Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Den jak sen přijde v úterý! Ani na čtvrtek nezapomeneš

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 09.04.2018, 10:26 | 09.04.2018, 10:26 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

9.4.2018
Pondělí viditelně ovlivňuje vitalitu těla, proto bude zapotřebí správně hospodařit se svou fyzickou energií a též dbát na své duševní potřeby. Budete-li se cítit dobře, pak snadno a lehce otevřete druhým své srdce a vzájemnou výměnou předáte i získáte laskavost, něhu i dotyky. Pokud však budete energeticky v mínusu, pak jste citově naměkko a emoční výkyvy si s vámi pohrají.

 

10.4.2018
Z úterních úspěšně vyhlížejících čísel se snažte vytěžit co nejvíce. Pokud máte možnost, neváhejte a splňte si své dlouholeté sny. Nadřízení si všimnou vašeho úsilí a tvrdé práce, za což vás náležitě ocení. Ve hře jsou peníze a povýšení. Pokud se vám v práci naopak nedaří či už nelíbí, nebojte se sáhnout po lepší nabídce a klidně i zariskujte.

 

11.4.2018
Ve středu bude vše probíhat v klidu, jen ve vztazích a v lásce to bude složitější. Ti, kteří spolu mají být i nadále, spolu zůstanou a naopak ti, kteří spolu být nemají, se pohádají, rozejdou. Dnešek přináší mnoho otázek kolem budoucnosti. Přijde-li vám do cesty možnost investovat do nemovitosti, pak neotálejte s jejím pořízením.

 

12.4.2018
Na čtvrtek budete ještě dlouhou dobu vzpomínat. Přínos se podepíše na nových nápadech, projektech, možnostech, čímž ruku v ruce ovlivní i příjmy. Dnes si můžete dovolit vykonávat i činnosti, které od vás vyžadují více energie i s určitým rizikem či soutěživou atmosférou. Tudíž mírného chaosu, shonu nebo tlaku se vůbec nelekejte, naopak toto vítejte a jděte naproti geniální myšlence.

 

13.4.2018
V pátek si příliš neodpočinete, budete muset být stále aktivní a ve střehu. Ve složitějších situacích bude nutné zapátrat v paměti a čerpat ze svých přechozích zkušeností, abyste se vyvarovali chyb. Možná bude nutné sáhnout do odborné literatury nebo manuálů. Vyhýbejte se průvanu a nohy mějte v teple, ledviny jsou totiž právě dnes od nohou oslabené. K energii pomůže protahování a chůze.

 

14.4.2018
Sobota komplikuje vztahové záležitosti, tudíž není nakloněna společenským aktivitám, týmové spolupráci, rodinným obědům… Napětí bude velmi citelně patrné a rozpoznatelné. Dnešek je spíše nezávislý a lépe se tráví ve volné přírodě než v obchodních centrech. Přemíru energie, která se shromažďuje ve žlučníku, je potřeba vybít sportem, prací…Pokud se ohlásí bolest na pravé straně těla, uvařte si hořký čaj nebo si po obědě pochutnejte na pivu.


15.4.2018
Neděle poběží v klidnějším tempu. Pohoda, harmonie, rodina a mateřství se bude prolínat mezi povinnostmi. Nejspíše budete mít potřebu udělat prostor kolem vás hezčí, takže začnete uklízet, stěhovat nábytek, přijdete s nápadem něco vymalovat, vyzdobit, zrenovovat, zrekonstruovat apod. Múza dnes obdaří každého uměleckou inspirací.0 hlasů
Vaše hodnocení