Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Bojíš se, že ti tvůj kluk lže? Nebo máš snad pocit, že ti nejlepší kamarádka zatajuje pravdu? Máme pro tebe několik způsobů, díky kterým odhalíš, zda kolem sebe nemáš lháře a podrazáky. Budeš se divit, co všechno může člověka prozradit.

Máš ve svém okolí LHÁŘE? Víme, co ho odhalí

Lhářka
zdroj: Thinkstockphotos Lhářka
aktualizováno 26.04.2018, 16:54 | 26.04.2018, 16:54 | Krásná.cz

Bojíš se, že ti tvůj kluk lže? Nebo máš snad pocit, že ti nejlepší kamarádka zatajuje pravdu? Máme pro tebe několik způsobů, díky kterým odhalíš, zda kolem sebe nemáš lháře a podrazáky. Budeš se divit, co všechno může člověka prozradit.

Co tedy zaručeně odhalí lháře?


1. Zaměř se na jeho oči

Říká se, že oči jsou oknem do duše. Pokud máš tedy podezření, že dotyčný nemluví pravdu, zaměř se na jeho oční kontakt. Nedívá se ti do očí? Pak je jasné, že ti lže. Zároveň si ale dej pozor na to, že ani přímý oční kontakt nemusí značit jeho pravdomluvnost. Sebevědomí lháři totiž moc dobře vědí, že by se ti i při lhaní měli dívat do očí. Ve většině případů to bohužel s tímto očním kontaktem přeženou a jejich pohled působí nepřirozeně a ztuhle. Měj tedy oči na stopkách.


2. I pohyb mnohé prozradí
Nejen oči, ale i pohyb může lháře krásně odhalit. Mluvíš s člověkem, který se neustále vrtí, neposedí nebo snad přehnaně gestikuluje? Ano, pak to vypadá, že k tobě není upřímný. Svou lež si pravděpodobně uvědomuje, a tak je přirozeně nervózní. Naopak i strnulost napovídá, že daný člověk nemluví pravdu.

 


3. O čem hovoří?
Mnoho lhářů se snaží o jediné - utéct o tématu. Pokud máš pocit, že tvůj partner neustále odbočuje a snaží se odvést řeč, rozhodně to ber jako varování. Přesně tohle chování o daném člověku vypovídá, že není upřímný. Další možností je, že na tebe bude přehnaně útočit. Každý tvůj argument shodí ze stolu a přidá k němu peprnou poznámku. Takové chování je víc než podezřelé. V neposlední řadě se může stát, že bude vypovídat neurčitě. K dané věci bude mít prazvláštní postoj, ze kterého vlastně ani nebudeš vědět, co si myslí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Víš, s kým SPÍŠ? Noční úbor o tvém klukovi prozradí velké pikantnosti
Šokující zjištění! Tohle o tobě prozradí SPODNÍ PRÁDLO
Falešná mrcha nebo slibotechna? Odhal kamarádku podle znamení


Na tohle pozor

Rozhodně bys měla vědět, že z jednoho signálu nemůžeš vyvozovat lháře. Ve většině případů lháři vysílají hned několik signálů, takže je opravdu důležité, abys byla vnímavá a sledovala jeho verbální i neverbální projev. Pokud budeš mít pocit, že ti člověk lže, narovinu se ho zeptej. Není nic lepšího, než když člověka přímo konfrontuješ.0 hlasů
Vaše hodnocení