Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Pondělí bude zabíračka pro city, čtvrtek přinese nová seznámení

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 26.11.2018, 13:40 | 26.11.2018, 13:25 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

26.11.2018
Pondělí je velmi citově náročné a též pracovní úkoly a povinnosti se na vás sesypou. Proto se nedivte, budete-li odpoledne zápasit s únavou. Abyste tomu všemu nepropadli, je důležité se zastavit a nekonat dřív, dokud si nejprve vše do detailů nepromyslíte. Intuitivně pak poznáte, co je třeba v danou chvíli upřednostnit. Během dne pamatujte na krátké přestávky – na odpočinek, jídlo, uklidnění, meditaci, utřídění si myšlenek…

 

27.11.2018
V úterý jste schopni velkého vciťování. Jen se hlídejte, zda-li se příliš nepodřizujete požadavkům okolí a ostatních lidí, zda si nepřivlastňujete jejich problémy a netrpíte místo nich. Neříkejte stále „ANO“ každému a všemu, naopak se snažte je zdvořile odmítnout a nebojte se říct „NE“ těm lidem, kteří už vás nijak nenaplňují a té činnosti, která patří do rukou někoho jiného. Vztahy, které dnes vzniknou, budou dlouhodobě založeny na citu.

 

28.11.2018
Středu odstartujte s úsměvem a dobrou náladou již při probuzení. Vaše hlava pak bude plná nových a užitečných plánů, jste schopni zapomenou na všechny překážky a nezdary. Radost z maličkostí a optimistická nálada budou váš pohon. Nadchněte se pro cokoliv – změnu, dobrodružství, postup vpřed, naučit se něco, poznat někoho…. Odpoledne je magické, zhmotňuje naše myšlenky a přání. Vznikne-li jakýkoliv problém, odlehčete situaci vtipem.

 

29.11.2018
Ve čtvrtek bude od rána hladina energie stoupat. Zažijete jen málo jednotvárných okamžiků, do života vám vejde spoustu nových informací, příležitostí či lidí. Odpoledne vám buď přinese úlevu, protože začnete nabývat na ještě větší síle a shledáte se s výsledky své dosavadní námahy. Anebo naopak můžete vnímat tíhu z toho, že jste si na sebe naložili příliš úkolů a zodpovědnosti. Záleží jen na přístupu.

 

30.11.2018
Pátek je překotně rychlý v práci, myšlení i ve vztazích. Pocit nejistoty vás může nutit řešit vše ještě mnohem rychleji. Pokud se budete muset rozhodnout v nějaké důležité záležitosti, snažte se zpomalit a postupujte svým vlastním tempem, abyste do budoucna neřešili následky dnešní zbrklosti. Ženy dnes přitahují starší muže, kteří se stávají nesmírně tolerantními partnery a učiteli.

 

1.12.2018
Sobota si zakládá na tom, že nejste sami, že máte kolem sebe rodinu, přátelé či skupinu podobně naladěných lidí. Važte si toho a společně se bavte, sportujte, pracujte, povídejte si a při tom hravě vyřešte své nebo společné problémy. Své domovy dnes můžete jakkoliv obnovovat, renovovat – vymalovat zdi barevně, přestěhovat nábytek, doplnit obrázky, kytkami, doplňky… Také si udělejte radost nákupem pěkného oblečení.

 

2.12.2018
V neděli vám nejvíce prospěje pobyt na čerstvém vzduchu. Budete-li zavřeni doma či psychicky jakoby v kleci, přichází náladovost, nevypočitatelnost a celková přepracovanost těla či hlavy. Uposlechněte vnitřní nutkání číst, studovat či bádat v duchovní oblasti – najdete tak řadu odpovědí na vaše otázky. V partnerství se vyhněte podezíravosti a žárlivým scénám, o budoucnosti přemýšlejte s chladnou hlavou.0 hlasů
Vaše hodnocení