Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: 1. říjen ve znamení zásadních kroků, sobota přinese rozchody

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 30.09.2019, 11:19 | 30.09.2019, 11:19 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

30.9.2019
V pondělí budete mít spoustu nápadů. Možná dostane chuť obohatit se o nové informace, zdokonalit se v nějakém oboru, něco nebo někoho navštívit. Vše, co je nedokončené a nevyřešené, bude mít vliv na nabroušenou náladu, nespokojenost a kritiku. Vaše vlastní blesky pak dokážou od odpoledne do půlnoci likvidovat žárovky i elektroniku. Dnes taktéž není vhodná doba do investování nákladných věcí, zřizování půjček či hypoték, nastartovaly by se tím problémy.

 

1.10.2019
V úterý nezapomeňte kvůli práci na své zájmy i potřeby. Celé tělo je připraveno prožívat nadšení, radost a zamilovanost. Odpoledne dodává odvahu k tomu, abyste učinili zásadní krok, na který jste sbírali troufalost mnoho dní či let. Nespokojenost a trápení se současným vztahem by mohly mít vliv na rozvinutí infekce kdekoli v těle. Opatrně též na bezhlavé utrácení a velkodušné obdarovávání těch, kteří to nedokáží ocenit.

 

2.10.2019
Ve středu okouzlete všechny svou houževnatostí a pílí. Své myšlenky si nenechejte nikým vyvrátit ani vzít. Promluvte si s člověkem, se kterým si chcete objasnit určité skutečnosti, které dotyčný z vaší strany dosud nevnímal, i když jste naznačovali. Možná budete mít chuť začít malovat, zpívat, tančit a nebo si koupit nové boty, kolo či auto. Večer se hodí k návštěvě restaurace, kina, divadla i taneční zábavy.

 

3.10.2019
Ve čtvrtek doplňujte energii, kde jen můžete, a postačí i maličkosti. Budete ji potřebovat, protože bojovná síla nabírá na intenzitě a měla by být správně nasměrována. Aktivita něco rozpohybovat se na vrcholném bodě nachází po obědě a proto tam, kde cítíte nejsilnější nutkání něco udělejte. Připravte se též na změny vašeho postavení, platu, spolupráce, systému či reorganizace firmy. Ve svádění a flirtování se dnes stáváte velmistry, tak hurá do akce.

 

4.10.2019
V pátek je dobré pozastavit se nad tím, zda jste nezaspali dobu a není potřeba změnit určité zastaralé postupy, přístroje, softwary, doplnit znalosti. Probuďte to, co ve vás dřímá a jak to obchodně využít. Investujte do své budoucnosti, nemovitostí, starožitností, ale i do zdravotních pomůcek, léků, potravinových doplňků i lepší fyzické kondice. Potkáte zajímavou osobu, se kterou můžete vytvořit pevný svazek na delší čas.

 

5.10.2019
V sobotu nastanou chvíle, kdy budete dychtit po blízkosti druhé osoby, ale je možné, že právě v ten moment se poblíž nebude nikdo nacházet. Právě díky této okolnosti se spustí proces hledání pravdy, smyslu a důležitosti. Můžete něco ztratit, rozejít se, stěhovat se nebo připravovat na dalekou cestu. Prostřednictvím starších lidí, knihy, filmu či médií se k vám dostane moudrá rada, díky níž rozlouskete jeden i více z vašich oříšků.

 

6.10.2019
V neděli se vše dá do pohybu, spoustu věcí bude jinak, než jste si naplánovali. Vnímejte každou maličkost, nic není náhoda. Vše, co přichází do cesty, má svůj důvod. Nerozčilujte se, když vám ujede autobus, nenastartujete auto, nedovoláte se konkrétnímu člověku, ale přijděte na hlubší důvod, proč se to stalo. Šetřete si dnes záda, kosti, klouby i svaly, nepřekračujte své fyzické možnosti a myšlenkově nezabíhejte do bolestných vzpomínek.0 hlasů
Vaše hodnocení