Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Pondělí přinese změny k lepšímu, pátek inventuru vztahu

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 13.08.2018, 10:26 | 13.08.2018, 10:26 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

13.8.2018
V pondělí se pozvolna mění věci k lepšímu, kapička štěstí se na vás usměje v jakési nabídce, která přijde bez upozornění a z nečekané strany. I kdyby vám to okolí rozmlouvalo, ucítíte-li, že je to vaše šance i s tím vědomím, že se zamotá váš dosavadní rytmus i jistoty, neodmítejte ji, do konce života byste si to vyčítali. Se zvýšeným sebevědomím se pak s radostí chytnete vlastního rozhodování o svém dalším osudu a nenecháte se už dirigovat někým jiným.

 

14.8.2018
V úterý máte šanci posílit svou vlastní autoritu. Budete se však muset vymezit vůči některým lidem, kteří vás nadprůměrně zahlcují svými příběhy nebo problémy a vás to okrádá o čas a soukromí. Možná vás čeká jeden větší a nebo více výdajů najednou. I v tomto případě rozpoznejte, zda s vámi není manipulováno. Navečer si naplánujte romantickou večeři, vzrůstá totiž fyzická přitažlivost, touha po něze a dotecích.

 

15.8.2018
Ve středu se připravte na konkurenční boj, ať jste v práci, na ulici nebo doma. Proto ani vy nebudete stát o pomocnou ruku či radu partnerů nebo kolegů. I kdyby vám někdo vyšel vstříc, stejně byste hledali chybičky nebo byste nastražili vychytávky, abyste pak na ně neomaleně poukázali. S touto energií uspějete při jakýchkoliv obchodních, finančních a organizačních jednáních.

 

16.8.2018
Ve čtvrtek buď cítíte neuvěřitelný příval sexuální energie a přemýšlíte, jakým způsobem se vybouříte a nebo se objevil nějaký urologický či gynekologický problém a v tomto případě pak neodkládejte návštěvu lékaře. Neodmítejte popovídat si o svém životě, láskách či zdravotních potížích s někým, kdo vám porozumí, může to být znalec v oboru a nebo rozumná starší kamarádka.


17.8.2018
V pátek se pohoda dne odrazí na tom, jak se cítíte fyzicky i duševně fit. Pokud to přeháníte s prací a též péčí o domácnost a lidi, pak se to nevyhnutelně projeví na vašich nervech a každá maličkost vás dnes vyvede z míry. Pokud už dopředu víte, že by to takto vypadalo, pak se raději vezměte dovolenou. Dnešní den je zaměřen na čištění ve vztazích a prožitých bolestí, křivd a citového zklamání v každém z nich. Je možné, že i současné partnerství projde inventurou a vydrží pouze ta nejsilnější. Ženy si v tomto směru povedou daleko lépe.

 

18.8.2018
V sobotu byste měli mít energii na rozdávání, a navíc z vás bude vyzařovat obrovské charisma, takže vaší osobě či vašim prosbám málokdo odolá. Buďte komunikativní, veselí, hraví a přenášejte tuto náladu i na ostatní. Zúčastníte-li se odpoledního posezení, společenského večírku nebo grilování se sousedy, raději mějte pod kontrolou konzumaci jídla i pití, aby se nepřihodila trapná situace, čímž by vaše hvězda pohasla na svém jasu.

 

19.8.2018
V neděli je potřeba více používat toleranci, diplomacii a objektivní pohled. Díky tomuto kontrolovanému chování pochopíte myšlenky i fakta v souvislostech a bez přehnaných emocí si je nejen srozumitelně přeložíte sami pro sebe, ale dokáže je předat a vysvětlit i druhým. Přiznejte si, že i vy se můžete zmýlit. S takovým přístupem si užijete nádhernou neděli. Pokud se ve vaší blízkosti ocitne neústupný kritik, pak raději odejděte, abyste nepřišli o svou vlastní energii.0 hlasů
Vaše hodnocení