Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE: Pondělí bez výmluv, v pátek se přestaňte mučit

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 20.05.2019, 10:13 | 20.05.2019, 10:13 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

20.5.2019
V pondělí nadešel čas na vize, plánování, ale též uskutečňování. Vyhněte se rozptylování, odkládání, vymlouvání. Buďte jasní a rozhodní. Opírejte se pouze o sebe a svou vlastní hnací sílu. Nastal vhodný čas provést osobní změny, které jste již dlouho chtěli provést, např. zahájit zdravější stravování nebo cvičební trénink či studijní program. Současně položíte základní kameny svým plánům, např. změnit bydliště, kancelář, kariéru či vztah. Vše dostává konkrétnější podobu.

 

21.5.2019
V úterý budete mít potřebu vše urychlit, nad něčím vyzrát, pouhým rozumem vyřešit. Avšak toto není ta nesprávnější volba, raději nespěchejte, zpomalte možná i zastavte. Je třeba něčemu porozumět a poté provést konkrétní úpravy, abyste získali stabilitu, kterou si přejete. Zvláštní vibrace vám pomůžou osvětlit současnou realitu. Pomáhejte, pokud můžete a nebojte se požádat o spolupráci, pomůže-li to i vám osobně. Přátelé a rodina jsou důležitou součástí dnešních událostí.

 

22.5.2019
Středa vás bohatě odmění, započnete cestu ke spravedlivé odměně. Je však možné, že se necítíte dobře, jste zklamaní, zaseknutí, prázdní nebo neschopní vidět nic pozitivního. Podíváte-li se však pozorně, zjistíte, co vše jste za poslední měsíce či roky dokázali. Dnešní den vám poodhalí aspekty vaší vlastní síly, kterou jste ještě nepoužili. Každý krok, který podniknete směrem k cíli, je sám o sobě cílem. Naděje zmírní váš stres a dá podnět i energii k návratu do hry.


23.5.2019
Ve čtvrtek přichází čas k osvobození se od tíhy svých vlastních nevyjádřených pocitů, protože to je to, co by vás i nadále omezovalo. Velmi snadno, často a rychle vzkypíte kvůli maličkosti. Ale přiznejte si, že se hněváte z mnoha jiných hlubokých důvodů, než to co vás momentálně naštvalo. Pouze vy můžete ukončit to, co jste podvědomě obviňovali a snažili se to nevidět, zapomenout, nějak obejít. Buďte k sobě tolerantní a velkorysí, abyste se mohli pohybovat pohodlněji a veseleji.


24.5.2019
V pátek se otevřete fantazii. Nechte oslnit vaši mysl i smysly novými barvami, vůněmi, podívejte se na větší obrázek a neztrácejte se v detailech, neodmítejte novinky. Přestaňte se jakkoli mučit. Staré způsoby, zklamání, strachy, boje jsou už vyčerpané, neopodstatněné a dále fungovat nepotřebují, opusťte a zlikvidujte je. Navštivte místo, kde se vše rozplyne a vy se budete cítit jako právě vyklubaný nádherný motýl. Roztáhněte křídla a užívejte si to.

 

25.5.2019
Sobotu byste neměli trávit zavření doma, připoutaní k nějaké povinnosti nebo práci. Dnešní den přeje dynamice, dobrodružství, pohybu, nadšení, zkrátka se něco musí dít. Odvaha roste, a proto učiňte konkrétní krok, který jste nedokázali udělat dříve. Můžete se dokonce ocitnout v nečekaném způsobu podpory, obdarování či vyzdvihnutí vašeho talentu, originality, krásy či ducha. To vše je odrazovým můstkem k vaší náhlé nezávislosti, osobní změně a dalšího vývoje.


26.5.2019
Neděle klade důraz na vztahy, spolupráci, lásku, mír, soucit a upřímnost. Především buďte trpěliví, protože se může objevit nějaká citlivá situace, která otestuje vaše schopnosti řešení cizích problémů. Používejte jen jemné přesvědčování a takt. Dělejte návrhy, ne požadavky a nařizování. Síla, agrese či manipulování by nakonec mohly působit proti vám. Uskuteční se i zázraky, protože jste počkali, buď na nějaké informace, dostupné možnosti, správné místo a čas.0 hlasů
Vaše hodnocení