Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: 9.9. přinese chaos, pátek třináctého překážky, ale i silnější sebevědomí

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 09.09.2019, 11:22 | 09.09.2019, 11:22 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

09.9.2019
Od pondělního rána se nebudete moci zbavit dojmu, že váš mozek sice jede tou nejvyšší rychlostí, ale nekontrolovaně přejíždí z pruhu do pruhu. Nesoustředěnost, chaotičnost, skákání z jedné věci na druhou, nekoordinace mezi myšlenkovým během a pohybem rukou i nohou a zápas s časem. To vše se děje proto, abyste se zamysleli, zastavili, izolovali se ve své jeskyni a provedli velikánskou inventuru. Největší prostor věnujte citům k věcem, práci, k lidem, ty které jsou neopětovány nebo jsou z jedné strany zavřené, ukončete, odstraňte, opusťte.

 

10.9.2019
Úterní dopoledne může být bolavé, ať fyzicky, emočně případně finančně. I když je to nepříjemné, vás však tato událost nepotkala náhodou. Někde jste zakrněli, něco neviděli, na něčem lpěli, něco stále oddalovali, báli se a proto se nyní začíná hýbat a bortit bezpečná půda pod nohama. Vše přišlo v pravý čas. Nebojte se, najdete odvahu i způsob, jak to vyřešit a hlavně posunout se dále.

 

11.9.2019
Ve středu používejte více jemnost, tolerantnost, city. Řekněte někomu, že ho máte rádi, že vám na něm záleží, vážíte si ho. S někým se objeměte, přitulte se, spolupracujte, požádejte o pomoc, potřebujete-li ji. Od rána pečujte o své srdce, dělejte mu radost, nepřivádějte ho do stresových situací, snažte se udržet pravidelný rytmus a každou chvíli si dopřejte vám vlastní a příjemný, uklidňující a osvěžující rituál. Smích je pro dnešek nejlepším terapeutem a lékem.

 

12.9.2019
Čtvrteční den je velmi kreativní a produktivní. Klidně se odkloňte od původního plánu a dělejte práci, která vás baví nebo jste o ní už nějakou dobu přemýšleli a nebo vás dlouhodobě cosi štvalo a nyní to nadšeně vyřešíte, seřídíte, uklidíte. K večeru přichází čas na vaše nitro. Aby k vám mohla duše promlouvat a vy ji slyšeli, hlučný prostor nahraďte klidem a tichem, rozmlouvejte sami se sebou, případně s přítelem či přítelkyní, kteří jsou na stejné vlně jako vy. Uleví se vám díky zázračnému slovu „aha“ – už vím, chápu proč.

 

13.9.2019
V pátek může být vše jinak, možná dokonce naruby. Současná realita mění plány, rozpočet, jistoty, city. Objevují se překážky, kolize, něco odchází. Věnujte pozornost všem detailům. Některé situace budou vyžadovat pohotový zásah, zatímco jiné situace si zaslouží trpělivé čekání na rozuzlení zápletky. Pozorujte své vlastní myšlenkové pochody a reakce, získáte tím větší sebevědomí a naučíte se, jakým způsobem stabilizovat svou pozici, tělo, myšlení a ústa se slovy.

 

14.9.2019
Sobotní den nemůžete trávit zavření v panelákovém bytě, kanceláři nebo nákupním centru. Aby bylo tělo fit, aby se duše cítila svobodná, abyste v sobě samovolně rozpustili strach, vinu, hněv, křivdu i lítost a rozproudili energii a sílu, kterou budete potřebovat na další zářijové hektické dny, jděte na výlet, nejlépe máte-li poblíž kopce, hory. Pokud máte to štěstí a jste ještě na dovolené u moře, pak jakékoli meditační techniky, včetně jógy, jsou tou nejlepší energetickou bombou.

 

15.9.2019
V neděli vás bude lákat umělecká tvorba a romantické představy, které byste rádi převedli do reality. Může se však stát, že budete odmítnuti nebo zklamáni jejich nedostatečným ohodnocením až neuctivým chováním. Nenechte se zastavit a odradit touto matoucí odezvou. Uvolněte svou fantazii, i když se liší od toho, co si představují druzí a nebo ji kritizují. Probudíte tak v sobě hravé a šťastné dítě, které je rádo a světě a tvoří svůj vlastní život. Proto se raději přesunete z dospěláckého kolektivu do společnosti dovádivých dětí.0 hlasů
Vaše hodnocení