Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přemýšlíš nad kérkou, ale nemůžeš najít tu pravou? Stále hledáš motiv, který by k tobě dokonale seděl? Zkus si vybrat tetování podle svého znamení. Určitě tě překvapí, jak tě hvězdy hezky odhadly.

Najdi to pravé TETOVÁNÍ, které se hodí ke tvému ZNAMENÍ!

tetování - 1
zdroj: Thinkstockphotos tetování - 1
aktualizováno 15.07.2017, 00:58 | 15.07.2017, 00:58 | Krásná.cz

Přemýšlíš nad kérkou, ale nemůžeš najít tu pravou? Stále hledáš motiv, který by k tobě dokonale seděl? Zkus si vybrat tetování podle svého znamení. Určitě tě překvapí, jak tě hvězdy hezky odhadly.

Beran
Beran se vyznačuje svou energickou a výraznou povahou. Podle toho by mělo vypadat i beraní tetování. Neboj se vybírat mezi ostrými motivy. Zaměř se na šipky, motivy zvířat a geometrické tvary. Hlavně své první tetování neuspěchej, protože všechno chce čas.


Býk
Pro všechny Býky je typické, že milují pohodu. To znamená, že i tvé tetování by mělo mít pohodový a pozitivní motiv. Co takhle strom života? Krok vedle neuděláš ani s přírodní tématikou, která je ti velmi blízká.


Blíženec

Blíženci v sobě skrývají dvě osoby. Na jedné straně jsou to andílci a na straně druhé mají ďábelskou povahu. Při výběru motivu se zaměř na to, aby obě strany tvé povahy byly spokojené. Co takhle andílek s pořádnými rohy?

 


Rak

Pokud jsi se narodila ve znamení Raka, pak asi víš, že máš velmi rodinnou povahu. Určitě neuděláš chybu, když si necháš vytetovat datum narození své maminky a tatínka. V budoucnu můžeš přidat třeba i jména svých dětí.


Lev
Lidé ve znamení Lva jsou velmi dynamičtí a otevření. V tomto duchu by se mělo nést i tvé tetování. Neboj se výraznějších motivů, které dokonale podtrhnou tvou osobnost. Asi ti nemusíme říkat, že obrázek lva by byl pro tebe jako dělaný.


Panna
Panny jsou velké perfekcionalistky, které milují detaily. Určitě si můžeš vybrat nějaké komplikovanější tetování, kterému porozumíš pouze ty. Také se na tobě budou vyjímat různé citáty, které o tobě budou něco vypovídat.

 


Váhy

Pro Váhy je typické, že milují rovnováhu. Na tvém těle bude vypadat skvěle cokoliv, co bude mít hloubku. Nemusí se nutně jednat o rozměrné tetování. Skvěle poslouží i menší kérka, která pro tebe bude mít význam.


Štír

Štíři jsou vášniví a milují intimní hrátky. Je klidně možné, že přemýšlíš o tetování na intimní partie. Toto rozhodnutí si ještě pořádně promysli. V budoucnosti bys toho mohla litovat.


Střelec

Asi každý Střelec miluje cestování. Rozhodně nevydrží chvilku v klidu, a tak zvol tetování, které bude stejně neklidné jako ty. Co takhle geometrické vzory, které se budou neustále měnit. Také můžeš na své tělo vyrýt cestovatelské motivy, které tě budou skvěle charakterizovat.

 


Kozoroh

Kozorozi jsou ve volbě tetování velmi podobní Pannám. Vybírej tedy z přírodních motivů a citátů, které jsou ti blízké. Při výběru se příliš neunáhluj, spíše se zaměř na detail, aby jsi byla stoprocentně spokojená.


Vodnář

Pro všechny Vodnáře je typické, že milují nadpřirozeno. Co si takhle nechat vytetovat mandalu? Věříme, že tohle tetování by se ti mohlo líbit.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tetování pro páry. Ano nebo ne?
Galerie NEJBIZARNĚJŠÍCH tetování
Moje první tetování + tipy a rady


Ryby
Každá Ryba je romantická duše, a podle toho by se mělo odvíjet i tvé tetování. Rozhodně se vyhni všem výrazným a ostrým motivům, naopak se zaměř na drobné symboly, které se na tobě budou vyjímat.1 hlasů
Vaše hodnocení