Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Čtvrtek je den zvratů, sobota přinese obdiv i lásku

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 31.12.2018, 10:44 | 31.12.2018, 10:44 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

31.12.2018
Pondělí je zvláštním dnem, kdy končí nejen rok 2018, ale jedná se o etapu daleko delší, pro někoho se tento rok vyhrotily věci, které se řeší již dva roky, ale u někoho jiného se může jednat až o čtyřleté období. Od 18 hodiny do půlnoci máte možnost všechny zátěže odhodit a začít myslet, fungovat a žít jinak, lehčeji a svobodně.

 

1.1.2019
Úterý v sobě zahrnuje nejen potenciál 24 hodin, ale je malým a jemným ukazatelem celého roku 2019, kdy každé dvě hodiny představují jeden měsíc z roku 2019. Chcete-li se např. zaměřit na to, jaký bude červen 2019, pak postačí silněji vnímat 10-12 hodinu. Abyste opravdu cítili, to co máte, je nutné nebýt pod vlivem čehokoli (alkoholu, léků, ale ani s přeplněnými střevy a přecpaným žaludkem).

 

2.1.2019
Ve středu se buď budete toulat na cestách ve snech nebo se během dne neplánovaně někam vypravíte a nebo narychlo zamluvíte výhodnou dovolenou. Celé odpoledne je zaměřeno na vztahy, které delší dobu postrádají svůj smysl a vám dnes konečně dojde trpělivost v dalším setrvávání v něm. Zničehonic se odvážíte opustit někoho, svůj domov i věci, pokud už toho máte opravdu dost.

 

3.1.2019
Čtvrtek je rychlý v myšlení i v činech a záleží jen na vás, jestli budete mít den aktivní, činorodý, veselý a nebo stresující, černobílý a zamračený. Budete mít chuť něco vytvořit, vyzkoušet, dokázat, jen opatrně abyste nepřekročili práh slušnosti či předpisů. Aby vás dnes nepotrápil žlučník, raději se kroťte v tláskání či přejídání i v alkoholu.

 

4.1.2019
V pátek, hlavně odpoledne, vaše myšlenky zabloudí do budoucnosti vlastní i vaší rodiny. Příliš se v nich nepitvejte, nedomýšlejte své verze a nekomplikujte. Inspiraci k řešení nebo vysvětlení nenajdete ve vnitřním stísněném prostoru bytu, kanceláře, kavárny…, ale venku na procházce nebo projížďce. Dnešní den vám pomůže zbavit se všech zdravotních neduhů a nebo naopak, jste-li neustále v zápřahu, padnete únavou či s virózou do postele, aby se tělo dalo do pořádku.

 

5.1.2019
Sobota je nakloněna všem dívkám, ženám, matkám, babičkám…., které touží být obdivované, obletované, obdarované. Za tuto pozornost se vám každá ženská duše ráda odvděčí. Čím? Tak to záleží na věku a celkové situaci. Takže, bude-li k vám nějaká žena nepříjemná, je jen smutná nebo nešťastná, zkuste jí obveselit a změnu v náladě, chování, hlasu i grimasách určitě nepřehlédnete.


6.1.2019
Neděle může být těžká a složitá, pokud se budete cítit omezovaní nebo nuceni do něčeho. Rodinné návštěvy nemusí dnes proběhnout bez otřesů. Raději buďte sami nebo jen ve velmi úzkém kolektivu, ve kterém se nemusíte přetvařovat. Duchovní rozjímání, fyzickou práci a nebo laskavé upevňování svazku – toto vše dnešní dne podporuje.0 hlasů
Vaše hodnocení