Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Pondělí plné zmatků, středa beze strachu, v pátek pozor na peníze

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 08.04.2019, 10:49 | 08.04.2019, 10:49 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

8.4.2019
V pondělí můžete zažít pár zmatených okamžiků, kdy nebudete vědět, odkud přišly, co dělat a hlavně proč jste toho přímým aktérem nebo jen svědkem. Tato prazvláštní změť se může opakovat kterékoliv další dny v tomto týdnu. Je načase, abyste se začali vážně zabývat svými rozhodnutími, která činíte a najít inteligentní rovnováhu mezi svobodou a odpovědností. Mezi hlavní témata patří radost, povinnost, péče, záštita, domov, rodina, děti, bezpečnost, vzdělání, zdraví.

 

9.4.2019
V úterý jsou nejcitlivější částí těla vaše uši. Zvukové impulsy vám rozvibrují ty receptory, které jste kvůli něčemu v minulosti utlumili. Důvěřujte svým nynějším pocitům, nemusíte je držet pod kontrolou a není třeba se chovat dle toho, jak předepisuje norma, výchova nebo módní trend. Možná se ocitnete ve smíchu a pláči současně a věřte, že to je právě ta síla, která vás dnes přišla uzdravit.

 

10.4.2019
Středa je velice silná, průbojná a kreativní. Nenechávejte se ovládat strachem z neúspěchu, z nedokonalosti, z pozice apod. Věříte-li svému snu či přání, samovolně tím posílíte nadšení, temperament, intenzitu vůle a mozkové spoje, takže pak je velice snadné dosáhnout svého cíle. Konečně najdete své místo, uplatnění nebo lásku dle svých kvalit a potřeb. Tělu pomozte pohybem a vitamínovou bombou. Dnešní den přináší samovolné zotavení a zregenerování sil.

 

11.4.2019
Ve čtvrtek vyžadují určité záležitosti vaši přítomnost, nástup, vědomosti či zkušenosti. Nečekejte až se věci vyřeší samy bez vašeho přičinění. Zaměřte se na oblasti, nad kterými máte ve skutečnosti určitý stupeň vlivu, abyste vytěžili bonusy a zvýšili zisky. Můžete takto posílit svou hodnotu a poskytnout potřebnou podporu a důvěru. To vše vás citově dojme natolik, že srdce i tělo bude dychtit po něžnostech i dotycích.

 

12.4.2019
V pátek poctivě zhodnoťte co cítíte uvnitř, jaká je realita a co blokuje váš pohled na skutečnost. Je třeba uznat, že zdroj této blokády existuje uvnitř vás samotných a je jen zrcadlen zpět k vám tím, co se děje navenek. Při každém důležitém rozhodnutí zvažte všechna pro a proti. Vše dobře načasujte, především pracovní a finanční kroky promyslete do nejmenších detailů, aby nenastala ztráta. Psychické vypětí může mít vliv na vzniku nachlazení, bolestech hlavy či končetin. Cvičte, protahujte se a choďte.

 

13.4.2019


V sobotu není třeba se izolovat. I když budete v kolektivu a vyvstanou rozdíly v názorech, díky diplomatické a jemné komunikaci se sice dokážete držet faktů, ale současně uchováte příznivou atmosféru. Mějte na paměti, že fakta jsou neustále ovlivňována jinými skutečnostmi a že diplomacie funguje pouze tehdy, jsou-li všechna fakta na stole a jsou zvažována v jejich správném kontextu. Nebuďte tedy zahledění jen do sebe a svého tvrzení, připusťte, že se může objevit i nová informace a existující stav.

 

14.4.2019
Neděli byste měli prožít nejlépe v přírodě, která vás zbaví přebytečného napětí i chaosu, možná budete častěji mentálně nepřítomni a nebo v limbu. Tento stav je důležitý, aby se vytřídila zrna od plev. Během odpoledne i večera jste pak schopni s uklizenou hlavou přemýšlet nad plánem příštích dnů nebo svou životní cestou a dovedete rychleji zrealizovat i to, co vám dřív nešlo a nebo se vám do toho nechtělo. Dnešek přeje rychlému maxi úklidu navenek i uvnitř. S druhými lidmi komunikujte na rovnocenné úrovni, zmírní se a nebo vymažou konkrétní strachy z nejistoty.0 hlasů
Vaše hodnocení