Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Pondělí prověří přátele, středa vám rozbuší srdce

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 26.08.2019, 11:39 | 26.08.2019, 11:39 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

26.8.2019
V pondělí budete mít šanci ověřit si přísloví „V nouzi poznáš přítele“. Ať budete stát na jedné či druhé straně, ať obdržíte obrovskou pomoc a podporu vy a nebo ji nabídnete, najdete celoživotní pevné přátelství. Kvůli poklesu fyzické i duševní energie a nebo celkové únavě se začnou probouzet myšlenky s touhou něco rekonstruovat – život, vztah nebo dům. Odpoledne je zaměřeno na finance, počítáním zjistíte, jestli si můžete dovolit to, po čem toužíte a nebo co udělat pro to, abyste si to pořídili.

 

27.8.2019
V úterý se zviditelní vaše dlouhodobá pilná práce a vy budete spokojeně zklidněni viděním jasného světla na konci tunelu. Dřina se vyplatila, dosáhli jste cíle, pokročili jste, ale tím se něco uzavírá a jiná cesta otevírá. Možná se k večeru budete cítit ztraceni. Možná se ve vaší mysli objeví dlouho pohřbené otázky o sobě, o svých schopnostech, hodnotách, skutečných potřebách. Netrapte se, že jste zmateni, tento proces může trvat do konce roku a odpovědi se mezitím budou často měnit.

 

28.8.2019
Ve středu se dokážete vmžiku rozzlobit, být ve stresu, hůř dýchat, rozbuší se vám srdce a nebo vyskočí vyrážka, a to jen proto, že se budete vědomě či nevědomě cítit omezení, jako byste byli v krabici. Je taky možné, že se ozvou staré rány, křivdy, nespravedlnosti a vy jste danému člověku zatím neodpustili. V důsledku těchto všech okolností je na čase se vypořádat s některými druhy znepokojení a narušení v přítomnosti. Začněte si organizovat svůj život, čas a směr sami, svobodně a s radostí.

 

29.8.2019
Na čtvrtek si raději zařiďte volný den. Dopoledne je psychicky náročné a až fyzicky ohrožující v nehodách, proto neriskujte a věnujte se jen něčemu nenáročnému. Od 13 hodiny už vlaje bílý prapor, atmosféra se mění v klidnou a přátelskou. Pohoda, zábava, odpočinek, dobré jídlo a pití ovládá celé odpoledne, přemýšlet a pracovat se nikomu nebude chtít. Večer je tulivý a rádi se schoulíte do něčí náruče. Tytéž potřeby však budou mít i vaše děti nebo domácí mazlíčci.

 

30.8.2019
V pátek je ideální čas věnovat se svému vlastnímu zkrášlení, čímž jsi zvýšíte sílu, elán, spokojenost, hodnotu. Romantice a lásce se otevírají dveře dokořán. Odjeďte na výlet, prodloužený víkend nebo alespoň navštivte kulturní akci. Zapomeňte na všechny bolestivé rány z minulosti a nastavte mysl optimističtějším směrem. Nastal zlom, kdy vnější vibrace v koncentrované energii dávají průchod osobní proměně. Cítíte to?

 

31.8.2019
V sobotu je kladen velký důraz na zdraví, cvičení a výživu. Přijměte jakoukoli změnu, výzvu, stanovit si cíl, za něčím jít či bojovat. Zmatky i strasti zdoláte a mlčky a bez následků překonáte. Nezávislost vám umožní duševní pokrok, rozhodnete se prozkoumat neprobádané situace či věci málo známé. Vnímejte fyzické tělo a jeho potřeby, ucítíte-li únavu či podrážděnost, uberte na tempu a najděte si čas na odpočinek. Vhodný čas na plození dětí, znásobení fyzických sil, konta i majetku.

 

01.9.2019
S nedělí a novým měsícem přichází zajímavé možnosti. Jen je načase ukončit vše zastaralé. Pokud neustále zakopáváte, děláte chyby a nebo vás pronásleduje smůla, pak se o slovo hlásí transformace. Tento měsíc je velmi vynalézavý, myšlenky k vám potečou proudem. Udělejte si čas na věci, které vás baví, zajistěte si dostatečný odpočinek a prostor pro myšlenkovou i životní inventuru. Ulehčete sami sobě tím, že odložíte náklad, který vás nutí být na místě.0 hlasů
Vaše hodnocení