Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE: Polovina prázdnin ve znamení sebepřekonávání se i naplněné lásky

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 29.07.2019, 10:13 | 29.07.2019, 10:13 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

29.7.2019
V pondělí dojde k profesionálním i sentimentálním změnám. Úsilí, které jste věnovali své práci nebo konkrétnímu cílenému bodu, bude uznáno a přinese nepředvídatelné ovoce. Snažte se být opatrní v komunikaci, zvláště v rodinném kruhu nereagujte na určitá slova, aby atmosféra zůstala co nejpříjemnější. Také nedovolte, aby někdo zneužil vaše vědomosti či plány. Ve vztahu prožijete několik nečekaných a nezapomenutelných okamžiků.

 

30.7.2019
V úterý budete čelit problémům se svými vrstevníky. Nicméně díky vytrvalosti nebo toleranci překonáte všechny překážky i nedostatky. Naštěstí to nepoznamená rodinný život. Výlet, procházka nebo zábavné hry či sport vám pomůžou překonat stresující okamžiky. Vzroste zájem o duchovní život, protože budete chtít porozumět dané situaci a udržet si vyváženou mysl. Buďte opatrní s investicemi a výdaji, nemuseli byste se dočkat dlouhodobého uspokojení a návratnosti.

 

31.7.2019
Ve středu bude nutné být naplno v přítomnosti, abyste správně zareagovali a přizpůsobili se nenadálým situacím. Počátečním šokem, stresem či úzkostí však v sobě probudíte netušené rezervy odvahy i síly a objevíte skryté schopnosti. Tento prožitek vás bude inspirovat k rázným činům. Do vašeho života vkročí člověk, který vám v případě potřebě pomůže a podpoří.

 

1.8.2019
Ve čtvrtek se u vašich dveří objeví několik příležitostí a vy máte šanci využít všechny a teď. Ať v práci nebo na dovolené budete cítit potřebu dodržet harmonogram a zavést systém. Snažte se věnovat více času svým blízkým, abyste předešli nedorozumění v budoucnosti kvůli nedostatečné komunikaci a nevyventilovaným nahromaděným pocitům. Nepřehlížejte zdravotní potíže a obraťte se odbornou pomoc.

 

2.8.2019
V pátek se řiďte heslem „Vítěz bere vše“. Jděte za svým cílem, ať se děje, co se děje, ale nezapomeňte si vážit těch, kteří vám věří a stojí při vás. Dobře se dokážete přizpůsobit aktuálním podmínkám a případným změnám na trase. Slabším a pomalejším se snažte pomáhat, neházejte je hned do koše, možná jen nepochopili váš záměr. Některé situace, stavy nebo lidi vám pomůžou s konfrontací temnější stránky vaší povahy, pochopíte-li, pak získáte k vaší cestě bonusy.

 

3.8.2019
Pokud trávíte sobotu na dovolené nebo na cestách, pak je to nejideálnější čas. Abyste se neunudili, zvolte velmi aktivní a bohatý program nebo vybočení z plánované trasy. Energie a nadšení vzrůstá, vše vás bude zajímat, stále budete v pohybu. Najděte si v blízkosti vašeho pobytu kulturní vyžití, návštěvu zajímavých míst, muzeí, hradů a zámků. Příjemně vás povzbudí, naladí a inspiruje poslech klasické hudby. Dámy mají velikánskou moc zapůsobit a ulovit vyhlídnutého muže.

 

4.8.2019
V neděli můžete potkat zvláštní lidi nebo být svědky podivné události a díky tomu pochopíte své vlastní bloky či jiné zatížení, kterými již není nutné nadále se zahalovat. Řiďte se instinktem. Zbytečně nespěchejte, neriskujte a nepřeceňujte své síly, energii nebo finance. Mohou se střídat nálady a emoce, je snadné vyvolat spor z chamtivosti. Snažte se nikomu neublížit, ale také nenechávejte ubližovat sami sobě.0 hlasů
Vaše hodnocení