Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Pondělí je den příležitostí, pátek přinese vlny

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 03.09.2018, 10:01 | 03.09.2018, 10:01 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

3.9.2018
V pondělí vás potká pár zajímavých příležitostí, proto mějte všechny smysly zbystřené, abyste nepromarnili šance. Vězte, štěstí se velmi často usmívá na odvážlivce! Neočekávaný finanční přínos vás zláká k nákupu maličkosti, která vám v danou chvíli přinese opravdu radost. Pohlídejte si, jestli svým nejmilejším bytostem ponecháváte dostatečně velký prostor pro žití, aby se necítili jako vězni. Nezaměňujte lásku s majetkem, jinými slovy obejmout, ale nedusit!

 

4.9.2018
V úterý i ty nejdivočejší povahy přestane bavit žít ze dne na den a nepřemýšlet o budoucnosti. Do popředí se dostává chtění po stabilitě ve všech oblastech, a proto uděláte vše, abyste dosáhli tohoto štěstí. S profesionálností budete schopni rozlišit a správně se rozhodnout mezi nevýznamnými riziky a nadměrnou opatrností. V lásce se snažte posílit vazby, které vás s vaším partnerem spojují, zvláště pokud nějaké problémy váš vztah znejistily.

 

5.9.2018
Středa vyvolává odvahu a nadšení. V žádném případě nic nepokazíte, pokud své myšlení nastavíte na delší časové období a veškerou energii vsadíte na váš dávný sen. Vědomě si tak nastavíte jasný program a cíl. Máte v rukou všechny trumfy. Ve vztazích oceníte skutečné hodnoty, tam kde dochází k napětí a nedorozumění, jste dnes schopni bez výčitek takového člověka i prostředí opustit.

 

6.9.2018
Čtvrtek nabízí vynikající profesionální vyhlídky. Budete mít skvělou příležitost představit sebe a své myšlenky, čímž na svou stranu získáte přízeň nadřízených. Nenechte se ovlivnit názory kolegů, protože některý z nich může mít na váš úspěch závistivý pohled. V investování buďte též opatrní, abyste nenatrefili na pochybnou věc nebo partnera, což by přineslo smůlu. Zvláštní štěstí však přeje při hrách, které vyžadují výpočet, intuici a předvídavost.

 

7.9.2018
Páteční den je nutné brát jako jedno velké dobrodružství, které pro vás bude dříve či později ziskové. Na začátku se sice objeví nepříznivé okolnosti, ale všechny problémy, se kterými se setkáte, nejsou bez řešení. Váš život není jen dlouhá klidná řeka, dlouhodobou rutinu toku dnes něco rozhodí. Pohubujte se na vlnách s klidnou myslí, připusťte si, že můžete něco změnit nebo dělat totéž jinde a jinak.

 

8.9.2018
V sobotu je hlava nejsilnější částí těla. Budete-li se řídit příslovím, že „nikdo není šťastnější než ten, kdo věří ve své štěstí“, pak i osud je na vás krátký. Na druhé straně není nic škodlivějšího, než zaměření na myšlenky selhání, porážky nebo smůly. Popovídejte si o svých vnitřních konfliktech a psychických problémech s psychologem nebo důvěrným přítelem. Vaše úsilí tak bude brzy odměněno výhodami, které vám zajistí žití v co nejlepších podmínkách.

 

9.9.2018
V neděli budete mít příležitost provést významnou finanční transakci týkající se rodinného majetku. Složitější to bude v těch vztazích, které i když jsou již ztracené, vás neustále přitahují a nebo v nich stále setrváváte a přitom víte, že vám způsobují energetické či jiné ztráty. Skončil čas mlčení a dušení pocitů v sobě, je třeba podniknout pár kroků vpřed, např. začít rozhovorem. Pokud budete odpoledne pracovat, vyvarujte se rizikových míst nebo manipulace s nástroji či tekutinami. A nebo zajistěte veškerá nezbytná ochranná opatření.0 hlasů
Vaše hodnocení