Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Pondělí přinese hádky, pátek nové cesty

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 19.11.2018, 11:05 | 19.11.2018, 11:05 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

19.11.2018
V pondělí je třeba ventilovat hromadící se energii a nenechat ji dosáhnout na strop. To by pak vše okolo vás lítalo, zbytečně byste se rozčílili, s něčím o něco praštili a zničili, pohádali se a nebo udělali nerozumné rozhodnutí. Tento náboj můžete vybít fyzickou prací, rychlejší chůzí, během či sportem. V normě se pak udržíte prostřednictvím nových výzev a zkušeností bez omezení, a to i v milostných záležitostech. Nestyďte se za to být spontánní, vtipní, atraktivní, smyslní…

 

20.11.2018
Úterý je v naprosto opačném postavení oproti pondělí. Upřednostníte klid, spokojenost, dlouhé vysedávání, experimentům se vyhnete. Sexuální energie je nízká, dáte přednost spíše stálému, známému a duchovně spřízněnému vztahu. Pracovní aktivita naopak stoupá, všímáte si detailů a máte potřebu vše dát do pořádku, uložit kam co patří. Investujte dnes jen do toho, co máte vyzkoušené, novinky vám mohou způsobit stres až bloky do budoucna.

 

21.11.2018
Ve středu můžete dosáhnout velkých věcí, jestliže dokážete vystrčit na povrch veškerý svůj potenciál. Buďte přítomni tady a teď, pusťte se do všeho, o čem už dlouho sníte, mluvíte nebo se na to chystáte. Snadno se budete pohybovat z místa na místo, dělat rázná rozhodnutí s jasnou cílenou představou. Ostatní můžou mít námitky, že jste rozmarní, nedisciplinovaní, příliš impulzivní. Nicméně se dnes nebraňte jakékoliv stimulaci fyzické, duševní i citové.

 

22.11.2018
Ve čtvrtek byste se rádi cítili naplnění pracovně i doma, v těle i duši. Oceníte pohodlný, teplý domov, bezpečnou práci, ale i vztah, který je založen převážně na komunikaci, empatii, porozumění a vzájemné podpoře. Stojíte s nohama na zemi, tudíž očekávání jsou praktická, reálná. Jste-li osamoceni, pak dnes dokážete citlivě vnímat a nalézt toho, kdo se k vám fyzicky, psychicky i intelektuálně správně hodí. Ponechejte stranou předsudky, vnitřní omezení a otevřete se lásce.

 

23.11.2018
V pátek si budete jisti sami sebou, svou silou fyzickou i mentální, dokážete být iniciativní, tvořiví a tím všechny původní překážky zmizí a před vámi se objeví jasná cesta, ze které se nedáte odradit, i když vás blízcí nepodpoří. Vaše očekávání je vysoké, proto i chováním budete zaměřeni více na sebe, než na ostatní, abyste docílili svého vlastního uspokojení. Se zápalem a vášní zkrátka půjdete svým směrem. Partner či rodina může však mít pocit, že s vámi nedokáže udržet krok.

 

24.11.2018
V sobotu je dosti náročné udržet rovnováhu. Buď budete příliš aktivní nebo pasivní, vášniví nebo chladní, praktiční a důslední nebo ke všemu lhostejní, tvrdí až prudce agresivní nebo jemní. Totéž se bude týkat vztahu buď silně dominantní s tendencí za všech okolností partnera přemoci a vyhrát a nebo naopak se podmaníte a necháte ho ve všem rozhodovat. Dnešní den je o trpělivém sledování a postupném spojování protikladů. Připusťte, že od ostatních se můžete hodně naučit a více pochopit sebe sama.

 

25.11.2018
V neděli vás bude přitahovat vše originální, atypické, zajímavé, dobrodružné, zkrátka to co vás vytrhne z monotónnosti. Dnes jste ochotni vzdát se naprosto všeho, co už ztratilo smysl, je dlouhodobě stereotypní, bez šťávy… S klidem a racionálním vhledem se pak do něčeho nového a atraktivního vášnivě zapálíte a bez jakýchkoliv problémů vymyslíte aktuální i budoucí bezpečné kroky, protože vás stále bude doprovázet zodpovědné jednání kvůli v minulosti vytvořeným vazbám vztahovým, rodinným i pracovním.0 hlasů
Vaše hodnocení