Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Čtvrtek je dnem zásadních rozhodnutí, víkend přinese zmatky a spory

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 07.10.2019, 10:53 | 07.10.2019, 10:53 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

7.10.2019
V pondělí se nenechejte svést na scestí irelevantními problémy. Tento zmatek může mít za následek nekontrolované chování s přeháněním, kritikou, vyčítáním, vinou apod. Soustřeďte se spíše na to, co je než na to, co se nestalo a domýšlíte si. Odpoledne zpomalte tempo, můžete se i zasnít. Je ten nejlepší čas na rozjímání, kdy vás v tichém bezvětří osvítí praktická myšlenka.

 

8.10.2019
V úterý nepředstírejte, že zvládnete vše sami, že něčemu rozumíte, že je vám dobře, pokud tomu tak není. Potřebujete lidi nebo člověka, který vás pochopí a pomůže vám. Jestliže se budou množit překážky, pak je to proto, abyste připustili svou neznalost či zranitelnost. Klidným a srozumitelným způsobem vyřčených pár slov vám umožní vyjít z jakési bezmoci. Odpoledne pak na vás bude mít léčivé účinky.

 

9.10.2019
Ve středu dokážete myslet jasněji pokud s sebou nenecháte cloumat stále dokola se opakující pocity. Zastavte už tuto ohranou a zasekávající se gramofonovou desku, protože jen tak zvládnete vynést na světlo geniální myšlenku nebo probudit své schopnosti a talenty tak, abyste vše s notnou dávkou odvahy a bez problémů realizovali. Čas a šance máte ve svých dlaních, nerozdrťte je na prach.

 

10.10.2019
Ve čtvrtek každý učiní nějaké zásadní rozhodnutí. Začátek dne je mentálně a rozumově velmi aktivní. Před obědem překonáte obavy svým vlastním nadšením a přesvědčením. Dnešní den v sobě nese energii sopečné aktivity, která může představovat jak hazard či katastrofu, nicméně správně vedeným tokem je tato síla využita cíleně, pozitivně a ve prospěch jedince, rodiny či společnosti.

 

11.10.2019
V pátek si buď vezměte dovolenou a nebo se snažte udělat veškeré povinnosti během dopoledne. Po obědě se na už práci nedokážete plně soustředit. Vaše myšlenky začnou zabíhat do večerního programu a nebo víkendového plánování. Po 17 hodině si budete potřebovat odpočinout, ulevit, nemyslet, meditovat, najíst se. Tímto se hezky naladíte na prožití spokojeného a radostného večera, ať zamíříte do společnosti nebo zůstane doma s knihou a nebo půjdete vstříc lásce.

 

12.10.2019
Na sobotu si naplánujte opravdu pestrý program, a nebojte se dělat něco jinak, skamarádit se s jinou skupinou lidí, jet na neznámé místo. Některé stereotypní a zažité úkony se budou hroutit. Neděste se změn, novot či zážitků, které vám vplují i bez pozvání do života. Jsou pro vás zajímavé a přínosné, jen si v tuto chvíli nemusíte připouštět.

 

13.10.2019
V neděli vás mohou zaskočit zvláštní reakce ostatních na vaši myšlenku či dílo. Právě tyto detaily vám pomůžou vyjasnit si buď správnost vašeho záměru nebo vás dovedou k přehodnocení situace, přeskupení hodnot, utříbení si názorů a návratnost vynaložené energie do věcí či lidí. Odpoledne využijte k meditacím, objevování sebe sama a postavte pevné základy a hranice své vlastní hodnotě.0 hlasů
Vaše hodnocení