Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Pondělí přinese hádky i nevěru, pátek extrémní stres

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 10.12.2018, 11:13 | 10.12.2018, 11:13 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

10.12.2018
Pondělní dopoledne je dobře naladěné, myšlení je rychlé a pracovní povinnosti zvládnete řešit bez komplikací. Odpoledne se může jevit jako oheň a voda, proto vzniknou hádky, nečestné jednání či nevěry. Ve vyhrocené situaci zbrzděte, nadechněte se a jděte tam, kde si srovnáte pocity i myšlenky. Zpříjemněte si den nákupem něčeho, co vás okouzlí, naladí, zjemní, uvolní.

 

11.12.2018
Úterý ovládá fantazie, humor, dobrodružství, cestování. Nápady se k vám jen pohrnou. Využijte toho a vyneste na světlo sebe, své plány či dílo. Užijte si tento den skvěle, pozvedněte si náladu zábavou, kulturní akcí, dobrým jídlem a pitím. Nešetřete šarmem a vtipem, najdete si tak nového přítele, lásku, klienta…. Problémy a strasti odložte, případně je zlehčete.

 

12.12.2018
Středa je velmi tvořivý a plodný den. Vše vám půjde od ruky, uděláte spoustu práce, vyřídíte mnoho korespondence i telefonátů, dokážete lépe spolupracovat a najít společnou řeč. Můžete získat nové přátelé, skupinu lidí podobných zájmů, ale i lásku. Radujte se z každé maličkosti i z každého člověka, se kterým budete na stejné vlnové délce a vzájemně si předávat energii.

 

13.12.2018
Ve čtvrtek se budete cítit neohrožení, bojovní a draví. Ve všech činnostech se dnes obejdete bez cizí pomoci. Můžete riskovat i rychle měnit své myšlenky a cíle. Úspěšný den v podnikání, obchodě, reklamě, managementu, vynálezech, využijte tuto energii pro sebe a své potřeby. Buďte přístupní inovacím a změnám. Setkáte se s novými lidmi a situacemi, které vás budou inspirovat a nebo v něčem ponaučí.

 

14.12.2018
Pátek je nadmíru stresující. V tomto zmatku a shonu ale nakonec dokážete víc, než kdybyste se drželi plánu či zaběhlého systému. Protože dnes mozek pracuje na maximální výkon, tak díky logickému i analytickému myšlení, představivosti, originalitě a smyslu pro detail vymyslíte úžasné dárky i pro ty, nad kterými jste si doteď lámali hlavu a ztráceli jste naději. Jděte do všeho s plným nasazením.

 

15.12.2018
Sobota přináší potřebu mít vše perfektní.. Vytvořte si takový den, který sice bude užitečný, ale povinnosti spojíte se zábavou. Pustíte-li se během dne do pečení cukroví, nastavte si minutku, abyste zbytečně nespálili pár plechů – čísla jsou totiž natěšena na dramata všeho druhu, ale protože to víte, tak jim tu radost nedopřejete.

 

16.12.2018
Nedělní den vám může připadat zádumčivý, únavný až tíživý. Je to proto, že mysl bude ponejvíce zaneprázdněna starostmi než radostmi. Nelekejte se sami sebe, možná nebudete chtít přijmout žádnou radu, pobývat mezi lidmi. Spíše se budete snažit izolovat, schoulit se sami do koutka a přemýšlet nebo nedělat nic a lenošit.0 hlasů
Vaše hodnocení