Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Pondělí je ideální na zásnuby, v sobotu si najděte čas na vážný rozhovor

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 20.08.2018, 09:56 | 20.08.2018, 09:56 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

20.8.2018
Pondělí bude plné milých překvapení, ale i zvratů. Ne vše poběží ve vašem tempu a vámi určeným směrem, což však neznamená, že to musí být nepříjemné či ohrožující. Naopak, po nějakém čase přiznáte, že vám do cesty přišlo něco lepšího nebo jednoduššího. Ve vztazích si uvědomíte kvality své i partnera a ostatních, ale též si stanovíte jisté priority, kterých se odteď budete držet. Vhodný den ke zlegalizování svazku, buď zasnoubením a nebo společným sestěhování se.

 

21.8.2018
V úterý se těšte na zajímavý den. Pohrnou se k vám nabídky jak v profesním, tak i v soukromém životě. Záleží jen na vás, co z toho si vyberete. Aby to byla správná volba, nalaďte se na své srdce i mozek, co cítíte? Je-li to nadšení a přísun energie, pak je rozhodnuto. Cítíte-li však vztek, píchání u srdce, hořko v puse, pak rychle pryč. Začněte si vychutnávat život plnými doušky, trochu bezstarostnosti vám neuškodí.

 

22.8.2018
Středa ovládá logiku, rychlé myšlení a praktické řešení. Zbystří se čich na využití výhodné příležitosti, proto budete hodně energie věnovat obchodu. Můžete tedy velmi dobře cokoli nakoupit i prodat. Tato energie bude obíhat nejen ve financích a majetku, ale též ve vztazích. Každému dnes zkrátka naskočí do hlavy kalkulačka, a to proto, abychom se cítili v rovnováze. Každé vybočení rázem poznáte, u sebe i druhých.

 

23.8.2018
Čtvrtek je velmi rychlý a pohyblivý. Je to výhodný den pro jakýkoliv styk s lidmi, kontakty, komunikaci. Úspěšná by byla i zahraniční cesta. Posuzujte situace i osoby z mnoha množných úhlů a perspektiv, nenechávejte se omezovat. Potřebujete nějakou změnu, nebo alespoň pocit, že pro ni něco děláte. Ve vztazích si dopřejte svobodu, ne připoutanost. Nervovému systému dnes prospěje trochu dobrodružství nebo překvapení. Přijímejte nové informace, podněty i zkušenosti.

 

24.8.2018
Pátek klade důraz na racionální uvažování, analýzu, detaily, zdrženlivost a kontrolu. Využijete-li svou energii prakticky na to, v co věříte, zbavíte se tak minulosti, zastaralých jistot, rozhodnutí či vztahů. Po tomto kroku můžete očekávat úspěch, radost a uvědomíte si, že život je víc než jen každodenní nudný stereotyp. Buďte vnímavější ke všemu příjemnému, co vidíte, slyšíte, cítíte či zažijete. Pozorujte přírodu a nalézejte v ní vzrušení a zábavu.

 

25.8.2018
V sobotu přemýšlejte o hodnotách, jako je láska, pravda, přátelství, moudrost a zodpovědnost. Proto vyhledávejte spíše klid a ticho než akci a vzrušení. Napadne vás spoustu hlubokých myšlenek, které můžete dále rozvíjet a šířit. V tomto hledání a analyzování vám pomůže návštěva kostela nebo jiného klidného či duchovního místa. Vaše intuice a srdce vám budou tím nejspolehlivějším rádcem. U partnera zatoužíte po opravdové a hluboké duchovní spřízněnosti.


26.8.2018
Neděle dodává harmonii, mírumilovnost, vyrovnanost, oddanost, a také vzájemnou komunikaci a spolupráci. Pozor na nestřídmost, přehánění a nesmyslné potřebě stále více a více poznávat. Pokud budete roztržití, náladoví, přecitlivělí a nerozhodní, odejděte do klidu, odpočiňte si, vydýchejte to. Den přeje snění, vzpomínání, zamilovávání a pocitům bezpečí útulného domova a náruče. Citlivěji vnímáme obrazy všedních i zázračných chvil, běžte na výstavu, podívejte se na film, přečtěte si napínavou knížku.0 hlasů
Vaše hodnocení