Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vztah s maminkou může být pěkně komplikovaný. Pokud máš pocit, že si v poslední době příliš nerozumíte, máme pro tebe jednoduché řešení. Odhal mamčinu osobnost podle jejího znamení. Uvidíš, že se hvězdy nikdy nemýlí.

Máš problémový vztah s MAMKOU? Tohle ti pomůže

Matka a dcera
zdroj: Thinkstockphotos Matka a dcera
aktualizováno 10.05.2018, 16:25 | 10.05.2018, 16:25 | Krásná.cz

Vztah s maminkou může být pěkně komplikovaný. Pokud máš pocit, že si v poslední době příliš nerozumíte, máme pro tebe jednoduché řešení. Odhal mamčinu osobnost podle jejího znamení. Uvidíš, že se hvězdy nikdy nemýlí.

V jakém znamení se tvá mamča narodila?

 

Beran
Tvoje mamka je silnou osobností, která moc dobře ví, co chce. Občas je až moc ambiciózní, což se promítá i do vašeho vztahu. Určitě je nasnadě, abys ji občas přivedla zpátky na zem. Ukaž jí, že za tebe nemusí všechno řešit. Uvidíš, že to brzy pochopí a váš vztah se zlepší. Pokud by se tak nestalo, určitě vám pomůže společný výlet nebo dovolená.


Býk
S mamkou narozenou ve znamení Býka je to jako na horské dráze. Jeden den je přísná, druhý den benevolentní. Rozhodně je důležité, aby sis na její změny nálad zvykla. Navíc je v některých ohledech pěkně staromódní, což se může promítnout v oblasti tvých partnerských vztahů. Už teď je nám jasné, že ti do výběru chlapce bude pěkně kecat.


Blíženec
Rozlítaná, veselá a stále mladá. Tak přesně tohle je matka ve znamení Blížence. Sice je fajn, že se snaží držet krok s dobou, ale občas to se svým mladickým stylem života přehání. Zkus si s mamkou promluvit, a vysvětlit jí, že se nemůže chovat jako ztřeštěný puberťák. V případě, že s mámou řešíš nějaký problém, jednej s ní narovinu!

 


Rak

Je tvá maminka Rak? Pak máš obrovské štěstí! Tvoje mamka by se pro tebe rozkrájela. Stále je tu pro tebe a je pro ni důležité, abys věděla, že v ní máš celoživotní oporu. V případě konfliktu se vyhni nepříjemným slovům a zvýšenému hlasu. Raději buď klidná a empatická. Uvidíš, že tenhle způsob jednání bude na tvou mamku platit a vždy ji obměkčí.


Lev

Pro mamku ve znamení Lva je typické, že je na své děti pyšná a často se jimi chlubí. Na některé lidi může působit nafoukaně, ale sama dobře víš, že taková není. Při hádkách má sklony k teatrálnímu chování, což občas může působit komicky. Pokud ale na tuhle hru přistoupíš, pak z celého konfliktu hravě vybruslíš a ještě se mu společně zasmějete.


Panna

Jakmile něco není tip ťop, pak je tvá mamka nevrlá a nepříjemná. Panny milují pořádek a mají smysl pro detail, takže je občas velmi náročné splnit všechna jejich očekávání. Zkus se ale zasnažit a buď více pečlivá. Mamka Panna si brzy tvého chování všimne a náležitě ho ocení. I drobný úklid pokoje může mezi vámi prolomit ledy.

 


Váhy
Připrav se na to, že komunikace s matkou Váhou bude pokaždé obtížná. Jeden den si spolu budete skvěle rozumět, druhý den k tobě bude odměřená a nepříjemná. Jediné, co můžeš udělat, je smířit se s tímto povahovým rysem. Zkus ignorovat její nepříjemnou povahu a naopak se zaměř na to, abys jí dělala drobné radosti.


Štír
Dominance! Tak přesně tohle slovo charakterizuje tvou matku. Občas svou dominantní povahu dokáže zkrotit, jindy se chová jako naprostý kontrolor. Pokud si na její povahu zvykneš, pak máš vyhráno. V každém případě se ale s mamkou nehádej. Stejně by to k ničemu nevedlo.


Střelec
Gratulujeme! Matka ve znamení Střelce s tebou vždycky bude jednat jako s dospělých a svéprávným jedincem. Tohle je velké plus, kterého si musíš vážit. Na druhou stranu ale určitě víš, že Střelci dříve jednají, než myslí. Neber si všechna její slova k tělu, protože jinak by tě mohly mrzet.

 


Kozoroh
Všechny mámy ve znamení Kozoroha jsou dominantní a uznávají hierarchii vztahů. Tvá mamka chce, aby měla poslední slovo, což občas může být velký problém. Navíc k tobě nikdy nebude přistupovat jako ke kamarádce, ale jako k dceři, kterou musí patřičně cepovat. Dobrou zprávou je, že ti kdykoliv podá pomocnou ruku.


Vodnář
Vodnářky jsou často rezervované a chladné. Pokud ale naleznete stejnou vlnu, pak si společně užijete život na 100 %. Tvoje mamka miluje společné chvíle, během kterých popíjíte kávu a probíráte chlapy. Co si takhle vyrazit na prodloužený víkend? Uvidíš, že si ho společně užijete a budete se mít skvěle.


ČTĚTE TAKÉ:

Známe nejtemnější stránky tvého kluka! Na tohle bacha
Máš ve svém okolí LHÁŘE? Víme, co ho odhalí
Šokující zjištění! Tohle o tobě prozradí SPODNÍ PRÁDLO


Ryby

Máš velkou výhodu v tom, že mamka je velmi empatická. Dokáže se bez problému vcítit do tvé situace a pokaždé ti skvěle poradí. Považuj si jejího chování, protože není samozřejmé. Pokud cítíš, že si přestáváte rozumět, narovinu se jí zeptej, co se děje.0 hlasů
Vaše hodnocení