getty Images Drahé kameny
aktualizováno 29.09.2018, 00:00 | 29.09.2018, 00:00 | Tereza Majzlíková

Objevte krásu a léčivou energii drahých kamenů, které hojně využívali i naši předci. Pomůžou vám podpořit léčbu zdravotního problému i nepříjemné životní situace. Propojí vás s přírodou a poslouží i jako příjemný módní doplněk.

Pokud nemáte žádný konkrétní problém nebo přání, vyberte si kamínek intuitivně nebo se informujte, který nejlépe pasuje k vašemu znamení horoskopu. Můžete si ho vystavit na noční stolek, nosit s sebou v kabelce nebo jako náramek či přívěsek.

 

 

Křišťál je jeden z nejoblíbenějších kamenů. Používá se již několik let v esoterice, alternativním léčitelství a šperkařství. Chrání svého majitele před nemocemi, nepříjemnostmi běžného života, zloději a nehodami. Zesiluje schopnosti ostatních kamenů. Posiluje imunitní systém a čistí mysl. Při meditaci pomáhá k odstranění všech rušivým elementů.

 

Křišťál
(Foto: Getty Images)

 

Růženín je známý kámen lásky. Pomáhá léčit zlomené srdce a konflikty v mezilidských vztazích. Učí nás trpělivosti a pomáhá odpouštět. Otevírá naše srdce a podporuje sebelásku, vede nás k odpuštění sobě samému. Posiluje oběhový systém a srdce. Doporučuje se nosit jej jako přívěsek na řetízku, protože takto se dostane nejblíže k našemu srdci.

 

Léčivé kameny
(Foto: Getty Images)

 

Ametyst je zbarvený do tajemné fialové barvy. Používá se pro klidný spánek a v boji proti nočním můrám. Chcete si po probuzení zapamatovat své sny? Položte jej vedle postele a vaše sny vám ráno zůstanou v paměti. Kámen vám navíc pomůže svým snům správně porozumět. Ametyst také odstraňuje strach, vztek, obavy a zlobu. Brání svého majitele proti psychickým útokům.

 

Ametyst
(Foto: Getty Images)

 

Tygří oko je od pradávna používáno jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. Lámete si hlavu, čemu se budete jednou v životě věnovat? Tygří oko vás povede správným směrem a pomůže vám najít životní smysl. Zbaví vás dilemat a vnitřních konfliktů, pýchy a tvrdohlavosti. Pobízí svého majitele, aby se odhodlal ke změnám a nebyl závislý na druhých.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Posvátné symboly: Který vám přinese ochranu nebo novou lásku?

Ještě nemáš svůj talisman? Víme, jak najít ten pravý

ÚČES, který ti bude padnout? Vyber si ho podle svého ZNAMENÍ!

Jak s drahými kameny správně zacházet?


Účinky léčivých kamenů je třeba vnímat pouze jako podpůrné a doplňkové. Svůj oblíbený kamínek můžete občas očistit pod tekoucí vodou nebo nad hořící svící, čímž znovu aktivujete jeho účinky. Kamenům také prospívá pobyt na slunci, které je nabije novou energií.


Který kamínek učaroval vás? Věříte na jeho léčivou moc?0 hlasů
Vaše hodnocení