Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chtěly byste si koupit nové oblečení, ale nemáte dost kapesného? Rodiče vám na něco nechtějí přispět? Nesmutněte! Peníze si do života můžete přivolat úplně samy, budete k tomu potřebovat jen trochu péče a starostlivosti.

Nemáte dost peněz? Magický strom na peníze existuje!

Peníze
zdroj: Getty Images Peníze
aktualizováno 23.03.2019, 00:03 | 23.03.2019, 00:03 | Krásná.cz

Chtěly byste si koupit nové oblečení, ale nemáte dost kapesného? Rodiče vám na něco nechtějí přispět? Nesmutněte! Peníze si do života můžete přivolat úplně samy, budete k tomu potřebovat jen trochu péče a starostlivosti.

Podle učení feng shui vám nejen k nadutější peněžence, ale i k více přátelům, pozitivní energii a štěstí dopomůže buď tlustice vejčitá, nebo zamiokulkas. Pozitivně totiž ovlivňují peněžní toky a to, aby se vám dobře dařilo.


Listy tlustice připomínají mince a kvůli tomu o ní legenda říká, že vám do života přinese více bohatství, protože ho přitahuje. Aby to však fungovalo správně, musíte ji umístit do jihovýchodního rohu vašeho pokoje, samozřejmě k oknu. V její přítomnosti by se však nemělo nacházet větší množství vody, které by peníze naopak odplavilo. Nezapomeňte, že rostlina bude růst a klidně dosáhne i výšky dvou metrů, je to ale velmi pomalý proces.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zákon přitažlivosti: Co vám brání v uskutečnění vašich snů a jak zhmotnit jakékoliv přání do reality?
Jak si splnit velký sen? Pomůže nástěnka vizí!
TEST: Umíš vyjít s penězi?


Paradoxně byste však neměly strom, který vám do života přinese peníze, za peníze koupit. Buď ho můžete dostat anebo, pokud se rozhodnete pro tlustici, byste ho měly samy zasadit. Tajně byste měly někde ulomit její větvičku. Připravte si květináč a pozor, měl by mít červenou, hnědou nebo nejlépe zlatou či stříbrnou barvu. Na jeho dno dejte šest různých mincí a zasypte je zeminou, která se dává kaktusům.


Můžete ale také pěstovat zamiokulkas, který má ještě větší sílu přitáhnout peníze. Ten byste měly v letních měsících hnojit a zalévat pouze měkkou vodou. Neměl by být v keramickém květináči, který by ho zbytečně dusil. Zamiokulkas je jedovatý, proto použijte při každé manipulaci s ním rukavice. Mohl by vám totiž způsobit nepříjemnou alergii. Dejte ho také dál od domácích mazlíčků. Štěstí vám přinese tehdy, když začne kvést.

 

Peníze
(Foto: Getty Images)


Pěstovat mohou i začátečníci


Tlustice je sukulent, a tak nebude vadit, když ji sem tam zapomenete zalít. Menší frekvence zalévání jí naopak prospívá. Čím lépe se o ni ale budete starat, tím víc vám toto přinese a to se týká i zajištění. Když si ji navíc pořídíte, tak vám dokáže vydržet i několik let, v některých případech dokonce sto. Nezapomeňte pravidelně otírat listy peněžního stromu od prachu!


Strom na peníze bude také váš finanční stav odrážet. Když se vám bude finančně dařit, tak poroste, když ne, tak bude naopak celá sešlá.1 hlasů
Vaše hodnocení